Deve Başı

Deve Başı
4 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 5.472 kez okundu.

Kahve falında deve başı görmek, uzun süredir kafasını meşgul eden, canını oldukça sıkan bir durumdan sonunda kurulacak olarak yorumlanır. Vücudu görünmüyor falda çünkü kişi üzerindeki oldukça büyük bir yük olmuş bu durumdan kurtuluyor, kafası boşalıyor. Bu durumdan çıkardıkları, başına gelenler bundan sonraki hayatına oldukça olumlu bir biçimde yön verecek, daha önceden yaptığı hataları bir daha asla yapmayacaktır. Arkadaşlık ilişkileri açısından incelendiğinde kişinin yakın çevresinden bir tanıdığının ona bir iyilikle bulunacağı ve bu iyilik sonrası kişinin o arkadaşı ile arasındaki bağın kuvvetleneceği şeklinde yorum yapmak mümkündür. Sağlık açısından incelendi aile büyükleri arasında hastalığın pençesinde olan biri var ise o kişinin rahatsızlığından kurtulacağı ve sağlığına bir an önce kavuşacağı şeklinde yorum yapmak mümkündür. Sağlıklı bir birey olarak düşünüldüğünde ise kişinin doktor kontrollerini bir an önce yaptırması ve bir sağlık taramasından geçmesi gerektiği şeklinde yorumlanır. Özel hayatındaki olumlu bir gelişmeye işaret eder. Bir erkek ise, bu durum iş yerindeki olumsuz bir gelişmeye işaret etmektedir. Bu olumsuz gelişmeden kurtulmak için elimden gelen her şeyi yapmalıdır.

falda deve başı görmek

Falda deve başı görmek, bir başarı sonucu kazanılacak saygınlığa işaret eder. İnanarak yaptığı bir işte hiç kimsenin beklemediği, duyduğunda çok şaşıracağı ve çoğu kişinin oldukça kıskanacağı bir başarı elde edecek, bunun sonucunda maddi ve manevi anlamda birçok kazanımlar edinecektir. Deyim yerindeyse zirveye çıkacaktır. Bu işten kazandığı paralarla bir çok insana da oldukça yardımı olacak ve çok sevilecektir zamanla. Arkadaşlık ilişkileri açısından incelendiğinde fal sahibinin yakın çevresinden iki arkadaşının kavga etmesi sonucu aralarından açıldığını görüp onlara bir araya getirmesi şeklinde yorumlanır. Bu durum kişinin arkadaşları arasında saygı duyulan ve sözü geçen bir kişi olmasını sağlayacaktır.

Genellikle zorlu bir durum ve bir yük olarak yorumlanır. Bunun dışında hayırlı bir haberin geleceğini yada hayırlı bir olayın vuku bulacağına dalalet edilir. Kısmetli bir canlıdır bu nedenle olumlu olayların habercisi olarak bilinir. Fal sahibi mümkün mertebe dikkatli olmalıdır çünkü çok şanslı bir döneme adım atıyor demektir.

Falda deve kafası görmek, büyük yada küçük oluşuna göre farklı anlamlara da gelmektedir. Başı eğer çok büyükse, çok büyük bir mülk veye mirasın kazanılacağına işarettir. Genel olarak bereketi simgelediğinden, kafası da, önemli bir devlet makamından müjdeli bir haber geleceğini veye bir mülkün sahip olunacağına işarettir. Eğer kafası daha küçük ise, çok büyük bir mevla olmasa da, bir para yada mülk kazanılacağına dalalet edilir. Yani her yönden maddiyata işaret edilir. Tüm bunların dışında, önemli bir kimseden hayırlı bir haber alınacağına, veyahut bir terfi alınacağına işarettir.

Bugünlerde çok büyük bir sorumluluk üstlenerek fazlasıyla yorulabilirsin. Ama bu yorgunluk beraberinde çok güzel bir huzur getirecek. Çevrendeki insanların ne söylediğini çok fazla önemsiyorsun. Bu durum senin fazlasıyla zarar görmene neden oluyor. Aileye katılacak bir bebek kısmetiyle beraber geliyor. Birden fazla fırsattan bir seçim yapmak zorunda kalmak seni strese sokacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git