Yengeç ve Koç Burç Uyumu

Yengeç ve Koç Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 601 kez okundu.

Yengeç burcu ve koç burcu uyumu nasıldır ? Yengeç ve koç uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yengeç Burcu ile Koç Burcu Uyumu

21 mart- 20 nisan arasında doğan koç burçları baharın gelişinin müjdeleyicisi ve bahar insanlarıdır. Bu yüzden son derece neşeli, hareketli ve hayattan zevk alan insanlar olarak bilinirler. 23 haziran- 22 temmuz arasında doğan ve yaz bebekleri olarak dünyaya gelen yengeç burçları ise güneşin sıcaklığını ve yazın dinginliğini almışlardır. Bu noktada yengeç burçları son derece sıcak ve sevecendir. Peki biri bahar, biri yaz burcu olan yengeç ve koç burçları ne kadar anlaşabilir, uyumları nasıldır, bu konu hakkında ayrıntılı bir araştırma yaptık ve yazımızda sizlere sunacağız.

Yengeç ve Koç Aşk Uyumu

Peki, yengeç koç aşk uyumu nasıl ?

İki burca ayrı ayrı baktığımızda birçok farklılık ve zıt yön görebiliriz. Şöyle ki yengeç burçları çok kırılgan bir yapıya sahiptir. Kalın bir duvarı olan yengeç burcu dış dünyadan çabuk etkilenir ve kırgınlıkları çok uzun sürebilir. Ancak koç burçları bu noktada hayata karşı daha sert ve daha inatçıdır. Genellikle kırgınlık yaşamaktan ziyade, tavırları ve sözleri ile çabucak karşılarında ki insanı farkına varmadan kırma huyları vardır. İki burcun aşk noktasında yaşayacağı bir sorun olarak bu durum karşımıza çıkar. Ancak koç burcu bu noktada davranış ve sözlerini törpüleme yoluna gider ve yengeç burcu da bu duruma alışma eğilimine girer ise yengeç burcu ile koç burcu arasında büyük bir uyum yakalanmış olur ve aşk adına büyük bir adım atılabilir.

Yengeç burçları aşk hayatından ziyade evliliğe daha yakındır. Evcimen tavırları vardır ve geleneklerine bağlı bir yapıdadır. Bu durum ilk süreçte dışa dönük koç burcu için ilginç gelecektir. Ancak zaman içinde yengeç burcunun bu tavırları koç burcu kadınını- erkeğini hayran bırakarak yengeç burcuna daha çok tutulmasını sağlayacaktır. Bu sayede ikili arasında güzel bir aşk yaşanacaktır. Kısacası uyum için şunları söylemek mümkün ki, ilk dönem için farklılıklar ve zıtlıklar sorun gibi görünse de kısa bir süre sonra bu farklılıklar son bularak güzel bir birliktelik başlayacaktır.

Yengeç ve Koç Evlilik Uyumu

Peki, yengeç koç evlilik uyumu nasıl ?

Yengeç burcu için evlilik her zaman kolay bir döneme işarettir. Bu noktada evliliğe baskın taraf her zaman için yengeç burcu olacaktır. Yengeçler evcimen tavırları anne ve baba olma iç güdüleri yüksek olan burç grubu olup bu noktada evlilik anlamında sıkıntılar ile karşı karşıya kalmayan bir burçtur. Yengeç burçları ev içinde aile bağlarına son derece düşkün olup, eşlerine büyük önem ve değer verirler. Bu sebeple bir evlilik içinde yengeç burçları ile mutlu olmamak imkansız bir durum olarak karşımıza çıkar. Bununla birlikte eğlenmeye, maceraya düşkün olan koç burcu erkekleri ilk dönem için evlilik noktasında bir sıkıntıya düşseler de yengeç burcunun koruyucu, kollayıcı ve evlilik bağlarını ayakta tutan tavrı sayesinde kısa süre içinde evliliğe sıcak bakmasını sağlayacaktır.

İlk dönemler hem yengeç burcu hem de koç burcu açısından zor geçse de kısa süre içinde birliktelikleri oldukça seviyeli ve ideal bir noktaya ulaşacaktır. Birbirlerini anlayarak yaklaştıkları sürece ortada ki problemler yavaş yavaş silinerek arada yengecin sevgi bağı, koçun da eğlenceli ve koruyucu tavrı ile büyük bir evlilik bağı kurulacaktır. Genel oranlara baktığımızda koç burcu ile yengeç burcunun evlilikleri sorunsuz ilerlemektedir. Boşanma oranlarına baktığımızda koç burcu ve yengeç burcunun evliliklerinde ki boşanma oranları her zaman için düşüktür. İki tarafta evliliği kurtarmak adına büyük bir çaba sarf etmektedir. Her iki tarafta alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçmezler bu sebeple de evlilik bağları uzun yıllar devam eder ve sorunlar bu sayede silinmeye başlar.

Yengeç ve Koç Cinsel Uyumu

Peki, yengeç koç cinsel uyumu nasıl ?

Yengeç burcu her zaman tutkulu bir burçtur. Aşkta da yatakta da tutku dolu olan yengeç burcu kadını-erkeği her zaman için koç burcu erkeğini-kadınını mutlu eder. Bu noktada koç burçları da cinsellikte oldukça iddialı bir burçtur. Yengeç burcu ve koç burcu arasında ki tek problem ikisinin de sekste baskın olmak istemesidir. Yengeç burçları durumu kendileri yönetmek isterken koç burçları bu durumdan hoşlanmayabilir ve inatçılık göstererek ilişkiyi kendileri yönetmek isteyebilir. Bu durumda yengeçlerin biraz anlayışlı olmaları ve koçların inat taraflarını zorlamamalarını söylemek gerekir.

Son derece tutkulu ve istekli olan yengeç burçları koç burcu kadının-erkeğinin ruhunu okşar ve aurası ile kendine çeker. Arada ki çekimin fazla olması da ikiliyi birbirine bağlayarak büyük bir cinsel uyum yakalamalarını sağlar. Şunu söylemek mümkün ki tüm burçlar arasında seks ve cinsellik noktasında koç ve yengeç burcu büyük bir uyum yakalar. Koç burcu istekli ve ihtiraslı tavrı ile yengeç burcunu kendine bağlarken yengeç burcunun duygusal ve tutkulu yaklaşımı koç burcu erkeğinin- kadınını başını döndürecektir. Son olarak yengeç burcu ve koç burcu cinsellik uyumu noktasında %98 lik bir uyum söz konusudur. İkili büyük, ihtiraslı ve son derece tutkulu bir cinsellik dönemi yaşayacaktır.

Belirttiğimiz gibi tek problem ikilinin birbirine kurmak istediği baskıdan kaynaklanabilir. Bu noktada hem yengeç burcunu hem de koç burcunu uyarmak gerekiyor. İki taraf birbirini dinler ise aradaki tek sorunda ortadan kalkacaktır. Bahar burcu ve yaz burcu olan koç burcu ve yengeç burcu arasında ilk bakışta bir uyumsuzluk söz konusu olsa da iki tarafın yakın birlikteliği sayesinde bu uyumsuzluk büyük bir uyuma dönüşecek ve tüm sorun kısa zaman sonra ortadan kalkarak koç burcu ve yengeç burcu arasında büyük bir aşk, tutku, cinsellik ve aura başlayacaktır. İki burcun karşı karşıya gelmesi halinde birbirlerine bir şans vermeleri doğru olacaktır.

Yengeç burcu ve koç burcu uyumu nasıldır ? Peki, yengeç koç uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git