Kahve Falında Deve Başı Görmek

Kahve Falında Deve Başı Görmek
4 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 5.389 kez okundu.

Kahve falında deve başı görmek, fal sahibinin uzun süredir kafasını meşgul eden, canını oldukça sıkan bir durumdan sonunda kurulacak olarak yorumlanır. Devenin vücudu görünmüyor falda çünkü kişi üzerindeki oldukça büyük bir yük olmuş bu durumdan kurtuluyor, kafası boşalıyor. Bu durumdan çıkardıkları, başına gelenler bundan sonraki hayatına oldukça olumlu bir biçimde yön verecek, daha önceden yaptığı hataları bir daha asla yapmayacaktır fal sahibi.

Kahve Falında Deve Başı Görmek Ne Anlama Gelir?

falda deve başı görmek

Falda Deve Başı Görmek

Falda deve başı görmek, bir başarı sonucu kazanılacak saygınlığa işaret eder. Fal sahibi inanarak yaptığı bir işte hiç kimsenin beklemediği, duyduğunda çok şaşıracağı ve çoğu kişinin oldukça kıskanacağı bir başarı elde edecek, bunun sonucunda maddi ve manevi anlamda birçok kazanımlar edinecektir. Deyim yerindeyse zirveye çıkacaktır. Bu işten kazandığı paralarla bir çok insana da oldukça yardımı olacak ve çok sevilecektir zamanla.

Kahve falında deve başı görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda deve başı görmenin anlamı ve deve başı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git