Kahve Falında Beyaz Atlı Prens Görmek

Kahve Falında Beyaz Atlı Prens Görmek
17 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.275 kez okundu.

Kahve falında beyaz atlı prens görmek, aşk hayatınıza ve ikili ilişkinizdeki beklentilerinize yorumlanır. Şuan yaşadığınız duruma göre karşınıza altı prens olarak tarif edilen kişinin çıkacağı ve mutlu bir birliktelik yaşayacaksınız. Eğer evli iseniz de eşinizle yaşadığınız bazı sorunlar bitip hak ettiğiniz aşk hayatına kavuşacaksınız. Çoğu zaman at murat ile ifade edilir. Fincanın üst kısmında çıkmış ise bu tez zamanda gelişecek bir aşkı ifade eder. Fakat fincanın altlarında ise o zaman daha atlı prensinize kavuşmanız da zaman olduğu veya bu atın önünde duran sembole göre de buna engel olan durumla birlikte yorumlanır. Size aşkınızın gelmesinde birinin engel olduğu veya sizi çekemeyen kişiler tarafından o kişi engellendiği şeklinde de yorumlanır.

Evliliğinizde ters giden sürecin son bulacağı hak ettiğiniz sevgiye kavuşacağınız ve çok mutlu olacaksınız. Bunun için başkalarının sözlerine kulak vermeyip sevginize inanın ve sadece ona odaklanın. İnsanlar kendilerine göre olayları yorumlar ve aşkta bu kötü enerji ile beslenir. Görünmeyen o enerji ile ilişkinize zarar vermeyin.

Garip tavırları olan bir insanla karşılaşacaksın ama korkma aslında çok iyi niyetli ve sana bir faydası dokunacak. Sevgilin hakkında daha önce hiç aklına gelmeyecek bir gerçeği öğreneceksin. Onu yargılamadan önce dinleyerek akıllılık etmiş olursun. Zamanında yaptığın bir iyiliğin faydalarını yeni yeni görmeye başlıyorsun ve bu durum daha çok uzun sürecek. Hazır şansın yaver gidiyorken değerlendirmeyi ihmal etme.

İçinizde hayalini kurmuş olduğunuz şeyin gerçekleşmesine az kaldığına işaret ederken diğer bir taraftan da uzun zamandan beri peşini bırakmadığınız, sevdiğiniz kişiyle karşı karşıya geleceğinize ve bu takip etmelerin sona ereceğine, mutlu ve huzurlu günlerin sayılı olduğuna tabir edilir. Hanedanınıza büyük bir kısmetin gireceğine ve sonunda sevdiğiniz kişiyle davullu zurnalı son derece eğlenceli bir düğün yapacağınıza işaret eder. Aranızın bozuk olduğu insanlarla yada yakın dostlarınızla üç vakte kadar barışacağınıza ve eğlence dolu bir gece geçirmek için arkadaşlarınızla bir araya geleceğinize delalet eder. Canınızı sıkan şeye karşı içinizi ferah tutmanız gerektiğine, eşiniz yada sevgilinizin sizlere vereceği destek sayesinde kendinizi biran önce toplayacağınıza, evinize neşe getirecek olan minik misafiriniz için hazırlıklara başlayacağınıza ve çok mutlu bir aile ortamınızın olduğuna tabir edilir. Ailenizden birinin sizlerden uzak bir yere taşınacağına ancak bu taşınma işinin gerçekleşe bilmesi için bir şart koşacağınıza yorumlanılır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git