Kahve Falında Bozuk Para Görmek

Kahve Falında Bozuk Para Görmek
16 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.009 kez okundu.

Kahve falında bozuk para görmek ne kadar çok para varsa o kadar para geliyor demektir. Bozuk para sembolü fal fincanının dibinde çıkmışsa aileden kalma bir para elde edileceğine, ortasında çıkarsa vaktinde akıllıca para biriktirildiğine ve şimdi bunun keyfinin sürüleceğini gösterir. Aynı zamanda işlerinizi ve ödemelerinizi ertelememenizi vaktinde yapmanız gerektiğini delalet eder. Fal sahibine beklemediği anda uzak bir akrabasından miras kalabilir.

Kahve Falında Bozuk Para Görmek Ne Anlama Gelir?falda bozuk para görmek

Falda bozuk para görmek sevinç ve mutluluk anlamında gelmektedir. Yeni dostluklar kuracağınıza ve dostlarınızla güzel günler geçireceğinizindi habercisidir. İş veya okul hayatınızda başarı dolu günler sizi bekliyor olabilir. Büyük bir hayrında alam etçisi olabilir. Kariyerinizde yükselme olabilir mevki alabilirsiniz, maaşınızda bir miktar yükselme olabileceğinizde işaret eder. Küçük bir iyilikten büyük kazanç sağlayacağınızı delalet eder.

Kahve falında bozuk para görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda bozuk para görmenin anlamı ve bozuk para kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git