Oğlak ve Yengeç Burç Uyumu

Oğlak ve Yengeç Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 316 kez okundu.

Oğlak burcu ve yengeç burcu uyumu nasıldır ? Oğlak ve yengeç uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Oğlak Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu

Oğlak burcu kadını yada erkeği hiç fark etmeksizin dışarıdan bakıldığı zaman oldukça soğuk ve katı duvarları olan birisi olarak görülmektedir. Buda doğal olarak bu kişilerin duygusuz bir şekilde bizlere yansıtmayı başarmaktadır. Fakat bu burca sahip kişilerin iç dünyalarına adım attığınız vakit oldukça hassas bir kalplerinin olduklarına şahit olursunuz. O kadar hassaslardır ki pamuk gibi yufka bir yüreğe sahiplerdir diyebiliriz. Bu yüzden dolayı siz ne derseniz deyin ancak onu yakından tanıdığınız vakit duygusal birisi olduğuna karar verirsiniz.

Bir yandan ise yengeç burcuna sahip kadın yada erkeğe göz attığımız zaman bu kişilerin gerek dış görünüşlerinin gerekse iç dünyalarının çok duygusal olduğunu rahatlıkla dile getirebilirsiniz. Bu kişiler o kadar duygusaldır ki bunu adete dışarıya yansıtarak kendilerini daha ilk görünüşte fark ettirmeyi başarırlar. Peki duygusal oğlak ve ondan daha duygusal yengeç burcu arasında gerek aşk gerek iş gerekse başka konularda nasıl bir uyum vardır sizce? Gelin bizlere biraz kulak verin ve tüm sorularının cevabını öğrenin.

Oğlak ve Yengeç Aşk Uyumu

Peki, oğlak yengeç aşk uyumu nasıl ?

İlk olarak kadın yengeç ve erkek oğlak olanlar için aşk uyumundan bahsedelim. Yengeç burcuna sahip kadınlar duygu ve düşüncelerini tatlı dile ile ortaya dökmektedirler. Hatta çok fazla duygusal olduklarından dolayı hayatlarında yer alan adamlara sürekli duygularını yansıtmayı kısacası söz olarak dile getirmeyi bayılırlar. Özellikle romantik kelimeler ve anlar yaşamaktan fazlasıyla zevk almaktadırlar. Oğlak erkeği ise bu kadının bu hallerine eriyip bitmektedir ve adeta ağzı açık bir şekilde bu kadının peşinden koşmaktadır. Zaten oldukça olgun bir özelliğe sahip olan oğlak erkekleri ideal evlenilecek bir eş olarak görünmektedirler. Aynı zamanda evlilikten yana olan bu erkekler direk olarak bu kadın ile evlenmek isteyeceklerdir. Yani kısaca bu ikili arasında ciddi bir adım atılarak evlilik temellerine dayalı bir ilişki meydana gelecektir diyebiliriz.

Şimdi ise kadın oğlak burcuna sahip ve erkek yengeç burcuna olanlarda aşk uyumuna bir göz atalım. Bakıldığı zaman başarıya sahip olan çoğu kadının oğlak burcuna sahip olan bir kadın olduğu göze çarpmaktadır. Bu sebepten dolayı bu kadınların hayatlarında ilk sıralamanın kariyer olduğunu bilerek onlarla ilişkiye başlamak gerekmektedir. Oğlak burcu kadını başarının peşinde koştuğu kadar hayatında yer alan kişilere de öncülük etmeye bayılmaktadır. İşte yengeç burcuna sahip erkekler hayatlarında yer alan kadının her zaman ona doğru yolu göstermesini istemektedir. Hatta hayatlarında yer alacak kadından aradıkları en büyük ve tek özellik bu diyebiliriz. (çünkü bu burca sahip olan erkekler çok kararsızdır ve hal böyle olunca bir şeyi seçmek konusunda günler hatta aylarını alacak düşüncelere kapılabilirler)

