Kahve Falında Baston Görmek

Kahve Falında Baston Görmek
1 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.143 kez okundu.

Kahve falında baston görmek birçok falcı tarafından farklı farklı yorumlanabilir. Kahve içmek ve kahve ikram etmek bizim nesiller öncesinden gelen geleneğimizdir.Bu geleneği sürdürmek bir kahveyle kırk yıl hatır kazanmak ve üzerine bu muhteşem lezzetten gelecekle ilgili havadisler almak elbet hepinizin hoşuna gider.Sandığınız kadar zor değil aslında kahve falına bakmak bazı şekillerin ne anlama geldiğini bilirseniz siz de pekala kahve falınıza bakabilirsiniz bazen hiç beklemediğiniz şeyler çıkabilir.Elbette ki sizlere bu fallara bakın ve hayatınızı buna göre düzenleyin demiyoruz ancak fal bakmak size hem hoş vakit geçirtecek hem de şöyle bir hayatınızı sorgulamaya fırsat verecektir.

Kahve Falında Baston Görmek Ne Anlama Gelir?falda baston görmek

Falda baston görmek sizin çevreniz tarafından çok sevilen ve sayılan biri olduğunuzu gösteriyor. Baston görmek etrafınız tarafından sevildiğiniz kadar kıskanıldığınızı da gösterir çünkü siz mükemmel bir insanı kıskanan birileri elbet vardır. Yüzünüz kızararak baktığınız bir patronunuz var ondan azar işitebilirsiniz. Bunu sadece patron olarak düşünmeyin anne ,baba ya da sevgiliniz de olabilir bu kişi siz bir hata yapmışsınızdır ve sizi affetmeleri için çok çaba harcıyorsunuz. Kıskanılmak da sizin hoşunuza gidiyor ancak kötü niyetli insanların hareketlerine dikkat edin size zarar vermelerine izin vermeyin.

Falda Baston

Baston görmek uzun zamandır beklediğiniz iş fırsatı ayağınıza gelecek ve siz bu işi kabul ettikten sonra çok güzel paralar kazanabileceksiniz demektir. Ekonomik olarak rahatlayacağınız günler sizi bekliyor hayatı ertelemeden sevdiklerinizin kıymetini bilerek mutluluğunuzu yaşayın. Hayatınıza girecek insan sizin evlenmeyi düşlediğiniz insan olabilir onu bulun ve bırakmayın.

Kahve falında baston görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Kahve falında baston görmenin anlamı ve baston kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git