Hilal ve Yıldız

Hilal ve Yıldız
18 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.226 kez okundu.

Kahve falında hilal ve yıldız görmek, iş ve aşk hayatınızda başarılı ve kısmetli olacağınızı simgeler. Aşk hayatında birinden hoşlanıyorsa eğer buna karşılık geleceğinin habercisidir. Sevdiğiniz kişinin bir yıldız kadar dikkat çektiğinizi düşündüğünüzü göstermektedir. Bu ışıltıyla tabii ki sizi görecektir. Giriştiğiniz işin başarıyla sonuçlanacağını belirtir. Tabi bu işi almak için azimli ve başarılı olmanız gerekir. Tüm bunlar olduktan sonra falda görülen yıldız işinizi tamamlayacaktır. Her zaman şansınızın yüksek olduğu anlamına gelirken, girdiğiniz işten yüksek paralar alacağınızın da habercisidir.

falda hilal ve yıldız görmek

Falda hilal ve yıldız görmek, şimdiye kadar çektiğiniz sıkıntıların artık sona erdiğini, yeni, mutlu ve şanslı bir hayatın kapılarını size ardına kadar açtığının habercisi durumundadır. Umutsuz olduğunuz bir anınızda beklenmedik bir haberle karşılaşacağınızı belirtir. Bu haber olumlu bir haber olacak ve hayatınızın akışını da değiştirmeye yetecektir. Hayatınızda beklenmedik olumlu bir gelişme yaşanacak ve bir anda ters giden her şey şaşırtıcı derecede iyi gitmeye başlayacak. Çok mutlu olacağınız günler oldukça yakın.

Özgürlüğüne olan düşkünlüğünden midir bilinmez, uzun soluklu ilişkiler için, tutarlı adımlar atamamaktasın. Fakat sosyal hayattaki aktifliğin ortamların vazgeçilmez isimlerinden biri olmanı sağlıyor. Birkaç güne kadar alacağın ilgi çekici teklifler ilişki durumunda canlanma yol açacak. Tembellik yapmayı bırakıp artık sen de harekete geçmeli ve mevcut yalnızlığına bir son vermelisin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git