Kahve Falında Gölge Görmek

Kahve Falında Gölge Görmek
2 Kasım 2015 tarihinde eklendi, 2.398 kez okundu.

Kahve falında gölge görmek, sizi seven biri tarafından farkında olmadan sürekli kollandığınızı ya da sizden nefret eden biri tarafından takip edildiğinizi gösterir. Belirgin bir şekilde ve sizin yanınızda olarak gördüyseniz bu kişi ailenizden biri olabilir. Ancak daha silik ve size uzakta çıkmışsa çok sık görüşmediğiniz bir arkadaşınız ya da uzak bir akrabanızdır. Hayatınızda her şey çok olumlu ve rayında gidiyorsa bunun sebebi size fark ettirmeden hayatınızı kolaylaştırmak için kendisini feda eden birine sahip olmanız olabilir. Ya da hayatınızda bir şeylerin ters gittiğini düşünüyor ancak nedenini bir türlü bulamıyorsanız, sizinle bir arada bulunan, güvendiğiniz ancak size zarar vermek isteyen biriyle karşı karşıya olabilirsiniz.

Siz fark etmeden etrafınızda iyi ya da kötü bir takım olayların gerçekleşmekte olduğunu gösterir. Bu olaylar sizi de yakından ilgilendiriyor olmasına rağmen haberiniz olamamakta ve iyi ya da kötü herhangi bir niyetle sizden saklanmaktadır. Ailenizden biri, özellikle babanız ya da eşiniz siz farkında olmadan yaptığınız hataları arkanızdan düzeltip bunu kimseye söylemiyor olabilir. Ayrıca iş yerinde yaptığınız çalışmaları kıskanan ancak bunu sizinle paylaşamayan bir iş arkadaşınız bu hislerinden haberdar olabilir ve büyük bir tartışma yaşayabilirsiniz. Etrafınızda dönen bir takım olayları simgeler. Çevrenizde bir şeyler yaşanmakta ancak sizin bunlardan haberdar olmanız bir şekilde engellenmektedir. Yakında çok şaşıracağınız ve sizden saklandığı için oldukça kötü hissedeceğiniz bir haber alabilir ve bu haberle hayatınızın değiştiğini görebilirsiniz.

Kahve Falında İnsan Gölgesi Görmek

Yakın bir zamanda hiç ummadığınız yada beklemediğiniz kadar güzel bir haber alacağınıza ve bu haber sayesinde istediğiniz yerde istediğiniz bölümü okuyacağınıza yorumlanılır. Siyah ve beyaz albatros renginden dolayı falınız kafanızın son zamanlarda karışacağına ve bu kafa karışıklığını engellemek yada gidermek için bir takım arkadaşlarınızdan destek alacağınıza delalet eder. Mutluluğunuzun gözlerinizden okunacağı günlerin az kaldığına, biranda tamamen hayatınızın değişikliğe uğrayacağına ve değişiklikten son derece memnun kalacağınıza yorumlanılır. Uzak bir yerden sizlere miras kalacağına işaret eder. Bayansa göz alıcı, son derece gösterişli ve ışıltılı bir tek taş yüzük alacağına, erkek ise; sevgili tarafından ona yapılacak olan güzel sürprizi ifade eder. Mal varlığınızın daha da artacağı yeni bir yatırıma imza atacağınıza ve iş güvenliği için yeni elemanlara ihtiyacınız olduğuna işaret eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git