Kahve Falında Yel Değirmeni Görmek

Kahve Falında Yel Değirmeni Görmek
25 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.102 kez okundu.

Kahve falında yel değirmeni görmek, hayatınızda birçok gelişmenin meydana geleceğine dalalet eder. Bu gelişmeler için uzun yıllar çaba sarf etmiş olabilirsiniz. Çoğu zaman çabanızın karşılığını göremediğiniz için hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz. Ancak yakın bir zamanda yaşayacağınız birçok gelişme bu çabalarınızın karşılığı olacak ve üzerinde çalıştığınız birçok problem çözüme kavuşacak. Aile ilişkilerinizde yaşadığınız problemler son bulacak ve ailenizle bağlarınız yeniden güçlenecek. Bu dönemde aşk hayatınızda gelişmelere tanık olabilirsiniz. Uzun zamandır boş olan kalbinizi yeniden canlandıracak bir kişi ile tanışabilirsiniz. İş hayatınızda hedeflediğiniz noktaya çok yakın bir zamanda gelebilirsiniz.

Çok kısa bir zaman sonra yüklü bir miktar para kazanacağınıza işarettir. Tüm maddi sıkıntılarınız bu kazanç ile birlikte son bulacak. Oldukça bereketli ve kazançlı bir döneme gireceksiniz. Girdiğiniz her işte başarılı olacak ve ciddi bir gelir sağlayacaksınız. Ancak bu durumunuzu kıskananlar olabilir. Bu nedenle çevrenizdeki kişilere çok dikkat etmeli ve size zarar verecek kişileri hayatınızdan çıkarmalısınız. Yakın dostlarınızla ve ailenizle ilişkilerinizin yoğun olacağı bir döneme gireceksiniz.

Sizinle iletişime geçmek isteyen eski eşinizin bazı istekleri olacak. Onunla yaşadığınız tatsız olayları unutarak bir şans daha vermek istiyorsunuz ama cesaretsiz bir kişiliğiniz var. Sadece çocuğunuzun hatırına bile olsa denemeye karar vereceksiniz. Tedirgin olmanıza gerek yok çünkü maddi özgürlüğünüzün eline olması size iyi gelecek. İş konusunda ufak tefek değişimler yaşayacaksınız.

Ciddi ve ansızın bir değişim hareketine işaret eder. Kamu kurumuna girebileceğinize ve o kuruluşta kalıcı görev yapacağınıza da işaret olabilir. Hayatını farklılaştıracak yeni kişilerle tanışır. Bu kişilerin bünyesiyle azim ve başarısıyla çok güzel yerlere gelir. Kişinin iş hayatında yapmak istediği bir takım atılımlar ile başarılı olabileceğine yorumlanabilir. Bir kolu alçakta ve alt kolun üzeri dolu ise yapacağı bir yanlıştan dolayı kısa süreli problemler yaşayacağına işaret eder. Bir kolu alçakta ve üst kolun üzeri dolu ise kendini içinde bulacağı, yeni bir dönemin başlangıcına işarettir.

Yeni kuracağı düzen olduğuna işaret eder. Bu düzen bol kazançlı bir gelir elde etme olanağı sağlayacaktır. Uzun bir sürecin ardından, yapmak istediği işe zaman ayırabilecektir. Kollarının dengede olduğu görülürse yeni bir işe başlangıç yapacağı şeklinde yorumlar yapılır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git