Kahve Falında Büyük Kuş Görmek

08.07.2020
Kahve Falında Büyük Kuş Görmek

Kahve falında büyük kuş görmek, özellikle bu zamanlarda hayatınızın hemen hemen her alanında elde edeceğiniz büyük başarılara işaret etmektedir. Bu başarıları en çok iş hayatınızda yaşayacağınız anlamında yorumlanmaktadır. Hızlı ve başarılı çıkışlar yapacağınız işinizde oldukça kısa bir süre içerisinde iyi bir mevki elde edip, iyi bir kariyere sahip olacaksınız. Her zaman yanınızda olan ailenizin de desteği ile mutlu ve huzurlu günler geçireceksiniz. Aynı zamanda bugünlerde alacağınız güzel haberlere de işarettir. Alacağınız bu haberler ile çok sevinecek, hayatınıza fazlasıyla anlam gelecektir. Bu sayede heyecanlı ve maceralı zamanlar geçireceksiniz.

Özel hayatınızda bu sıralar yakın çevrenizdeki birkaç arkadaşınız ile anlaşmazlıklar yaşayabilir, birbirinize ters düşebilirsiniz. Fazla uzun sürmeyecek olan bu durumu kısa sürede sonlanabilmesi için birbirinize geri dönüşü olmayan cümleler kurmamaya dikkat etmelisiniz. Yine bu dönemde sağlığınız için de çeşitli yeni aktivitelere de başlayabilirsiniz. Zaman zaman yapacağınız yer değişiklikleri sizi yorsa da bu dönemde yeni bir hayata adım atacaksınız. Sizi bekleyen yeni maceralara, güzel haberlere, mutlu ve heyecan dolu günlere hazırlıklı olmalısınız.

Aşk Hayatı

Özel hayatınızda özellikle son zamanlar bazı şeylerin istediğiniz gibi gitmediğine işaret etmektedir. Eşiniz veya sevgilinizle bu sıralar iletişim kurmakta zorlanıyor olabilir, ufak tefek tartışmalar yaşıyor olabilirsiniz. Tüm bu anlaşmazlıklarınızı kısa bir süre içerisinde yoluna koyacak ve eskisinden daha güzel ve mutlu bir hayat yaşamaya başlayacaksınız. Bu sorunları çözmek için öncelikle birbirinizi dinleyerek başlamanız gerekmektedir. Zaman içerisinde aslında çözülemeyecek hiçbir şeyin olmadığının farkına varacaksınız. Baş başa çevrenizdekilerden ve gözlerden uzak bir yerde geçireceğinizi birkaç günlük bir tatil ikinize de oldukça iyi gelecek, birbirinize vakit ayırmanıza yardımcı olacaktır.

Evli olmayan kişiler için ise yakın bir zamanda başlanacak bir ilişkiye işaret etmektedir. Bir süredir sizin yakınınızda olan ve sizin dikkatinizi çekmeye çalışan birisi bulunmaktadır. ihtimal vermemiş olduğunuz bu kişi bu sıralar dikkatinizi kendi üzerine çekmeyi başaracak ve sizin kafanızda soru işaretleri yaratmaya başlayacaktır. Zaman içerisinde sizde ona karşı boş olmadığınızı fark edecek ve ilişkiye başlamak için ilk adımları atacaksınız. Oldukça kafa dengimiz olan bu kişi ile güzel zamanlar geçireceğinize işaret etmektedir. Kısa bir süre içerisinde alacağınız evlilik kararından aileniz başlangıçta rahatsız olabilir. Daha çok zaman gerektiğini düşündüklerinden karşı çıkabilirler. Fakat zaman içinde mutlu olduğunuzu gördüklerinde onlar da sizi destekleyeceklerdir. Mutlu ve huzurlu günler sizleri beklemektedir.

Para

Maddi konularda dikkatli olmanız gereken bir dönem olduğuna işaret etmektedir. Özellikle yatırımlarınız konusunda mantıklı kararlar almalı ve tedbirli davranmalısınız. Bu zamanlarda harcamalarınızı biraz daha kontrol altına almanız sizin için daha iyi olacaktır. Beklemediğiniz, hesapta olmayan durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle böyle durumlar söz konusu olduğunda zor durumda kalmamak için her an hazırlıklı olmalısınız. Maddi kazancınız bu dönemde biraz inişli çıkışlı olabilir. Her zaman istediğiniz ve hayalini kurduğunuz gibi yaşayacağınız bu hayatta mutluluğu yakalayacaksınız. Bir süre önce çektiğiniz tüm maddi sıkıntıları atlatacak, yeni bir hayata başlangıç yapacaksınız. Yalnızca kararlarınızı alırken iyi düşünmeli ve doğru değerlendirmelisiniz.

İş hayatınızda yapacağınız değişiklikler sizi maddi anlamda başlangıçta biraz sarsabilir. Fakat zaman içerisinde yeni işiniz ve hayatınız sayesinde çok daha iyi maddi olanaklara sahip olacağınıza işarettir. Ailenizin bu sıralar sizin maddi desteğinize ihtiyacı olabilir. Size söyleyemeseler de anlayacağınız bu duruma çözüm getirecek ve onları içine bulundukları zor durumdan kurtaracaksınız. Bu sayede daha önce aranızda yaşamış olduğunuz gerginlikleri unutup geride bırakacak ve yeni bir sayfa açacaksınız. Aileniz ve tüm sevdikleriniz ile birlikte geçireceğiniz mutlu, huzurlu, bolluk ve bereket içerisinde bir hayat sizleri beklemektedir.

