Kahve Falında Dinazor Görmek

20.04.2015
Kahve Falında Dinazor Görmek

Kahve falında dinazor görmek, fal sahibinin ilişkisinde sürekli problem yaşanmasına neden olan kişilerin kurmuş olduğu tuzakların boşa çıkacağı ve bu kişilerden tamamen kurtulacağı anlamına gelir. Kişinin önünde hayırlı bir yol olduğuna ve yakın çevresi ile paylaşmaması gerektiğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Unutamadığınız eski bir ilişkiniz var. Yaşadığınız güzel günler aklınızdan çıkmıyor. Bu ilişkiye dair umudunuz bitmiş değil. İlk adımı atabilirsiniz. Geri dönmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Bu size hiçbir şey kaybettirmez. Küllerinden yeni bir aşk doğabilir. Çevrenizde sizden hoşlanan insanlar var. Bunun farkındasınız fakat hepsiyle mesafelisiniz. Aklınız eski ilişkinizde. Eski günleri takıntı haline getirip kendinizi aşka kapatmayın. Eğer geri dönmek isterseniz eski sevgiliniz bunu geri çevirmemeyi düşünebilir. Ani olarak fikirleri de değişebilir. Bu durum aşk hayatınızın bittiğini göstermez. Ruhunuzu aşka açın. Mutlu olmayı hak ediyorsunuz.

Eğer evliyseniz eşinizle aranızdaki bağ güçlenecek. Her ailede yaşanabilecek sıkıntıları birbirinize olan bağlılığınızla kolayca atlatacaksınız. Eşinizle aranızda sevgi ve saygı hakim olacak. Çok yakında müjdeli bir haber alacaksınız. Yuvanız bebek sesiyle şenlenecek.  Gerçek bir aile olmanın huzurunu yaşayacaksınız. Evliliğin aşkı öldürmediğinin en güzel örneği olacaksınız. İkinizin de her daim aşkınızı canlı tutma çabası var. Merak etmeyin. Gösterdiğiniz çaba boşuna gitmeyecek. Sonsuzluğa uzanan, aşkla dolu bir evlilik sizi bekliyor.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre çok yakında ulaşacağınız bir serveti temsil eder. Bu servetle akıllıca yatırımlar yapacak ve paranızın üzerine para katacaksınız. Para kazanmak konusunda şansınız açık. Servetiniz maddi anlamda dönüm noktanız olacak. İstediğiniz hayatı yaşayacak ve istediğiniz şeylere sahip olacaksınız.

Aileniz için maddi anlamda kurmaya niyet ettiğiniz bir gelecek var. Bir ev sahibi olmak istiyorsunuz. Kira ödemek artık sizi zorlamaya başladı. Bu noktada, aile büyüklerinden maddi destek alabilirsiniz. Aldığınız bu destek sürecinde para biriktirebilir, üzerine kredi çekip bir ev sahibi olabilirsiniz. Kredi ödeme sürecinde de yakınlarınızdan destek alabilirsiniz. Maddi anlamda korkmanızı gerektirecek bir durum yok. Bundan sonraki süreçte sizin için ferah kapıları açılacak.

Borcunuz varsa ödeyebilecek duruma geleceksiniz. Borçlarınız bittiğinde kendinizi iyiden iyiye toparlayacak ve başkalarına borç verecek konumda olacaksınız. Bunu yaparken aşırıya kaçmamaya, maddi anlamda sizi zayıflatabilecek miktarları borç olarak vermemeye dikkat edin.

Maddi sıkıntıları olan yakınlarınıza yardım etmeyi düşündüğünüz bir döneme gireceksiniz. Bunu yapmaktan çekinmeyin. Karşılığında aldığınız iyi dilekler sayesinde daha fazla maddi imkana kavuşacak ve birçok zor durumdaki insana yardım edebileceksiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile ve sosyal yaşamında oldukça büyük korkular yaşayan kişinin bu korkularının geçmesi olarak yorumlanır. Fal sahibi, korkusu olan konunun üstesinden gelebilecek irade ve güce sahiptir. Bu güç sayesinde öncelikle aile hayatında iyiye doğru gidiş başlayacak, aile içi ilişkiler düzene girecek, problemler çözülecek ve bu durum sosyal hayatta da başarıyı getirecektir. Aile bireyleri birbirlerinin kusurlarını anlayışla karşılayan, çözüm sürecinde birbirine yardımcı olan bireyler haline gelecek ve çözümsüz gibi görünen problemler çözüme kavuşacak, ailede huzur hakim olacaktır.

