Kahve Falında Alyans Görmek

Kahve Falında Alyans Görmek
6 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.040 kez okundu.

Kahve falında alyans görmek fal sahibinin mutluluktan ağlayacağı bir duygu ile karşı karşıya kalmasına dalalettir. Bu duygu yoğunluğu ve yaşananların güzelliği karşısında göz yaşlarını tutamayan kişi bu mutluluğu çoktan hak eden bir insandır. Eğer fincanın dip kısmında beliren büyük bir alyans sembolüne rastlanıyorsa çok yakın zamanda bu mutluluğun bir yüzük ile taçlanacağı müjdesini verir. Saf ve temiz duyguların sembolü olmasından dolayı da sürekli olumlu yorumlar yapılmasına zemin hazırlar.

Sizler için evlilik gibi olayların artık vaktinin geldiğini düşünmenizden dolayı harekete geçen insanların olduğunu işaret etmektedir. Sizlerin evlenmeniz için çaba sarf eden insanların görüşmenizi istediği kişileri de mantıklı bir şekilde inceler iseniz belki de hayatınızın arkadaşının o kişi olabileceğini görerek hem kendinizi hem de karşınızdaki kişileri bir hayli mutlu edebilirsiniz. Bekar olan bir insan için evlilikleri işaret ediyor olsa bile evli olan insanlar için de ayrılık gibi kötü olayları da işaret etmektedir. Sizler ne kadar karşınızdakini iyi tanıyor olduğunuzu düşünerek hayatlarınızı birleştirseniz bile bazen tanıyamadığınız yönleri çıkabilir ve yolları ayırmayı düşünebilirsiniz. Sizlerin hem yaşayacak olduğunuz en mutlu haberleri hem de sizleri bir hayli üzecek olan kötü olayları da işaret etmektedir. Bu zaman içerisinde ne kadar mantıklı adımlar ile ilerler iseniz işte o zaman sizler kazanacak ve herkes tarafından takdir edilen birisi olabileceksiniz. Fakat sadece duygular ile hareket eder iseniz de pek kazanamayıp genellik ile kayıp edebileceksiniz.

Bazı fal yorumcularına göre aşırı ilgi meraklısı bir kişiliğe dalalettir. Bu kişilik bazı kalabalık ortamlarda ilgiyi kendi üzerine çekebilmek için o kadar büyük bir çaba sarf eder ki artık herkes sadece sussun diye ona odaklanacak. Kişinin çok yakın bir akrabası olan bu kişi illallah dedirtse bile yapacak çok fazla bir şey yoktur. Zamanla onun varlığına ve dikkat çekme çabalarına herkes alışacaktır. İşin garip tarafı ise gayet akıcı konuşan ve ses tonu güzel olan bu insan bazı durumlarda fal sahibinin kurtarıcısı bile olabilir. Fincandaki diğer şekiller ile birlikte okunduğu zaman çok daha farklı anlamlara gelebilmektedir. Örneğin bir ağacın dalında asılı ise ertelenmesi gereken hayırlı bir iş, masanın üzerinde duruyorsa karlı bir iş ortaklığı anlamına gelirken, zincire geçirilmiş şekilde belirmişse hayat arkadaşının çaresiz duruma düşmesi ve yardım talep etmesi ile yorumlanır. Fal tabağında belirmiş ise fal sahibinin elinde olmayan nedenlerden dolayı ailesini ihmal etmesine ve bu yüzden vicdan azabı çekmesine dalalettir ama bu süreç kısa süre sonra sona erecek ve kişi herkesin gönlünü almayı başaracaktır.

Kahve Falında İki Alyans Görmek

Çok mutlu haberlerle yorumlanmaktadır. Bu sembol öncelikle hayırlı bir eşe ve hayırlı olacak bir evliliğe delalet eder. Fal sahibinin mutluluğunun git gide artacağını, huzurun tekrar yerine geleceğini ve hayırlı haberler duyacağını ifade eder. Falda çıkan iki tane alyans sembolü bolluğun ve bereketin de habercisidir. Evinize yatılı misafirler gelebilir. Bu misafirler hem arkadaşlarınız hem de akrabalarınız olabilir. Büyük bir sevinçle karşılayacağınız bir bebek haberi alabilirsiniz. İş hayatınızda hiç beklemediğiniz bir takım gelişmeler yaşayabilirsiniz ; yeni bir işe başlayabilir, bir üst mevkiye terfi edebilir ya da iş hayatınızda patronunuz ya da iş arkadaşlarınızla olumlu olaylar yaşayabilirsiniz.

Evinizdeki iç huzurun günden güne artacağını gösterir. Mutluluk evinizde daima olacaktır. Maneviyatı oldukça güçlü olan insanlarla bir araya gelecek ve güzel vakit geçireceksiniz. Ayrıca bazı yorumculara göre de falda iki tane alyans görmek kısa bir süre içinde uzun süredir çabaladığınız emeklerinizin karşılığını almaya başlayacağınızın işaretidir.

Kafanda bir ton soru işaretleri dolu. İlişkin bitmiş olabilir ama hala senin kalbin ve aklın onda. Fakat gururlu bir insansın. Dışarıdan çok olumsuz yönde düşünceler almaktasın. Fakat bunları takmamalısın. Arkandan kuyunu kazmaya çalışan arada gezen bir kadın var. Senin hatanı bekliyor. Dikkat etmelisin.

Kahve Falında Kırık Alyans Görmek

Gerçek hayatta sevdiğiniz kişi ile birliktelik anlamına gelmektedir, ancak durum kahve falında tam tersi bir konumdadır. Birlikte olduğunuz kişi ile kısa bir süre içinde yollarınızı ayıracağınıza işaret etmektedir. Yorumlanması kişinin hayatına bakılarak yapılmalıdır. Eğer evli değil ise çok yakın bir zamanda bir evlilik yapacağını gösterir. Fakat kişi evli ya da nişanlı ise dikkat etmesi gereken olaylar ve durumlar mevcuttur. Yaşadığı olaylardan dolayı dikkatli ve temkinli hareket etmesi gerekmektedir.

Fal içerisinde tek başına yorumlanmamalıdır. Bu sembolün çevresinde bulunan diğer semboller de falın yorumunu etkilemektedir. Evli olmayan bir kişi için güzel yorumlar olsa da evli ve bir ilişkisi olan bir kişi için aynı şeyler söylenemez. Bundan dolayı kişi ilişkisi konusunda dikkatli adımlar atmalı ve daima sabırlı olarak hareket etmelidir.

Deniz kıyısı veya orman gibi doğayla iç içe olan bir yere gidip, birkaç gün kafa dinlemek istiyorsun. İlk fırsatta bunu yerine getirmen, senin için iyi olacak. Yalnız gitmek yerine, anlaştığın birkaç arkadaşla birlikte gitmek seni inanılmaz mutlu edecek. Üstelik arkadaşlarınla vakit geçirmeyeli epey olmuştu. Derdini, üzüntünü gittiğin yerde bırakıp, döndüğünde yeni bir hayata başlamanın tam sırası…

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git