Madeni Para

Madeni Para
9 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.061 kez okundu.

Kahve falında madeni para görmek, büyük bir şansın ifadesidir. Çok şanslı biri haline gelmek ya da çok şanslı insanlarla bir arada bulunarak onların şansı sayesinde güzel anlar yaşamaktır. Ne kadar büyük görünüyorsa elde edilecek şans ve ün de o kadar fazla olacak demektir. Adını herkese duyurmak, bilinen biri haline gelmek ve yoğun ilgi görmektir. Ayrıca aile ve arkadaş ortamında bir anda en sevilen kişi haline gelmek anlamında da yorumlanır.

falda madeni para görmek

Falda madeni para görmek, liderlik anlamı da taşır. Yoğun bir kalabalıkla beraber yaşayıp ya da böyle bir kalabalıkla birlikte çalışıp, o kalabalığı yönlendirecek bilgi, zeka, tecrübe ve yetkiye sahip olmak anlamına gelir. Bekar olanlar içinse herkesin evlenmeyi hayal ettiği ancak kimsenin ulaşamadığı oldukça özel birinin ilgisini çekip, evlilik yolunda emin adımlar atmak ve mutlu bir yuva kurmak anlamları taşır.

Uzun süredir aradığın aşkı bulmuşsun, adeta bulutların üstünde uçuyor gibisin. Her boş anını onunla geçirmekten büyük keyif alıyorsun. Sendeki bu değişim ailenin ve arkadaşlarının da gözünden kaçmamış gibi duruyor. Ailen bu şanslı bayanla bir an önce tanışmak istiyor gibi görünüyor. Ailen bu kadar anlaşabildiğinize göre işi ciddiyete dökmek için bir engel olmadığını düşünüyorlar. Yakın bir zamanda ailenle gideceğin veya iş için çıkacağın bir seyahat görünüyor. Koşuşturmadan biraz uzaklaşmak seni çok rahatlatacak. Bu seyahat kafanı dağıtmaya ve bazı ciddi kararlar almaya da yardımcı olacağa benziyor. Ailen ile ilgili yakında güzel bir haber alacaksın. Bu haber sonrası ailen için mutlu ve huzurlu bir dönem başlayacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git