Kahve Falında Üç Nokta Üst Üste Görmek

Kahve Falında Üç Nokta Üst Üste Görmek
21 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.208 kez okundu.

Kahve falında üç nokta üst üste görmek belirsizlik işaretidir. Kişinin kendi içerisinde karışık duygular yaşadığı ve bir belirsizliğe sürüklendiği anlamına gelir. Kahve falında üç nokta üst üste görmek fal sahibinin bazı konularda kararsız kaldığı ve bu kararsızlık yüzünden çıkmaza girdiği anlamına gelmektedir. Kararsızlığı devam ettikçe içinde bulunduğu çıkmaz da hayatını daha zorlu bir hale getirecektir.

Kahve Falında Üç Nokta Üst Üste Görmek Ne Anlama Gelir?falda üç nokta üst üste görmek

Falda üç nokta üst üste görmek birinin kararsızlığı iş konusunda yada duygusal anlamda yada yapması gereken fakat birilerini üzeceğini düşündüğü bir eylem hakkında olabilir. Eğer bu kararsızlık iş hakkında ise en kısa zamanda çözüme kavuşturması gerektiği, geciktiği taktirde elinde ki seçenekleri kaybedeceği söylenir. Üst üste üç nokta duygusal bir karışıklığı temsil ediyor ise iş konusundakinin aksine kararı zamana bırakmalı ve acele etmemelidir. Acele verilecek bir karar çok sağlıklı olmayacak ve kararı ne yönde olursa olsun hep pişmanlık hissettirecektir. Falda üç nokta üst üste çıkması yada bu üç noktanın yan yana olması tabiri değiştirmez.

Falda Üç Nokta Üst Üste

Üç nokta üst üste görmek bazı yorumculara göre ise bir toplulukta fal sahibi hakkında bir karar alınacağı anlamına gelir. Verilecek bir yetki bir görev bir hediye yada benzeri bir şey için birkaç kişinin bir araya gelip değerlendirme yapacağı anlamını taşır. Bu verilecek karar kişinin lehine olacak bir karardır. Kendisine haberi geldiğinde mutlu olacaktır. Yalnız bu Kararı alanların içinde kendisini yüzüne gülen fakat arkasından sürekli olumsuz konuşan kişilerde vardır ve onlar bu konuda engel olmaya çalışacaklardır.

Kahve falında üç nokta üst üste görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda üç nokta üst üste görmenin anlamı ve üç nokta üst üste kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git