Aile ve Yaşam Alanı

Bu sıralar ailenizle daha önce hiç olmadığınız kadar yakın olacağınıza işaret etmektedir. Bu sıralar hem özel hayatınız hem de iş hayatınız ile ilgili aldığınız bazı kararlar nedeniyle ufak tefek tartışmalar yaşıyor olabilirsiniz. Size onların da fikirlerini almadığınız, konuşmadığınız ve son dakika ani kararlar aldığınız için biraz gücenmiş olabilirler. Arayı fazla uzatmadan onların gönlünü almalı, özür dilemelisiniz. Size her ne kadar kırılmış olsalar da, affedeceklerdir. Sizi her zaman her konuda desteklemiş olan aileniz yeni kararlarınız konusunda da arkanızda olacaktır.

Bu sıralar arkadaşlarınız sayesinde yeni ortamlara girip, yeni insanlar ile tanışabilir ve arkadaşlık kuracağınıza işarettir. Sosyal çevrenizin genişleyeceği bu günlerde, hareketli ve renkli bir hayatınız olacaktır. Bu zamanlarda bir arkadaşınızdan size iş ortaklığı teklifi gelebilir. Bu teklifi çok iyi değerlendirmeli ve sadece arkadaşınızı kırmamak için zararlı çıkacağınız bir işe girmemelisiniz. Özellikle sosyal çevrenizle ilgili kararları alırken oldukça dikkatli olmalı ve durumları çok iyi değerlendirmeye gayret etmelisiniz. Bu dönemde sizi, ailenizi ve tüm sevdiklerinizi mutlu, huzurlu, bolluk ve bereket içerisinde günler beklemektedir. Yalnızca hayallerinize kavuşmak için birazcık sabırlı olmanız gerekmektedir.

İş ve Kariyer

İş hayatınızın bu dönemde inişli çıkışlı olacağına işaret etmektedir. Özellikle son zamanlarda hak ettiğiniz yere gelememiş olmamanız ve patronlarınız ile yaşadığınız bir takım problemler sizi işinizden oldukça soğutmuş ve bıktırmış durumda olabilir. Bu yüzden ani bir işten ayrılma kararı alabilir, hayatınızı değiştirmek için büyük bir adım atabilirsiniz. Bu ayrılık sonrasında iş hayatınız konusunda şansınız açılacak ve hiç tahmin bile etmediğiniz yerlerden iş teklifleri alacaksınız. Hem işiniz hem kariyeriniz konusunda zirveye çıkacağınız bu dönemde yaratıcı projelerinizi sayesinde hem işinizde oldukça iyi bir konuma gelecek hem de çok iyi bir kariyere sahip olacaksınız.

Bu günlerde bir arkadaşınız ile iş kurma fikrine de kapılacağınıza işaret etmektedir. Bu işi kurmadan önce oldukça iyi değerlendirmeli tüm ihtimalleri iyice düşünmeli ve analiz etmelisiniz. Arkadaşınız bile olsa sizi zarara uğratacak işlere bu dönemde girmemeye dikkat etmelisiniz. Diğer bir yandan kendi işinizde ise açacağınız yeni kapılar sayesinde iş hayatında tanınan biri haline geleceğinize de işaret etmektedir. Bu dönemde sizi oldukça keyifli, mutlu ve huzurlu günler beklemektedir.

Sağlık

Sağlık hayatınız açısından bu dönemde kısa kısa rahatsızlıklar geçireceğinize işaret etmektedir. Hem mevsim değişimleri hem de bu sıralar fazla yoğun olan çalışma temponuz sebebiyle vücut direncin düşebilir. Bu durum salgın hastalıklara yakalanma riskinizi arttırabilir. Bu günlerde biraz kendinize bakmanız gerekmektedir. Etrafınızdaki insanlarla ilgilenmekten kendinizi boşladığınız bu dönemde, başta beslenmenizi ciddiye almalısınız. Öğünlerinizi atlamamalı ve sebze, meyve ağırlıklı beslenmeye özen göstermelisiniz. Eğer gerekirse mutlaka gıda takviyesi kullanmaya başlamalısınız.

Fiziksel sağlığınızın yanında zihin sağlığınız da önemli olduğundan dolayı, zaman zaman kafanızı boşalmaya yardımcı olacak egzersizler yapabilirsiniz. Yoga, pilates gibi aktiviteler oldukça yardımcı olacaktır. Ayrıca son zamanlarda fazla stres altında olmanız sinir sisteminiz üzerinde olumsuz etkiler bırakabilir. Bunlardan uzaklaşmak için profesyonel destek alabilirsiniz. Bu dönemde yapacağınız tüm bu aktiviteler ve terapiler sizi rahatlatıp, bu dönemi daha sakin ve az yorucu geçirmenize yardımcı olacaktır. Sizi aileniz ile birlikte geçireceğiniz mutlu ve sağlıklı günler beklemektedir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.