Kahve Falında Hazine Görmek

Kahve Falında Hazine Görmek
7 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 1.888 kez okundu.

Kahve falında hazine görmek, fal sahibinin yakın bir zamanda, altın gibi yüreği olan bir insan ile tanışacağını ve onunla bir yuva kurmak isteyeceğini işaret eder. Aynı zamanda da iyi niyeti ve çalışkan kiliği ile dikkat çeken kişinin büyük bir para ve ya miras gibi yüklü bir gelir elde edeceğini gösterir. Fal fincanında çıkan hazine figürü kimi zaman kısmet olarak yorumlanırken kimi zaman da bir  bekleyişi ifade edebilir. Fal fincanda beliren hazine figürünün netliği bu sürecin hızını belirler. Eğer figür belirgin ise yakın bir zaman içinde gerçekleşebilir. Fakat figür net değil ise uzun vadede gerçekleşir.

Fal sahibinin başarı ve bollukla geçecek bir döneme girdiğini haber verir. Bu dönemde kişinin yaşayacağı tüm olumlu gelişmeler hayatına yön vermesine yardımcı olurken karşısına çıkacak olan fırsatları da gerektiği gibi değerlendirebilmesini sağlayacaktır. Fakat her şeyin yolunda olması bu keyifli dönemin getirilerinin büyüklüğü sizi yanıltmasın. Her türlü tedbiri alıp zafer sarhoşu olmamakta fayda var. Genellikle fal sahibine şans getirdiği gibi fal sahibinin çevresindeki insanların onun rahat ve huzuru için çalıştıklarını gösterir. Yakın çevresindeki kişiler kişinin düşünceli bir dönemde olduğunu fark ederek, onun neşesini yerine getirmeye çalışacak ve sorunların çözülmesine yardımcı olacaktır. Fincan tabağında belirmiş ise; anne baba eş kardeş gibi yakınlarınızın sizin hakkınızda ki fikirlerine önem vermeniz gerektiğini vurgular. Emin olun sizin için daha hayırlı olacaktır.

Kahve Falında Hazine Sandığı Görmek

Uzun zamandır haber beklediğiniz bir yerden gelecek olumlu ve sevindirici gelişmelere işaret eder. Bir iş başvurusu yapıp üstünden uzun zaman geçmesine rağmen geri dönüş alamadıysanız yakın bir zaman içinde size olumlu olarak dönmeleri mümkün. Bunun yanı sıra bir arkadaşınıza ya da yakınınıza uzun zaman önce borç para verdiyseniz ancak geri ödemediyse, maddi anlamda en sıkıntılı olduğunuz anda borcunu ödeyecektir. Hiç beklemediğiniz yerden elinize toplu miktarda para geçebilir. Ayrıca uzun zamandır ödeme yapmanız gereken ancak maddi olarak bir türlü feraha kavuşamadığınız için yapamadığınız birine olan borcunuzu da çok yakın bir zaman içinde elinize geçecek toplu para yardımıyla kapatabileceksiniz.

Maddi anlamda yaşanan ne kadar problem varsa hepsinin altından çok yakında kalkılacağına, bir daha ömür boyu para konusunda hiçbir sıkıntı yaşanmayacağına dalalet eder. Uzun zamandır parasal olarak yardım yapmak istediğiniz bir kişiye ya da kuruma yakın bir zaman içinde planladığınız yardımı yapabilirsiniz. Ayrıca başvurduğunuz her yer size olumlu dönüş yapacaktır ancak geleceğiniz açısından çok dikkatli kararlar vermeniz gerekecek. Elinize attığınız her iş size başarılarla dolu bir biçimde geri dönecek ve takdir göreceksiniz. Kolaylıkla açılan kapılara, olumlu sonuçlara, büyük miktarda paraya ve maddi anlamda refaha işarettir. Emeklerinizin karşılığını hem maddi anlamında hem de takdir görme olarak sonuna kadar alabileceksiniz. Beklentilerinizin boşa çıkmadığını çok yakında göreceksiniz.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git