Kahve Falında Diken Görmek

Kahve Falında Diken Görmek
11 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.606 kez okundu.

Kahve falında diken görmek son zamanlarda sıkıntılı bir dönemde olduğunuzu gösterir. Bu sıkıntı ve üzüntülerinizden kurtulacağınızı, borçlarınız varsa bu borçlardan kurtulacağınızı ve huzurlu bir hayata kavuşacağınızı söyler.

Düşünce dünyanızda yanlış yollarda ilerlediğinizin, yanlış inançlara kapıldığınızın işaretidir. Bu düşüncelerle kendinizi yıpratıyorsunuz. Bir an önce bu durumdan kurtulmalı, kafanızı rahatlatmalı, doğru yola ulaşmak için çaba harcamalısınız. Diken sembolü fal sahibinin karakteri hakkında bilgi veren sembollerdendir. Buna göre asabi, öfkeli, sert ve şiddetli bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösterir. Sosyal hayatınızda ve çevrenizdeki insanlardan bu özelliklerinizden dolayı sizinle aynı ortamda olmaktan kaçıyor olabilirler. Bu kişilik özelliklerinizi dışarıya yansıtmanız insanların sizi yanlış anlamasına hatta sevmemesine neden oluyor olabilir. Bu nedenle kendinizi kontrol altına almalı ve davranışlarınıza daha çok özen göstermelisiniz. aksi halde yalnız kalmak üzere olabilirsiniz. Hoşlanmadığınız bazı şeyleri yaşamak zorunda kalabileceğiniz sıkıntılı bir dönem geçirebilirsiniz. Bazı hastalıklarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Hem iş hayatınızda hem eğitim hayatınızda sıkıntılı geçireceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kötü göz, nazar, bela, acı ve fakirlik sembolüdür. Aşk hayatınızda sevgiliniz ya da eşinizle ilişkinizin yavaş yavaş koptuğu bir dönem geçireceksiniz demektir. Bütün bu olumsuzluklardan kurtulmak için hatalarınızın farkında varmalı ve bu hatalarınızı düzeltmelisiniz.

Kahve Falında Dikenli Gül Görmek

Maddi ve manevi anlamda büyük kazançlar elde edeceğiniz ve bu kazancı hedeflerine ulaşmak için kullanabileceğiniz anlamına gelir. Şansınızın, bereketinizin artacağının habercisidir. Aynı zamanda hayırlı işlere ve kazançlara da yorumlanır. Sevdiğiniz insanlarla iletişim kuracağınız ve çevreniz tarafından sevilip sayıldığınız anlamlarına da gelir. Eğer faldaki cüzdan sembolü çok belirginse yakında kıymetli bir eşyanızı kaybedeceksiniz demektir. Ayrıca ilişki hayatınızda para nedeniyle ciddi sorunlar yaşanacağının da habercisidir. Bazı durumlarda paranın sizin için sorun olacağına işarettir. Yine arkadaş çevrenizde ve sosyal hayatınızda da bazı tartışmalar ve sıkıntılar yaşanabilir.

Kahve Falında Dikenli Kaktüs Görmek

Doğruluk, dürüstlük, saygınlık, bol kazanç olarak yorumlanır. Bu dönemde yeni girişimlerde bulunabilir ve bol kazanç elde edebilirsiniz. İş hayatınızda başarılı bir dönemin habercisidir. Hayatınızda her zaman dürüst olduğunuz, saygı duyduğunuz birinin olduğu anlamına gelir. Sizlerin hayatının herkesin imreneceği kadar güzel olmasının yanı sıra kolaylık ile herkesin elde edemeyeceği kadar özel olduğunu da göstermektedir. Sizler bu durumu hava atmak ya da ego gibi durumlar ile insanların karşısına geçmeyi tercih eder iseniz o zaman tüm her şeyi birden kayıp etmek gibi kötü olaylar ile hem karşılaşabilecek olmanız hem de birden sıfıra dönmeniz kadar kötü durumların da kapıda olabileceğini işaret etmektedir. Eğer elinizde olanlar ile sadece kendinizi düşünmeyip bir de çevrenizde olan insanlar ile yardımlaşmayı tercih eder iseniz hem daha çok artacağını hem de sizlerin daha mutlu olabileceğini da işaret etmektedir. Sizleri kendinizi adeta cennette hissettirecek kadar hem özel hem de bir o kadar iyi niyetli olan birinin sizler ile evlenmek için kapınızı çalmak üzere olduğunu da göstermektedir. Bu kez kapıyı çalan kişiyi geriden geriye göndermek yerine hem onu tanımak hem de kırmamak amacı ile bir konuşmayı dener iseniz de bir ömür boyu vazgeçemeyecek olduğunuzu da ifade etmektedir.

Kahve Falında Dikenli Tel Görmek

Doğruluğun işaretidir. Hayatınızı planlar yoluyla yaşadığınız, planlarınıza sadık kaldığınız ve programlı biri olduğunuz anlamına gelir. Aşk hayatınızda belirgin bir anlamı vardır. Renkli gözlü biriyle tanışmış ya da tanışmak üzere olabilirsiniz. Bu kişi ile güzel bir birlikteliğiniz olacağı anlamına gelir. Bu kişiden çok fazla etkileneceğinizin de habercisidir cetvel sembolü. Ayrıca bu kişiyi etkilemek için bazı çabalar içine gireceksiniz demektir. Aşk ve iş hayatınızda başarının ve yükselmenin habercisidir. Bazen olumsuz anlamlar da taşır. Çok sevdiğiniz biriyle sorunlar yaşayabileceğinizi ve yollarınızı ayıracağınızı söyler. Siz her ne kadar bu çok değer verdiğiniz insanı kaybettiğiniz için üzülseniz de bu aslında hayırlı bir kayıp olacaktır. Girişimci yönünüzü ortaya koymanız gerektiğini söyler. Bu sayede herkesin konuştuğu biri olacaksınız demektir. İş hayatınızda istediğinizi almanızın yolu da girişimci olmanızdan geçmektedir. Ancak bu yorumlardan hangisinin size ait olduğunu fincandaki diğer semboller belirleyecektir. Bu anlamda fincanı bir bütün olarak yorumlamanız daha faydalı olacaktır. Aksi halde yanlış yorumlar yapmanız kaçınılmaz olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git