5 Sayısı

5 Sayısı
31 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.462 kez okundu.

Kahve falında 5 sayısı görmek sevdiklerinizden birinin başına gelecek olan hayırlı bir olayı işaret etmektedir. Aynı zamanda iş ve aşk hayatınızda yarattığı gelişmeler ise daha bir kaçınılmaz. Bir de kapınızda büyük bir sürpriz ile karşılaşacağınızı unutmayın. Peki ya sözünü ettiğimiz sürprizi ve fal fincanında çıkan sayının kısmetini daha yakından incelemeye ne dersiniz ?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Falda 5 sayısı görmek size ve sevdiklerinize huzur bahşedecektir. Sevdiklerinizden birinin başına öyle hayırlı bir olay gelecek ki artık o da siz de rahat bir nefes alabileceksiniz. Aynı zamanda iş hayatınızda yıllardan beri beklediğiniz fırsat kapısının aralanma vakti gelmişti. Artık o kapıların aralanacağını da müjdeliyor. Ayrıca eğer uğurlu sayınız olarak nitelendiriyorsanız işte o zaman aşk hayatınızda gelişmeler sizi bekliyor olacak. Daima aradığınız ve yollarınız gözlediğiniz o ideal adaya kavuşacak ve çok mutlu olacaksınız. Bu mutluluk her daim sizinle birlikte olacak ve zamanla vücut bulacak. İşte falımızın sizlere sürprizi buydu. Sürpriz bir bebek haberi alacağınızı niteleyen, sevdiğiniz adam veya kadın ile aranızdaki bağın güçleneceğini söylüyor. Kısacası siz ve çevrenizdeki insanların artık huzura kavuşacağını üstelik sizin de aradığınız insanı bularak mutlu olacağınızı söylüyor. Size manevi duygular da fısıldar ve size tavsiyesi şudur; mutluluğunuzun değerini bildikçe falınızın kerameti artacak ve daha mutlu olacaksınız. Aradığınız insan ile aşkınızın meyvesini taçlandırmanın vakti geldiğinde ise bu sürpriz ile harika bir aile olmanın ilk adımını da atmış olacaksınız.

Hiçbir işi tamamlamadan bırakmayacağınızı gösterir. Çalıştığınız yerde sorunlar yaşasanız bile işinizi tamamlamadan gitmeyeceğinize; bu nedenle yen başvurduğunuz yerlerde takdir toplayacağınıza ve daha kolay iş bulacağınıza işaret eder. Tuttuğunu koparan, her ne yaparsa yapsın asla yarım bırakmayan insanların simgesidir. Maddi kazanç elde ettiğinizde tam olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve isteklerinizi almanızı sağlayacak kadarına sahip olacaksınız. Asla beklediğinizden ya da istediğinizden daha az kazanç elde etmeyeceksiniz.

Falda 5 rakamı görmek, insanlara yardım etmeyi seven, sevecen karakterli kişileri de sembolize eder. Kazancınızın bir bölümünü ihtiyacı olanlar için ayırabilirsiniz. Ayrıca ailenize de ihtiyacı olan arkadaşlarınıza da yetecek kadar büyük bir gelir elde edebilirsiniz. Yıllardır hayalini kurduğunuz işe başlamak için gerekli olan parayı bir kuruş dahi eksik olmadan bir araya getirme fırsatı bulacaksınız. Hem maddi hem de manevi anlamda doyuma ulaşmak; hayatta hiçbir şeyin eksikliğini hissetmemektir. Ailenizin yanında, sevdiklerinizle beraber mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacaksınız. Büyük ayrılıkların ve muhtaçlığın hayatınızda yeri olmayacak.

Hayata yeni atılıyor olmak sizi biraz korkutuyor çünkü daha önce hiç yalnız kalmamıştınız. İş gereği ailenizden uzak bir memlekete gitmek bile duygularınızı allak bullak etmiş. Gözlerinizle ilgili rahatsızlıklarınız var ama çok ihmal ettiğiniz için başınıza daha büyük dert olabilirler. Boşanma sürecinde eski kocanızın söyledikleri ve yaptıkları sizi derinden sarsmış ama toparlanacaksınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git