Kahve Falında Bıldırcın Görmek

Kahve Falında Bıldırcın Görmek
25 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 1.413 kez okundu.

Kahve falında bıldırcın görmek, alınacak olan güzel ve hayırlı haberler karşısında içinizin ferahlayıp mutlu olmanıza yorumlanır. Hanenizde huzur ve bereket artacak aynı anda uzun zamandan beri olan sıkıntılarınız son bulacaktır. Sıhhatli ve uzun bir ömre işarettir bıldırcın. Fincanda beliren bıldırcın figürü yapmış olduğunuz hatalarınızın üzerine perde çekerek başlayacağınız temiz bir hayata delalet eder. Kafanızın içinizdeki boşlukları dolduracak hayatınızdaki belirsizlikleri sonlandırarak hayatınıza daha emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Hanenizin içindeki bereket ve rızkı artacak. Fincanda çıkan bıldırcın genel anlamda güzel ve hayırlı havadislere yorulur. Alacağınız bu havadis karşısında çok mutlu olacak ve keyfiniz yerine gelecek.

Kariyerinde yükselişe geçeceğine ve maddi zorlukların artık sonlanacağına işarettir. Bütün çabalarınızın meyvesini alacak ve çevrenizde saygın bir konuma geleceksiniz. Eğer fal sahibinin sağlığında herhangi bir sıkıntı varsa bu sembol hastalığınızın son bulacağının müjdesini size vermekte. Sağlıkla ilgili endişeleriniz artık son bulacak. Fincanda çıkan bıldırcın özellikle maddi yönden kararlar alırken temkinli olmanızı ifade eder. Kazancınızda kesinlikle bir azalma olmamakla beraber şimdiki gayretlerinizi daha çok hızlandırmanız gerektiğinin uyarısını verir size. Arkadaş ortamında hoş ve güzel sohbetlerin gerçekleşeceğine delalettir. Kesinlikle bol ve temiz kazançlı bir dönem sizi bekliyor.

Olur olmaz her şeyi kafana taktığın için kendini çok mutsuz hissediyorsun. Kendi derdin zaten sana yetiyor, bir de başkalarının da sorunlarını üstlenmen seni hayli yıpratmış gibi görünüyor. kafanı dinlendirmek ve ruhunu arındırmak için meditasyon veya yoga yapmayı düşünüyorsun. Havalar iyiyken sabah yürüyüşü yapmak da sana çok iyi gelecek, üstelik şu sıralar şikayet ettiğin kiloları da vermene yardım edecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git