Terazi ve Boğa Burç Uyumu

Terazi ve Boğa Burç Uyumu
12 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 560 kez okundu.

Terazi burcu ve boğa burcu uyumu nasıldır ? Terazi ve boğa uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Terazi Burcu ile Boğa Burcu Uyumu

Boğa burcu zarif ve zevkleri olan bir burçtur. Terazi ise çapkınlıkları ile ünlü bir burç olup, bu ikili aşk hayatında mutlu olabilecek çiftlerdendir. Hem terazi hem de bu Venüs gezegeni tarafından yönetilmektedir. Bu yüzden birbirlerini anlamaları ve iyi anlaşmaları gayet doğal bir olaydır. Terazi burcu eğlenceye düşkün olmasıyla, boğa burcu da pratik zekasıyla birbirlerini etkiler ve birbirlerine hayran olabilirler. Eğer boğa burcu teraziyi elde ederse birlikte uzun soluklu, heyecanlı ve tutkulu bir aşk yaşayabilirler. Bu ikili birlikte alışveriş yapmaktan, yeni mekanlara keşfetmekten ve eğlenmekten oldukça hoşlanırlar. Bu iki burç hem aşk birlikteliği hem de çok güzel arkadaş birlikteliği yapabilirler.bu yüzden genel anlamda terazi ve boğa mutlu bir çift olabilir.

Terazi ve Boğa Aşk Uyumu

Peki, terazi boğa aşk uyumu nasıl ?

Boğa burcu ve terazi burcu çok iyi bir uyum ve güçlü bir çekim meydana getirebilir. Ancak terazi burcunun inatçı ve başına buyruk oluşu boğa burcunun da sabit fikirli ve inatçı olması bu ilişkiyi biraz zora sokabilir. Terazi burcu genellikle gezmeyi ve eğlenmeyi seven bir burçtur. Evcimen olmayı seven boğa burcu ise terazinin bu özelliğinden rahatsız olabilir. Bu noktada ikinizden birinin fazla fedakarlık yapıp olayı alttan alması gerekir. Bu ikili birbirlerinin bakış açısına ters düşebilir. Buna rağmen terazi ve boğa astrolojide en uyumlu çiftlerden birisidir. Çünkü iki burç da venüs tarafından yönetilmektedir. Terazi burcu ve boğa burcu insanın sanata ve müziğe oldukça meraklıdır. Bu ikili bakımlı olmak ve güzellik düşkünü olmasından dolayı çok iyi anlaşabilir.

Terazi burcu en romantik burçlardan birisi olmasına rağmen boğa ile çok hareketli bir aşk hayatı yaşar.bu iki burç yakın arkadaşları ile vakit geçirmekten hoşlanır. Birlikte sosyalleşmekten büyük keyif alırlar. Boğa burcu hayatı boyunca kendini mutlu edecek bir partner arar. Bu yüzden terazi burcu hayatı boyunca onu mutlu edecektir. Terazi ile boğa bir araya geldiğinde gerçek aşkı buldukları için çok mutlu olacaklardır. Boğa burcu oldukça duygusaldır. Çok ince ruhlu olan boğa burcu herhangi bir sinema filmi izlediğinde bile ağlamaya başlayacaktır. Ancak boğa burcu söz konusu eğlence olduğunda da terazi ile uyum sağlayabilir. Hem terazi hem de boğa için yeni mekanlar keşfetmek muhteşem bir şeydir.iki burçta yeniliğe her zaman açık olduğu için birlikte ortak noktaları fazladır. Ortak noktaları olduğu kadar zıt özellikleri de vardır. Bu duygu yoğunluğu ile boğa ve terazi ilişkileri için gerekli heyecanı sağlar.

