Kahve Falında Deve Kuşu Yumurtası Görmek

Kahve Falında Deve Kuşu Yumurtası Görmek
18 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.362 kez okundu.

Kahve falında deve kuşu yumurtası görmek sizi bekleyen uzun bir yolculuğun olduğunu haber vermektedir. Bu yolculuk planladığınız bir şey de olmayabilir ama bildiğiniz bir yere gidiyor olacaksınız. Aklınızda eğer eğer bildiğiniz tanıdığınız birisi varsa ve ona karşı bir şeyler hissediyorsanız yakın zamanda aranızda bir şeyler yaşanabilir. Fal sahibi olarak siz tatlı ve sempatik bir insansınız bu yüzden çevreniz tarafından seviliyorsunuz.

Kahve Falında Deve Kuşu Yumurtası Görmek Ne Anlama Gelir?falda deve kuşu yumurtası görmek

Falda deve kuşu yumurtası görmek uzun yolculuğunuzun sonunda sizi bekleyen müjdeli bir işaretin olacağına kanıttır. Tartışmayı sevmeyen birisiniz ama mücadele etmeyi de çok iyi bilirsiniz, ne zaman bir haksızlık yapılsa asla susamaz tepkinizi belli edersiniz. Açık görüşlü ve anlayışlı bir insansınız. . Gözü kara kişiliğiniz etrafınızdaki insanların da dikkatini çekiyor. Ve bu özelliğiniz ile seviliyorsunuz. Sizin haber beklediğiniz bir yer var bu bir iş teklifi ya da birine teklif ettiğiniz bir şeyin cevabı olabilir fakat mutlaka size geri dönecek ve büyük ihtimalle olumlu olacaktır.

Kahve falında deve kuşu yumurtası görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda deve kuşu yumurtası görmenin anlamı ve deve kuşu yumurtası kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git