Kahve Falında Emzik Görmek

Kahve Falında Emzik Görmek
8 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.219 kez okundu.

Kahve falında emzik görmek, fal sahibinin huzur, bereket, bolluk içinde yaşayacağı bir döneme çok yaklaştığını ve şuan yaşadığı sıkıntıların kısa sürede sona ereceğini gösterir. Ayrıca elinize geçecek ve çok hayırlı işlerde kullanılacak bir miktar paraya da işaret eder. Bir diğer yorumcuya göre ise hanenizin pozitif bir enerji ile dolup taşması demektir. Eve gelen bu olumlu enerjinin ve refahın kişiler üzerindeki gülümseten etkisiyle fal sahibinin aile ilişkileri de güçlenecektir.

Aynı zamanda ailenize yeni müjdeli haberlerin geleceğinin habercisidir ve bu haberler daha önce hiç tadılmamış duyguları yaşatacağı için sevinç gözyaşları ile karşılanabilir. Belki bir bebek belki bir düğün belki de yeni bir ilişki, yada güzel bir  iş ve benzeri konularda önemli gelişmeleri de haber veren emzik sembolü çok uğurludur. Bu konularda gelecek haberler hayatınızı uzun vade de değiştirip daha rahat yaşamınızı sağlayacak. Gelecek teklifleri iyi değerlendirmeli ve doğru kararlar vermelisiniz. Bazı yorumcular için de olumsuzluklara ve bu durumda duyarlı olunması gereken bir sürece işaret eder. Gelecek olan herhangi bir para bir gelir kaynağı veya alacak olduğunuz bir mülk ani kararlarla hareket ettiğinizde size zarar olarak dönebilir. Aile büyüklerinize danışmalı onların fikirlerini almalı ve bu yönlendirmeler doğrultusunda hareket etmeniz de fayda var. Doğru kararlar almaya özen gösterin. Yaşanacaķ olan tüm olumlu olumsuz gelişmelerin hayatınızda ne süreçte olacağını ve ne kadar etkileyeceğini anlatır. Eğer emzik sembolü fincanın dibine yakın ise en yakın zamanda eğer uzak ise hayatınızın ilerleyen zamanlarında olacağına delalet eder. Sabırla beklemenin meyvesini elbette ki alacaksınız yeter ki siz doğru zamanda doğru insanlarla olmaya dikkat edin.

Kahve Falında Emzikli Bebek Görmek

Kahve falında emzikli bebek görmek, çocuk sahibi olmaya yorulur. Yıllardır bebek bekleyen ancak bir türlü beklentilerine ulaşamayan ya da özellikle yeni evlenmiş olan çiftler için eve neşe getirecek, hayırlı ve güzel bir evlada işaret eder. Ömrü uzun, kendisine bakan ve canının kıymetini bilen çocuklarınız olacağını gösterir. Ayrıca yepyeni başlangıçlara ve güzel bir ömre de işaret eder. Saf, temiz ve kaliteli bir hayat yaşamaktır. Başkalarının hayatıyla ilgilenmeyen, kendi hayatından başka hiçbir şeye odaklanmayan, kimsenin dedikodusunu ve gıybetini yapmayan insanlara yorulur.

Sıkıntılardan feraha çıkmaktır. Hem maddi hem de manevi olarak çekilen sıkıntıların son bulacağı ve huzurlu bir yaşama ortamı elde etmek anlamına gelir. Yeni insanlarla tanışabilir eve arkadaş çevrenizi tamamen değiştirebilirsiniz. İş ortamınız değişebilir ve yeni çalışanlarla beraber daha başarılı bir ekip oluşturabilirsiniz. Hayatınızdaki olumsuzlukların bir bir kaybolduğunu göreceksiniz. Ayrıca bekar olanlar için yıldırım nikahıyla evlenmek ve hızla çocuk sahibi olup çok mutlu, huzurlu ve daimi bir yuva kurmak şeklinde yorumlanır.

Her fırsatta görüştüğün ve sırdaşın olarak gördüğün bir arkadaşının ihmalkar davranışları aranızın açılmasına neden olacak. Erkek arkadaşınla olan ilişkiniz henüz çok derin olmadığı için sıkılmaya başladın. İlk adımı hep ondan beklemek çok yanlış bir davranış artık kendini aşmanın zamanı geldi. Kardeşinizle ilgili maddi bir sıkıntıya yardımcı olacaksınız. Bu davranışınız onu çok mutlu edecek ve sizde faydasını göreceksiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git