Terazinin uçuk kaçık halleri boğa burcunun oldukça ilgisini çeker. Çünkü boğa burcu içine kapanık ve duygusal birisidir. Bu yüzden partnerinin eğlenceli olması boğaya ilginç gelir. Ancak terazi uyum sağlayan boğa burcu baş başa kaldıkları zaman aşk ve romantizm yaşamak ister. Zaman zaman kıskanç olan boğa burcu sosyallikte sınır tanımayan terazinin gitti eğlencelerde teraziden bir an olsun gözlerini ayırmayacaktır. Bu ikili için en güzel aktivite arkadaşlarıyla zaman geçirmektir. Karşılıklı iletişim içerisinde olmak ve birbirini anlayabilmek ilişkiyi her zaman diri tutmaktadır.boğa burcu isteklerini her zaman teraziye yaptırabilir. Ancak terazinin yumuşak ve narin yapısı size aldatabilir. Terazi burcu kadını ve yay erkeği son derece kararlı bir yapıya sahiptir ve onu asla pasif bir noktaya getiremezsiniz. Onu pasif duruma getiren kişiyi hayatımdan siler atar. Aynı zamanda terazi kafasına koyduğu zaman sizi etkileyerek her dediğini yaptırabilecek güçtedir. Terazi burcu dışarı çıkmak, arkadaşlarıyla eğlenmek ve onlarla zaman geçirmek ister. Ancak boğa burcu son derece evine düşkün bir burçtur.

Boğa burcunun terazi burcu kadar arkadaş çevresi yoktur. Bu yüzden bu konuda birbirlerini tamamlarlarsa iyi anlaşabilirler. Terazi ve boğa burcu gibi venüs tarafından yönetilir ve oldukça duygusal ve romantiktir. Sadakat konusunda terazi ve boğa oldukça iyidir. Boğa burcunun inatçı olması ve bir şey yapmak için ısrarcı olması terazi burcunun her zaman zorlar. Ancak bu iki burç bir o kadar da uyumludur. Eğlenceli bir hayat sürebilirlerse ilişkileri uzun yıllar sürecektir. Boğa burcu otoriter bir yapıya terazi burcu ise meraklı bir yapıya sahiptir. İki burçta evine sadık burçlardır ancak en ufak bir tartışmada ayrılmaya yakın vardır. Bu yüzden bu ikili kısa süreli aşklarda daha iyi geçinirler. Boğa burcu otoriter yapıya sahip olması nedeniyle duygusal ve yaşam dolu terazi burcuna engel olmadığı takdirde uyumlulukları oldukça iyidir. Boğa burcu terazi burcunu etkiler ve aşkları her zaman taze kalır.

Terazi ve Boğa Evlilik Uyumu

Peki, terazi boğa evlilik uyumu nasıl ?

Cinsel yaşamları çok uyumlu olacağı için bu iki burç aşklarını evliliğe taşıyabilir.teraziler çok konuşmayı severler ve her konuda herkes de tartışma kabiliyetine sahiplerdir. Evlilikte de fikirlerine değer verilmesini isterler ve mantıklı yorumlar yaparlar. Boğa burcu ise terazilerin çok konuşmasını ve başkalarıyla anlamsız sohbetler etmesini saçma bulur. Terazi burcu her konuyu ince ayrıntısına kadar düşünür ve geç kararlar alır. Bu noktada ilişkilerinde sorunlar ortaya çıkabilir. Bir konuda enine boyuna inceleme yaparlar ve her zaman sizinle fikir alışverişinde bulunurlar. Aslında boğa burcu oldukça kararsızdır. Terazi burcunun üstün kararlılığı sayesinde boğa burcu kendisini oldukça iyi hissedecektir. Boğa burcunun çocuklara ve ailesine karşı gösterdiği ilgi terazi burcunun yuvasını olan tutkusuyla birleşince mutlu ve huzurlu bir aile bağı kurabilirler.

Terazi ve Boğa Cinsel Uyumu

Peki, terazi boğa cinsel uyumu nasıl ?

Bu ikilinin aşk uyumu cinsellik uyumuna da yansır. Terazi ve boğa yatak odalarında oldukça uyumlu iki burçtur.cinsel yaşamları ise oldukça özeldir. Terazi burcunun şehvetli olması boğa burcunun son derece fazla etkiler. Durum böyle olunca birlikte en takdir edilen, uyumlu ve mutlu bir çift olmaları olağandır.

Terazi burcu ve boğa burcu uyumu nasıldır ? Peki, terazi boğa uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git