Kahve Falında Emekleyen Bebek Görmek

Kahve Falında Emekleyen Bebek Görmek
27 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 4.632 kez okundu.

Kahve falında emekleyen bebek görmek zaman ile tabir olunur. Bunu şu şekilde açıklamak mümkün; fal fincanında emekleyen bir bebek çıkan kimsenin yen bir işe giriştiği yada mevcut işinde bir ilerleme kastetmek istediği ama bu ilerlemenin ve başarının yavaş yavaş geleceği bir kerede istediği noktaya ulaşmasının mümkün olmadığı şayet hızlı bir şekilde kısa yoldan ilerlemeye kalkacak olursa düşeceği ve bulunduğu mevcut durumu da kaybedeceği anlamına gelir.

Kahve Falında Emekleyen Bebek Görmek Ne Anlama Gelir?falda emekleyen bebek görmek

Falda emekleyen bebek görmek yapmanız gereken bir işi içinizde ki bazı şüphelerden dolayı oyalayarak geciktirdiğiniz temkinli yaklaştığınız anlamına gelir. Öncelikle sonuçlarından emin olmak ve bazı şeyleri görmek neler kaybedip neler kazanacağınızı kesin olarak bilmek istiyorsunuz. Fakat sizin bu temkinli yaklaşımınız ne yazık ki çevrenizdeki insanlar tarafından sorumsuzluk ve tembellik olarak algılanmakta ve bu neden çok baskı görmekte olduğunuzu gösterir. Ama siz bildiğiniz yoldan şaşmayın ve zamana bırakmaya devam edin.

Kahve falında emekleyen bebek görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda emekleyen bebek görmenin anlamı ve emekleyen bebek kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git