Kahve Falında Kilit Görmek

Kahve Falında Kilit Görmek
23 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 1.128 kez okundu.

Kahve falında kilit görmek, aşk hayatınızda olumlu olayların gerçekleşeceğine işaret eder. Eğer evli iseniz, bebek haberi ile sevineceksiniz, sevgiliniz varsa evlilik teklifine hazır olmalısınız. Yeni bir arkadaş grubuna girebilir ve orada tanıştığınız biri ile yakın ilişkiler kurabilirsiniz. Ayrıca iş hayatınızda aldığınız kararları doğru şekilde sonuçlandıracağınız haberini taşır. Başka bir manası ise uzun süredir görmediğiniz bir akrabanızın mutlu bir haberini alacaksınız ve bu haberle onunla yüz yüze görüşmeler yapacaksınız. Ayrıca falınızda el ve kilit sembolleri yan yana ise yeni bir ev alacağınız anlamı da taşımaktadır.

Çok istediğiniz ve uzun zamandır beklediğiniz bir işinizin olmayacağına delalettir. Engellerle karşılaştığınız bu işte yardımlar alacaksınız, uzun bir uğraştan sonra sonuçlandırabileceksiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerektiğini simgeleyen kilit sembolü, uzun süreli bir hastalığın kapınızda olduğuna da işaret etmektedir. Temkinli davranırsanız kısa sürede atlatabilirsiniz. Kilit sembolünün bir diğer manası da çevrenizde oldukça güvenilir birisi olduğunuzdan bir arkadaşınız sizden yardım isteyecektir. Ancak bu yardım sizin sınırlarınızı zorlayabilir; dikkatli olmanızda yarar var.

Biten evliliğiniz en çok çocuğunuzun psikolojisini bozdu ve siz bu konuda çaresiz hissediyorsunuz. Büyüklerden alacağınız birkaç tavsiye var ama bunları mutlaka uygulamalısınız. İş görüşmeleriniz olumlu geçiyor ama karar vermekte çok zorlanıyorsunuz. İleriki yaşantınız çok daha berrak görünüyor. Falınızda çıkan iki başlı ejderha daha cesaretli davranacağınız konular sayesinde hayatınızı düzene sokabileceğinizi fısıldıyor.

Kahve Falında Asma Kilit Görmek

Kendiniz için en mantıklı olan kararı vererek bir an önce bu zorlu sevdadan vazgeçmeniz gerekiyor olduğuna da işaret etmektedir. Her şeye rağmen güçlü olan tavrınızı korumak istiyor iseniz yine bu güçlü görünüm için kendinizi başka şeylere vererek farklı şeyler ile ilgilenmeye de başlayabilirsiniz.

Sizlerin artık kalplerinize uzun bir süreden sonra vurulan zincirlerin çözülmeye başladığını işaret etmektedir. Her ne kadar uzun zamandır hayatınıza kimseyi kabul etmiyor ya da doğru kişiyi bekliyor olsanız bile öyle bir anda hiç beklemediğiniz birisine kendinizi kaptırmış olarak bulabilirsiniz. Bu durumu kendinize karşı kötüye yormak yerine eğer doğru bir yolda dümdüz ilerler iseniz belki sizler de onu kendinize bağlayabilecek olduğunuzu işaret etmektedir. İmkansız ya da olmasına asla mümkün olmayan leyla ile mecnun misali olan sevdaları da işaret edebilir. Belki de bunun en büyük nedeni siz kendinizi ne kadar leyla olarak görüyor olsanız bile karşınızdaki kişi başkası için mecnun olmuş ise bunu kendi lehinize çevirmek de oldukça zor olacaktır.

Ruhunuzu dinlendirmek için sakin bir deniz kenarına yerleşmeyi düşünüyorsunuz. Ama önce planladığınız birkaç ziyaret var bunlardan birisi mezarlığı gösteriyor. Kendi yağınızda kavrulacak bir yaşantı tam size göre ama bir süre sonra arayışlar içine gireceksiniz. Evinizde sizinle birlikte nefes alan ve tatlı tatlı muhabbet edebildiğiniz birinin varlığına hasretsiniz. Son zamanlarda dualarınız sadece bu yönde. Çok fazla beklemeden muradınıza eriyorsunuz.

Kahve Falında Kapı Kilidi Görmek

Senin daha çok kişilik karakterin üzerinde bilgiler vermektedir. Sen eline her ne geçer ise o an harcayarak bir anda maddi gücünü bitirmek yerine onun içerisinden sadece ihtiyacın kadar olanı alarak kendin için her an biraz da olsa kenara koyuyor olduğuna işaret etmektedir. Bir bakacaksın ki ufak ufak köşeye koymuş olduğun o para o kadar birikim içerisine giriyor ki sen bile ne ara bu kadar çok olduğunu bir türlü anlayamıyorsun. Sen işte yine akıllıca olan bir planı yaparak kendi bütçene uygun olan ve tapusu olan bir ev almak için çabalar sarf edeceğine de işaret etmektedir. Sen bu anlarda her ne kadar tam anlamı ile yeteri kadar bütçen olmadığını düşünüyor olsan bile bankadan çekecek olduğun kredi ile de kendine uygun olan bir evi de rahatlık ile alabileceksin.

Senin bir süredir bazı şeyler ile uğraşmak zorunda kaldığını da göstermektedir. Sen de artık bu durum için o kadar çok çaba sarf etmişsin ki en son kendin için en mantıklı olan şeyleri yaparak tüm kilitli olan kapıları da açmak üzere olduğunu göstermektedir. Diğer bir taraftan da sana misafir olarak gelecek olan kişilerin varlığı ile de oldukça güzel olan anları kendi evin içerisinde geçirerek misafirini çok güzel ağırlayacak olduğuna da işaret etmektedir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git