Kahve Falında Dinazor Görmek

Kahve Falında Dinazor Görmek
20 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 14.803 kez okundu.

Kahve falında dinozor görmek, fal sahibinin çoktan unuttuğu ve gündeme gelmesinden hiç hoşlanmayacağı bir konunun tekrar tekrar tartışmaya açılacağına dalalettir. Eğer bu konu hakkında aşırı tepkiler verirse etrafındakileri kıracağını bildiği için, konu her açıldığında ortamı terk ederek karşılık verecektir. Bazı fal yorumcularına göre ise evliya sabrına sahip olmayı simgelemektedir. Eğer fincanın dip kısmında ufak bir dinozor sembolü belirmiş ise, çok değer verilmeyen bir insan tarafından çıkan basit ve eski bir dedikodu ile yorumlanır. Kişi bu konuya gülüp geçerek karşısındaki insanı daha da huzursuz edecektir.

Dğer bir anlamı ile uzun zamandır memleket hasreti çeken kişinin bu hasrete bir son vermesi demektir. Doğup büyüdüğü topraklara kavuşarak huzura kavuşan fal sahibini simgeleyen dinozor sembolü bu huzurun kalıcı olduğuna işaret eder. Eğer kulpuna yakın bölgede beliren bir dinozor varsa ufak ufak yaptığı yatırımların zamanla büyüyerek bir servet halini alacağına dalalettir. Ağız kısmında ve yatay vaziyette belirmişse hal ve tavırlarından pek hoşlanılmayan bir dostu simgeler. Bu dostun bir sıkıntısı olduğunu anlayacak ve işin peşine düşecektir. Kişinin medeni haline göre de yorumlanır. Evli ise aile içinde çok uzun zaman önce söylenen bir yalanın ortaya çıkacağına ama bunun çok komik bulunacağına işarettir. Bekar ise sözünün eri, dürüst ve sadık bir eş ile yorumlanır.

Kahve Falında Dinazor Kafası Görmek

Hayatına yeni girmek için çaba sarf eden insanların aslında bir hayli gereksiz olduklarına da işaret etmektedir. Sen o kadar gereksiz ve hayatında boştan yere yer kaplıyor olan kişiler ile muhatap oluyorsun ki bu her ne kadar seni fazla zorlamıyor olsa bile çevrendeki boş insanların seni bir hayli oyalamasına da neden oluyor. Sen de biraz daha insanların senin hayatında ne kadar gerekli ya da gereksiz olduklarını düşünerek hareket etmeyi tercih eder isen işte o zaman daha çok mutlu olabilecek ve boştan yere boş şeyler ile de uğraşmak zorunda kalmayacaksın. Oldukça değerli olan anlarını böyle saçma ve asla sana faydası olmayan şeyler ile harcamak yerine sen daha çok kendini geliştirmek için kullanmayı da tercih eder isen işte o zaman her iki taraf da daha rahatlık ile yaşayabilecekler.

Senin bir yandan da eşin ya da sevgilin ile aranızda olan ilişkileri de işaret etmektedir. Sen öyle bir insansın ki daha çok kendinden ziyade karşındaki mutlu olsun diye düşünüyorsun ve kendin böyle düşünüyor iken de karşında olan kişiler de öyle düşünüyor olsun istiyorsun. Sen de bunu yapmak yerine sadece kendin için bir şeyler yapmayı tercih eder isen işte o zaman eşinden de böyle beklentilere girmeyerek oldukça da mutlu olabilirsin.

Kahve Falında Dinazor Yavrusu Görmek

Senin daha çok bir şeyleri yapmak yerine daha çok yıkmayı tercih ediyor olduğuna işarettir. Çok sevdiğin bir arkadaşın sana kırılacak ve senden biraz da olsa uzak durmayı tercih edecek. Sen ise sana gelip anlatmak yerine daha çok onun karşısında olmayı tercih ediyor olmandan dolayı onun ile arana o kadar da büyük olan sorunlar girecek ki eğer sen de ilk başlarda konuşmayı tercih etseydin ve ona problemin ne olduğunu sorsa idin işte o zaman aranızda pek bir problem kalmayacaktı ve sen de küçük olan bir şey için oldukça değer verdiğin bir arkadaşlığını bitirmek zorunda kalmayacaktın. Her ne olur ise olsun her şeye bu kadar keskin çizgiler ile yaklaşıyor olman bazen bu hayatın oldukça kötü olan tarafından seni korur iken bazen de senin için iyi olan şeyleri de bir anda senin yanından alıp götürüveriyor.

Arkadaşından görecek olduğun kötü olan anılara da işaret etmektedir. Sen her ne kadar o kişiye oldukça çok güveniyor olsan bile o kişi seni pek de sevmiyor olmasından dolayı hem maddi hem de manevi olan tüm zararları verecek. Eğer sevgilini dinleyip ondan uzak kalmayı tercih etse idin senin başına asla bunlar gelmeyecekti ve sen de bu kadar zor olan durumlara şahit olmayacaktın.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git