Kahve Falında Kravat Görmek

Kahve Falında Kravat Görmek
27 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.027 kez okundu.

Kahve falında kravat görmek, uzun süredir hayalini kurduğunuz, gitmeyi çok istediğiniz fakat yoğun iş temponuzdan kaynaklı bir türlü fırsat bulamadığınız yolculuğun en yakın zamanda gerçekleşeceğine delalet eder. Bu yolculuk sırasında seyahat ederken çok beğendiğiniz aldığınıza mutlu olduğunuz bir şeyin hasarlı olacağının da işaretidir. Ancak aldığınız şeyin bozuk olması canınızı çok sıksa da, kısa süre içinde sizi ziyarete gelecek olan bir dostunuzdan aynı eşyayı bir hediye olarak alacak olmanız tüm moralinizi tekrar eskiye getirecektir.

Kötüye giden iş hayatınızın da gerçekleşecek olan önemli bir görüşmeyle birlikte tekrar eskiye döneceğinin hatta daha da ileri bir safhaya geçeceğinin belirtisidir. Bu görüşmeler ışığında bir terfi alabilirsiniz. Ancak alacağınız bu terfi yerinizde gözü olan diğer kişilerce hoş karşılanmayacağından dolayı size karşı kötü bir komplo girişimde bulunabilirler. Bu moralinizi bozmasın çünkü sizin terfiinizi sağlayan kişi yerinizi garanti etmiştir. Diğer kafanızı kurcalayan işlerde yardım almanız gerekebilir. Bunun için en güvenmeniz gereken kişi ve kişiler partnerinizve aile bireylerinizdir. Bu yardımı istemekten çekinmemeli, işlerin yoluna girmesi için bu yardımı severek kabul etmelisiniz. Fakat aynı yardımı sizden bekleyen biri varsa en kısa zaman içinde bu yardım çağrısına cevap vermeniz sizi daha iyi bir konuma getirecektir. Eğer kısa ve açık tonlarda belirmiş ise bu iyi hadiseler gelişeceğinin habercisidir. Ancak koyu olarak belirmiş ise sıkıntılı günler geçireceğinizi işaret eder. Ama alacağınız yardımlar bunun üstesinden gelmenize yetecektir.

Hayatınıza çeki düzen vereceğinize ve çeşitli sorumluluklar almak zorunda kalacağınıza işarettir. Çalışmıyorsanız yakın bir zaman içinde işe başlamak zorunda kalabilirsiniz. Size ihtiyacı olan insanlar çevrenizi saracak ya da sayıları artacak. Çocuk sahibi olabilir ya da evlilik kararı alarak büyük bir sorumluluğun altına girebilirsiniz. İş yerindeki yoğunluğunuz neredeyse iki katına çıkacak ve sizi bunaltır hale gelecektir. Ancak bu durum bir süre devam ettikten sonra rutin düzeninize döneceksiniz. İnsanların sizden beklentileri bir anda artacağı için hayatınızı bir düzene sokup her şeyi planlı ve programlı bir biçimde gerçekleştirmek zorunda kalacaksınız. Yaptığınız planların dışına en ufak bir çıkışınızda dahi tüm düzeniniz alt üst olabilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git