Dinozor, sosyal hayatta güç, güven ve kararlılığın işaretidir. Kişiliğiniz, sağlam duruşunuz ve güçlü tutumlarınızla örnek gösterilen bir insan olacak ve çevrenizdekilerin her ihtiyaç duyduklarında danışmak için aradığı ilk kişi siz olacaksınız. Hayatın zorluklarla geçen günleri geride kalacak ve güzel günler kapılarını açmaya hazır sizi bekleyecektir. Ansızın gelebilecek müjdeli bir haber hayatınızın olumlu yönde değişmesine ve karşınıza güzelliklerin çıkmasına sebep olacaktır. Hızlı bir karar verip çıkabileceğiniz yolculuk sizi yeni insanlara tanışmanıza vesile olacak ve çevrenizi genişletecektir. Yeni çevrenizle daha sağlıklı ilişkiler kurmayı başarabilecek ve sosyal anlamda pozitif dönüşümler yaşayacaksınız.

İş ve Kariyer Yorumu

İşiyle ilgili oldukça büyük gayretler gösteren kişiyi temsil eder. İşinizi seviyorsunuz ama bulunduğunuz konum sizi maddi manevi tatmin etmiyor. Kariyer yapma düşünceniz var. Ara sıra aklınıza işle ilgili toparlamakta zorlandığınız düşünceler üst üste geliyor. Düşüncelerinizi bir sistematiğe sokmadan üst yöneticilerinize açmayın. Önce kafanızda düzene oturtun. Daha sonra bu düşünceleriniz kariyerinizle ilgili yeni bir sayfa açmanıza sebep olacak. Biraz sabredin ve kendinize zaman tanıyın.

İş yerinde aldığınız sorumlulukları başarıyla yerine getirdiğiniz için üst yöneticileriniz sizi taktirle karşılıyor. Bu fırsatı iyi değerlendirin. İşinizle ilgili sağlam projeler üretmek için uğraşın. Sunum yeteneğinizi geliştirin ve ne kadar başarılı olabileceğinizi gösterin.

Gözü kapalı risk alabilecek bir kişilik yapınız var. Bağımsızlığı seviyorsunuz. Bu da kafanızı, ‘’acaba kendi işimin patronu olsam nasıl olur?’’ sorusuyla meşgul ediyor. Kar ve zarar hesaplarınızı iyi yaparak bunu deneyimleyebilirsiniz. Ticari zekanızı devreye sokarak oldukça başarılı olabilirsiniz. Ticarette ortaklık söz konusu olabilir. Ortaklarınızı dikkatli seçmenizde yarar var. Ticarette şansınız açık. Dikkat etmeniz gereken noktaları bilirseniz çok başarılı bir ticaret kariyeri sizi bekliyor.

Sağlık Yorumu

Bedenen ve ruhen oldukça sağlıklı geçireceğiniz günler sizi bekliyor. Sizin ve ailenizin hayatını tehdit edecek ciddi bir rahatsızlık söz konusu değil. Hastalıklara karşı güçlü bir metabolizmanız var. Mevsim geçişlerine bağlı rahatsızlıklara karşı dikkatli olun. Sağlıklı beslenin. Mevsimine göre meyve ve sebze tüketin. Doktora danışmadan kesinlikle ilaç kullanmayın. Kötü alışkanlıklarınız varsa, sağlığınız üzerinde kötü sonuçlara sebep olmadan bırakın. Rutin doktor kontrolü zamanınız geliyor. Bu konuda üşengeç davranmayın. Sağlığınız için her zaman tedbirli olun.

Ailenizden birinin geçirdiği rahatsızlık sizi oldukça endişelendiriyor. Merak etmeyin. Eski sağlığına kavuşacağı günler yakın. Siz ona sadece destek olun. Psikolojik olarak rahat durumda olması iyileşme sürecini destekleyecektir.

Beden ve ruh sağlığınızı korumak için kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin. Aşırı yoğun geçen iş günlerinin ve günlük hayat rutinlerinin içinden çıkın ve nefes alın. Düzenli yürüyüşlere başlayın. Bir spor salonuna yazılmak size her anlamda iyi gelebilir. Yersiz endişelerinizi rafa kaldırın. Hayatı olduğu gibi ve kendi akışında yaşamaya çalışın. Ruh sağlığınızın da beden sağlığınız kadar önemli olduğunu unutmayın.


Kahve Falında Dinazor Yavrusu Görmek

Fal sahibinin yüzüne gülerek arkasından iş çeviren bazı kişilerin var olduğu ve yakın çevresine dikkat etmesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin bu dönem içerisinde asla yapmam dediklerini yapmaya başlayacağına ve çok mutlu olacağına işaret eder.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.