Kahve Falında Madeni Para Görmek

Kahve Falında Madeni Para Görmek
9 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.006 kez okundu.

Kahve falında madeni para görmek büyük bir şansın ifadesidir. Çok şanslı biri haline gelmek ya da çok şanslı insanlarla bir arada bulunarak onların şansı sayesinde güzel anlar yaşamaktır. Madeni para fal fincanında ne kadar büyük görünüyorsa elde edilecek şans ve ün de o kadar fazla olacak demektir. Adını herkese duyurmak, bilinen biri haline gelmek ve yoğun ilgi görmektir. Ayrıca aile ve arkadaş ortamında bir anda en sevilen kişi haline gelmek anlamında da yorumlanır.

Kahve Falında Madeni Para Görmek Ne Anlama Gelir?falda madeni para görmek

Falda madeni para görmek liderlik anlamı da taşır. Falda madeni para görmek yoğun bir kalabalıkla beraber yaşayıp ya da böyle bir kalabalıkla birlikte çalışıp, o kalabalığı yönlendirecek bilgi, zeka, tecrübe ve yetkiye sahip olmak anlamına gelir. Bekar olanlar içinse herkesin evlenmeyi hayal ettiği ancak kimsenin ulaşamadığı oldukça özel birinin ilgisini çekip, evlilik yolunda emin adımlar atmak ve mutlu bir yuva kurmak anlamları taşır.

Kahve falında madeni para görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda madeni para görmenin anlamı ve madeni para kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git