Kahve Falında Bebek Kafası Görmek

Kahve Falında Bebek Kafası Görmek
17 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.549 kez okundu.

Kahve falında bebek kafası görmek bir haber ile yorumlanır. Fal fincanında bebek kafası çıkan kimse yakın zamanda bir haber alacaktır. Bebek kafası yakın çevreden veya aile içerisinden gelecek bir müjdeli haberi temsil eder. Bu haber bir doğum yada bir düğün haberi olabileceği gibi yine yakın çevreden birinin kazanacağı bir başarı ile sevindirecek bir haber olduğu anlamına gelir.

Kahve Falında Bebek Kafası Görmek Ne Anlama Gelir?falda bebek kafası görmek

Falda bebek kafası görmek aynı zamanda kişinin kendine ait bir başarı ile de yorumlanır. İş hayatında yada öğrenci ise okul hayatında beklediği başarıyı elde edeceği anlamına gelir. Uzun süredir beklediği yada yapmak istediği birşey ile ilgili beklediği bir haber yada sonuçlanmasını beklediği resmi kurumlarla alakalı bir durumu var ise bunun kendisini lehine sonuçlanacağı anlamı taşır. Falda bebek kafası sevindirici haber demektir. Eğer falınızda bebek kafası çıkmış ise kısa zamanda güzel haberler hayatınızı neşelendirecek demektir.

Kahve falında bebek kafası görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda bebek kafası görmenin anlamı ve bebek kafası kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git