Kahve Falında Ayrılık Görmek

Kahve Falında Ayrılık Görmek
23 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 2.358 kez okundu.

Kahve falında ayrılık görmek, ilk etapta olumsuz olarak yorumlanan fallardan gibi düşünülse de olumlu olarak yorumlamak mümkündür. Çok öncelerden küstüğünüz ve fikir ayrılıkları yaşadığınız bir sevdiğinizin bu durumdan pişmanlık duyduğunu göstermektedir. Hatta duyduğu bu pişmanlık onun harekete geçmesine ve sizinle tekrar iletişime geçmesine sebep olacaktır. Karşılıklı olarak birbirinize duyduğunuz saygı ve sevgi tıpkı eskisi gibi yeniden aranızın düzelmesine sebep olacaktır. Bunun yanı sıra çok eskilerde kalmış hatta küllenmeye yüz tutmuş bir aşkın küllerinden yeniden doğacağının müjdesini vermektedir. Sürpriz bir şekilde tekrar hayatınıza girecek olan eski aşkınıza karşı içinizde kalan aşk kırıntıları zamanla büyüyecek ve harika bir ilişkinin temelleri atılacak.

Hayatınızda yer edinen ve size karşı kötülük besleyen kişilerin hayatınızdan uzaklaşacağını ve sizi zor durumda bırakamayacaklarının göstergesidir. Onlar ile yaşayacağınız bu ayrılığın size dönüşü oldukça olumlu olacaktır. Ayrıca ayrılık işareti, hayatınızda meydana gelecek olan köklü bir değişim anlamını da taşımaktadır. Bu değişim evinizde meydana gelebileceği gibi iş yaşamınızda da gerçekleşecek olabilir.

Artık sizde evlenerek kendi hayatınızın patronu olmak istiyorsunuz. Yaşadığınız hayatta birkaç insanın söz sahibi olması da sinirlerinize dokunmuyor değil. Yönetebileceğiniz bir evin hayali bile içinizi ısıtıyor fakat hayatınızın aşkı ile karşılaşmanıza henüz biraz daha vakit var. Arkadaşlarınız tarafından dışlanacağınız bir konuşma canınızı sıkabilir ama herkesle aynı fikirde olmak zorunda olmadığınızı biliyorsunuz.

Uzun süren bir ilişkin var ve sonunun bir türlü evlilikle sonuçlanmaması seni öfkelendiriyor. Erkek arkadaşınla bu konu hakkında konuşmak istediğin zaman hep aynı cevapları almaktan da çok sıkıldın. Karşına sürekli bahanelerle çıkıyor olması ruhsal olarak yorulmana sebep oluyor ama ondan vazgeçemediğin için bir çözüm bulamıyorsun. Sert tepkiler vermek yerine net kararlar alarak bu sorunu ortadan kaldırmalısın.

Ailenden birisiyle tartışma yaşayacaksın. Arkandan laf edenler var dikkat etmelisin. Beklediğin bir teklif bulunmaktadır. Hayatında bazı değişiklikler olsun istiyorsun.  Yakın çevrenden birisiyle tatile çıkacaksın. Sevdiğin kişinin senden uzaklaştığını düşüyorsun. Aslında sana daha fazla bağlanmaktadır. Beklediğin teklif en kısa zamanda gelecektir. Mutluluk seni bekliyor.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git