Kahve Falında Fener Görmek

Kahve Falında Fener Görmek
7 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 2.303 kez okundu.

Kahve falında fener görmek fal sahibinin hanesinden birisine yol göstermesi gereken ciddi bir konunun varlığına dalalettir. Bu konu oldukça hassas ve dikkatli olunması gereken bir konu olduğu için fal sahibi söyleyeceği kelimelere de vücut diline de, örnek olacağı noktalara da fazlaca özen göstermelidir. Aile içi olumlu davranışlar ve rol model olma durumu her zaman daha sağlıklı bireyler yetiştirilmesine sebep olacaktır. Eğer fal fincanının dip kısmında beliren bir fener sembolü ile karşı karşıya kalınmışsa, yol gösterilmesi gereken kişi fal sahibinin ta kendisi olacaktır. Böyle bir durumda ise akıl danışacağı kişiler mutlaka aklı başında olmalı ve olumlu nasihatler verecek kadar erdemli olmalıdır.

Bazı fal yorumcularına göre sabırlı ve mülayim bir insan ile yorumlanır. Her türlü zorluğa ve ters giden hayatına rağmen sabrı ve şükrü elinden bırakmayan bu insan hiç beklemediği bir anda sabrının meyvelerini toplamaya başlayacaktır. Eğer fal fincanının ağız kısmına doğru belirmiş ise bu kişi fal sahibinin çok yakın çevresinden bir insan demektir ve gelişmeleri yakından takip eden fal sahibinin bu insandan öğreneceği çok şey vardır. Bir diğer anlamı ile sürekli fikir değiştirmek ve bu yüzden bir türlü hiçbir işte dikiş tutturamamak demektir. En kötü karar bile kararsızlıktan iyidir deyip bir konu hakkında dikkatini toplamayı öğrenmesi gereken fal sahibi bu konuda uyarılmalı ve başarının anahtarının bu olduğu söylenmelidir. Eğer böyle devam ederse kendisi ile birlikte etrafındakileri de geren fal sahibi zor günler geçirecektir. Fal tabağında belirmiş ise aydınlık bir geleceğin ve huzurlu bir dünya yaşantısının sembolüdür.

Kahve Falında Deniz Feneri Görmek

Geçmişte sizin çok değersiz olan bir olayın, kişinin ya da bir yerin yakın bir zamanda vazgeçilemez hale geleceğini gösterir. Her zaman hayatınızda olan ancak kıymetini bilemediğiniz bir yakınınız, akrabanız, arkadaşınız ya da partneriniz sizin için öyle büyük bir fedakarlık yapacak ki ömrünüzün geri kalanında ona bu fedakarlığından dolayı minnet duyacak ve hayranlık besleyeceksiniz. Ayrıca rutin olarak her gün yaptığınız ve artık sizi sıkmaya başlayan işlerden bir kısmı da hayatınızdan çıkacak, ancak sonrasında yaptığınız o işi özlemeye başlayarak yeniden yapmak isteyeceksiniz. Ailenizle olan zayıf ilişkileriniz de güçlenecek ve özellikle akrabalarınızla sıkı bir bağ kuracaksınız. Sizlerin geçmiş zamanlara öyle bir duyduğunuz hasret var ki elinizden gelse bir zaman makinasına atlayarak geçmişe geri dönebileceğinizi bile işaret etmektedir.

Sizleri üzen ve artık yorulmanıza neden olan bu olayların etkisi ile her ne kadar geçmişe gitmek isteseniz bile buna hiçbir olanak olmamasından dolayı özlem duymak yerine yaşadığınız zamana sarılmayı tercih etmelisiniz. Sizler hayatı yaşar iken tat almaya çalışır iseniz hem daha mutlu olabilecek hem de geçmişe karşı olan özlem duygularından da kolay bir şekilde kurtulabileceksiniz. Bu zamanlar her şeyin yanı sıra birikim yapmak için de bir hayli emek sarf ediyor olduğunuzu da işaret etmektedir. Birikimleri ne kadar işaret ediyor ise bile bir de bunun yanı sıra o birikimleri ziyan etmek yerine kendinize en mantıklı gelen durumlara bağlamak üzere olduğunuzu da göstermektedir. Sizler orada ya da burada gezmek yerine kendinize bu birikimler ile ev ya da araba gibi bir şey alıyor olmanız da gelecekte de daha rahat hareket etmenize yardımcı olmaktadır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git