Kahve Falında Hilal Şekli Görmek

Kahve Falında Hilal Şekli Görmek
29 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 815 kez okundu.

Kahve falında hilal şekli görmek uzun bir yolculuğa işarettir. Bu yolculuk her ne kadar belirli bir sebebe dayalı olarak çıkılacak bir yolculuk olsa da bir yandan da tatil olarak değerlendirilip kafa dağıtmaya ve dinlenmeye yarayacak bir yolculuktur. Genellikle fal fincanında hilal şekli çıkmışsa bu fal sahibinin bu yolculuğa tek başına değil yanında bir yada bir kaç kişi ile çıkacaktır.

Kahve Falında Hilal Şekli Görmek Ne Anlama Gelir?falda hilal şekli görmek

Falda hilal şekli görmek sona gelinen bir sıkıntılı bir dönemi işaret eder. Bir kimsenin falında hilal şekli çıkmışsa bu yaşadığı sıkıntılardan artık kurtulacağı ve yakın zaman içerisinden güzel günlerin kendisini beklediği anlamına gelir. Bu sıkıntıların bitmesi için biraz daha zaman gerekmekte bu süreci sabır ve sükut içerisinde geçirirse rahatlayacağı anlamına gelir. Fakat sabretmez, isyan eder yada bu dönemin verdiği sıkıntılarla yanlış hamleler yaparsa işlerin daha kötüye gideceği içinden çıkılmaz sonuçlar doğacağı ile yorumlanır.

Kahve falında hilal şekli görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda hilal şekli görmenin anlamı ve hilal şekli kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git