Kahve Falında Beş Nokta Görmek

Kahve Falında Beş Nokta Görmek
1 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 885 kez okundu.

Kahve falında beş nokta görmek fal sahibine birden fazla konuda kaynaklık edebilir. Noktaların sırası ve büyüklükleri de size falınız hakkında bazı güzel yorumlar fısıldar. Küçük noktalar manevi dünyanızdan büyük noktalar ise maddi hallerinizden ip uçları verdiği gibi, aşk hayatınızı da size anlatan sıralanış biçimleri vardır. Fal sahibi bu yorumları kendi enerjisi ile hak edecektir.

Kahve Falında Beş Nokta Görmek Ne Anlama Gelir?falda beş nokta görmek

Falda beş nokta görmek eğer fincanın dip kısmına denk geliyorsa etkilendiğiniz insanları temsil eder. Uzun uzun yapılan bir sohbetin ardından sizi kendisine hayran bırakan bir karşı cinsin varlığını da müjdelemektedir. Eğer hayatınızda sorgulamanız gereken bazı gelişmeler var ise bu insan sayesinde yeni ufuklar edinerek kendinizi biraz daha geliştirebilirsiniz. Bazı fal yorumcularına göre ise fal fincanında görülen beş nokta sembolü enerjisi ile sizi büyüleyecek bir karşı cinse dalalettir. Bu insanlar yollarınız çok sık kesişmese bile siz ne yapıp edip kendinizi ona göstermeyi başaracak ve sonunda çok mutlu olacaksınız.

Falda Beş Nokta

Beş nokta görmek ayrıca evlilik planları yapan biri olmadığınız halde kendinizi hayırlı bir işin eşiğinde bulacağınız anlamını taşır. Bu konuda her şey biraz oldu bitti gibi görünebilir fakat beş nokta sembolü artık bu hayırlı işin vaktinin geldiğini işaret eder. Kelimeleri özenle seçerek yürüttüğünüz ilişkinizin ufak bir tartışma ile yerle bir olmasını istemiyorsanız karşınızdaki insanı dinlemekten asla uzaklaşmamalısınız.

Kahve falında beş nokta görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Kahve falında beş nokta görmenin anlamı ve beş nokta kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git