Oğlak burcu kadını bilgilerini ve tecrübelerini kullanarak yengeç erkeğinin kararsız hayatına girerek ona akıl vermeyi büyük bir ustalık ile başarabilmektedir. Hal böyle olunca her iki tarafta birbirlerinin eksiklerinin kapatarak güzel bir bütün olmayı sağlamaktadır. Çünkü yengeç erkeği de oğlak kadınının hayatında yer alan duygusal eksikliğe en iyi gelecek erkektir. Kısaca bu ikili arasında oluşacak bir ilişkinin kesinlikle evlilik temellerine dayalı bir ilişki olduğunu dile getirebiliriz. Her ikisi de aşk konusunda ideal evlenilecek bir aday aradıklarından dolayı birbirlerini bulduklarının pazılın bütün parçalarını birleştirmeyi başarmış olacaklardır. Aynı zamanda her ikisi kavgadan çok uzlaşma taraftarı olduklarından dolayı aralarında arada sırada olacak ufak tefek tartışmalar olacak ama bunlar kesinlikle kalp kırıcı olmayacaktır. Bu ikilinin küslükleri bile sadece birkaç dakika sürer diyebiliriz.

Oğlak ve Yengeç Evlilik Uyumu

Peki, oğlak yengeç evlilik uyumu nasıl ?

Bu ikili arasında tek zor olarak ilerleyecek olan durum oğlak burcuna sahip olan kişiye nikah masasına oturtmak olacaktır. Bunun için yengeç olan kişi bu evre sırasında bazı şeyleri görmemeye çalışacak ve sabredecektir. Ancak bir oğlağın isteklerini ve kurallarını yerine getirebilen yengeç onunla evlenmeyi başarmış olur. Bu ikili son derece ailesine sadık bir özelliğe sahip olduğundan dolayı evlilikleri sorunsuz bir şekilde ilerleyecektir.

Oğlak burcuna sahip bir kişi her ne kadar işini ilk sıralarda tutarsa tutsun, asla ailesine olan ilgisini de ihmal etmemek için elinden ne geliyor ise yapacaktır. Zaten yengeç burcuna sahip olan kişiler her daim ilgi ve şefkat beklediklerinden dolayı bu ikili evlilikleri boyunca birbirlerinin isteklerine saygı duyarak yaşamayı en güzel bir şekilde başarmış olacaktır. Özellikle evlilik sırasında saygının hiç bitmesini hiç istemeyiz. İşte bu ikili arasında evlilikleri boyunca her zaman saygı ve birbirlerini anlama bitmeyecektir. Her daim birbirlerine destek veren ve hep yan yan olarak yaşayan bir ikili olarak evliliklerini sürdüreceklerdir. Bu yüzden bu ikili kesinlikle evlenmelidir.

Oğlak ve Yengeç Cinsel Uyumu

Peki, oğlak yengeç cinsel uyumu nasıl ?

Cinsel açıdan baktığımız zaman bu ikilinin birbirinden değişik özelliklerinin yatakta adeta çekim kuvveti oluşturduğunu görmekteyiz. Yengeç burcuna sahip olan kişiler utangaç ve birazda olsa içine kapanık olan kişilerdir. Fakat oğlak burcuna sahip olan kişiler her daim yanında yer alan kişiye yön vermeyi kendine rol etmiş kişilerdir. İşte böyle bir esnada bu ikili birbirlerini çok çekici yapmaktadır.

 

Oğlak yön veren hareketleri ile yengecin utangaç görüntüsünü kaldırmayı başaracaktır. Bu iki burca sahip olan kişiler ilk olarak ön sevişme esnasında birbirlerini keşif etmenin ne kadar hoş olduğunun farkına varmaktadırlar. Özellikle bu esnada birbirlerini yatakta daha iyi bir şekilde anlamayı başarmış olacak olan bu ikili normal ilişkileri esnasında da bu uyumundan asla geri kalmayacaktır. Bu ikili arasında yer alan cinsel çekimi puanlandırarak olursak kesinlikle 10 üzerinden 8 puan vererek uyumlarını başarı ile sonuçlandırabiliriz.

Etiketler:

Oğlak ve Yengeç Burç Uyumu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Isimsiz dedi ki:

    Iki konuda hemfikir degiliz maalesef. Birincisi; Bizim iliskimizde saygiya dair birsey göremiyorum. Birbirimize karsi asiri saygisisiz. Ikincisi ise küskünlükler sürekli tartisiyoruz ve bu küskünlükler rahat bir iki bazen de daha uzun sürebiliyor

Sayfa başına git