Kahve Falında Gözyaşı Görmek

Kahve Falında Gözyaşı Görmek
5 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 1.468 kez okundu.

Kahve falında gözyaşı görmek aynı anda birçok zıt anlamı içerisinde barındırabilir. Üzüntüyü temsil ettiği kadar mutluluğu da temsil eder. Dolayısıyla sizi çok üzecek bir haber alabileceğiniz gibi çok mutlu edecek bir olay da yaşayabilirsiniz. Ancak alacağınız haber ya da yaşayacağınız olay ne olursa olsun etkisi çok büyük olacak ve sizi adeta büyüleyecektir. Ayrıca bu durumun hayatınızı değiştirmesine de hazır olmalısınız. Çok yakında evlilik gibi büyük bir kuruma adım atabilir ya da çocuk sahibi olacağınızı öğrenebilirsiniz. Hayatınızı değiştirecek bir iş fırsatıyla karşılaşabilir ya da çok uzak bir yerde harika bir eğitim fırsatı yakalayıp oraya yerleşebilirsiniz.

Ne yazık ki olumsuz anlamlar da içermektedir. Çok sevdiğiniz birinden hastalık ya da ölüm haberi alabilirsiniz. Ne kadar yardım etmek isteseniz de sonunda çaresiz kalacağınız bir duruma düşebilirsiniz. Uzun zamandır güvendiğiniz ve tereddüt etmeden tüm hayatınızı emanet ettiğiniz birinden ihanet görerek her şeyinizi kaybedebilirsiniz. Ancak bu sizi yıldırmamalı çünkü kısa zamanda toparlanarak eski mutlu günlerinize döneceksiniz. Ailenizden biri çok uzak bir yere yerleşme kararı alabilir. Bu kişi ebeveynlerinizden biri olabileceği gibi çocuklarınızdan biri de olabilir. Ancak bu süreçte ona ne kadar çok destek olur ve olumlu yaklaşırsanız her iki taraf için de o kadar iyi olacaktır. Oldukça karmaşık anlamlar barındırır. Ancak iyi de olsa kötü de olsa hayatınızı köklü olarak değiştirecek haberlere ya da olaylara hazırlıklı olmalı ve ne ile karşılaşırsanız karşılaşın kendinize hakim olarak sakin tepkiler vermelisiniz.

Fincanın konumuna göre yorumu da değişen bir semboldür. Eğer fincanın tam ortasında görülüyorsa bunun manası; hanede iş arayan biri varsa, onun yüksek bir mertebe ile işe kavuşacağı; bekar birinin de evlilik teklifi ile nikah masasına oturacağıdır. Aileniz ve kendiniz için büyük ve huzur verici bir karar vereceğinizi, bu karar doğrultusunda da çok mutlu olacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer fincanın yanında bulunuyorsa bunun da manası müjdeli bir haberle temiz gözyaşı dökeceğiniz şeklindedir.

Eskiden küstüğünüz bir arkadaşınızla yakın bir zamanda görüşüp barışacağınıza, eskisi gibi güzel bir dostluk kuracağınıza işarettir. Yakın bir arkadaşınızın müjdeli bir haber alacağı, bu haberin sizi de etkileyeceği anlamındadır. Tabakta ise; işteki konumunuzun yükseleceğine veya başka yüksek bir iş teklifi alacağınıza işarettir. İçi boşsa, temiz, doluysa da sizi bekleyen dertlerin ve hüzünlerin olduğuna ve gözyaşı dökeceğinize delalettir.

Hayatın getireceği bazı kötü olaylar ile son sürat mücadele edeceğin büyük sıkıntılar seni bekliyor.Bu olaylar seni fazlasıyla yıpratacak. Çevrende sürekli senin kötülüğü isteyen sana zarar vermeye çalışan biri var. Bu kişi çok yakınında ve seni iyi tanıyan biri. Yeni tanışacağın biri sana kötü günlerini unutturacak ve seni bütün kötülüklerden koruyacak.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git