Oğlak ve Akrep Burç Uyumu

Oğlak ve Akrep Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 305 kez okundu.

Oğlak burcu ve akrep burcu uyumu nasıldır ? Oğlak ve akrep uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Oğlak Burcu ile Akrep Burcu Uyumu

Oğlak ve akrep burcu bir araya gelirse , her iki burcun birbirlerine karşı olan aşk, evlilik ve cinsellik uyumları ayrı ayrı değerlendirilmeli. Tabi tüm bunlardan önce , her iki burcun karakteristik özellikleri bilinmelidir.
Oğlak burcu insanı, karamsar, kuşkucu, tutumlu, eli sıkı, güvenilir, samimi , neşeli ve hırslı bireylerdir. Bu özellikleri nedeniyle ortam içinde hemen fark edilirler. Zamanla daha katlanılmaz bir hal alsa da onları tanıyan kişiler tarafından alışılmış bir durumdur. Onları seven bu hâlleri ile severler.

Kin tutmaları, her şeye kuşku ile bakmaları sıkça şikayet edilen huyları arasında yer almaktadır. Bu nedenle oğlak burcu bu huylarını törpülemelidir. Fakat bu huylar, erkek ve kadında değişim göstermektedir. Oğlak kadını evcimen, yalnız takılmayı seven,nadiren dost edinen, dost edinirken ince eleyip sık dokuyan, pimpirikli, neşeli, hareketli ve hoş sohbet bir yapıya sahip iken, oğlak erkeği cimriliğe kadar uzanan tutucu, ailesine düşkün, tensel temastan hoşlanan, konuşurken mimiklerini sıkça kullanan, merhametli, kadını gibi karamsar ve kötümser düşünen, yalnızlığı, gezmeyi, eğlenmeyi kendince seven bir yapıya sahiptir.

Diğer burcumuz olan akrep burcu ise, sırdaş, yoğun duyguları olan, seksapelitesi yüksek, kindar, kıskanç, dostluğa önem veren, harbilik ve delikanlılık düşüncesini yoğun olarak barındıran, güçlü, üzüldüğü zaman yıkıcı olan, siniri burcu gibi zehirleyici olan bir yapıya sahiptir. Genellikle dostları ile takılmayı, gezmeyi, uzak yolculuklara çıkmayı kendine bakmayı, seksi görünmeyi severler. Ayrı ayrı değerlendirmek gerekirse, akrep kadını, masum görünen, fakat kibirli bir duruşu olan kadındır. Cesur, tuttuğunu koparan, nüfuzlu dostlar edinen, her şeyin en iyisini isteyen, kıskanç, dostlarına düşkün, ortam içinde farklı ve çekici tavırları ile dikkatleri üzerine çeken bir kadın tipidir.

Akrep kadını kindar olduğu için ona yapılan iyiliği ve kötülüğü de asla unutmaz. İntikam almak , onlar için bir gurur meselesidir. Bu nedenle de tehlikeli olan bu yanlarını asla göremezsiniz. Ancak yaşayarak fark edebilirsiniz.
Akrep erkeği ise kadınına göre daha başına buyruktur. Hayatı tüm zevkleri ile yaşamak onlar için bir felsefedir. Kısaca aşka, paraya ve cinselliğe karşı zaafları olan bir erkektir. Daima tutkulu ve erkeksi tavırları ile kadınların ilgisini kendisinde toplar. Eğer severlerse sadık olabilirler. Fakat bundan emin olmak neredeyse imkansız. Çünkü akrep erkeği kadını hipnoz edebilme özelliğine sahiptir. İstediği kadını , istediği şekilde etkisi altına alabilir. Soğuk bir yüz mizacı olsa dahi, aklında daima düşünceler olduğundan nadiren kahkaha atarlar. Onlar için tebessüm etmek dahi yeterlidir.

Oğlak ve Akrep Aşk Uyumu

Peki, oğlak akrep aşk uyumu nasıl ?

Her iki burcun bir araya gelerek oluşturduğu ilişki partnerlere göre değişim göstermektedir. Eğer oğlak erkeği ile akrep kadını bir araya gelmiş ise, ilişki uyumu tarafların birbirlerinin hassas noktalarına dikkat etmesi ile mümkündür. Akrep kadını yalandan nefret eder. Aldatılsa dahi, partneri bunu açık açık dile getirdiği takdirde affedebilir. Fakat yalanı gizlerse asla affedici olmaz. Aksine yıkıcı olur. Öfkesi korkutucudur akrep kadınının. Bu yüzden oğlak erkeğinin buna dikkat etmesi gerekir. Ayrıca gezmeyi, eğlenmeyi seven, bakımlı ve güçlü duran akrep kadını, kendisine saygısızlık yapılmasından, ilgi gösterilmemesinden, kısıtlanmaktan ve kendisine şüpheyle bakılmasından hoşlanmaz. Bu noktalara oğlağın dikkat etmesi ile gayet uyumlu bir çift olurlar. Tabi bu uyumun sağlanması için akrep kadınına da düşen roller vardır.

Oğlak erkeği, kısıtlanmaktan, gereksiz kıskançlıklardan, müsriflikten, el kol şakalarından, aile ve geleneksel yaşamına uygun davranılmamasından hoşlanmaz. Akrep kadını bu noktalara dikkat edip, oğlak erkeğine sevgisini sunup övgüler sayar ve onu takdir ederse bu oğlağın hoşuna gider. Eğer beraber olan taraflar akrep erkeği ile oğlak kadını ise biraz daha hareketli bir ilişki yaşanır. Akrep erkeği, oğlak ile tensel temastan kaçınmaz, sevgisini kendine has bir üslupla dile getiren, her fırsatta yatak odasını gösteren bir yapıya sahip. Geleneksel yaşamına bağlı oğlak kadını için bu tavırlar fazla cüretkar gelebilir. Buda onu geri itebilir. Bu nedenle akrep erkeği arzularını çok göstermeyip, daha sade yaşamalı. Ancak bu şekilde anlaşabilirler. Oğlak kadını ise gereksiz kıskançlıklardan, akrebi aşırı sahiplenmekten, her üzüldüğünde ağlamaktan ve kuralcı tutumundan vazgeçmeli yada törpülemeli. Ancak bu şekilde her iki burcun aşk uyumu mümkün olur.

Oğlak ve Akrep Evlilik Uyumu

Peki, oğlak akrep evlilik uyumu nasıl ?

Akrep kadını,masum, minyon ve sevimli görüntülerinin ardında cesur ve kibirli bir kadın tipidir. Kariyer odaklı yaşayıp hayatlarını istedikleri şekilde organize ederler. Genellikle çocuk istemezler fakat çocuk sahibi olunca müthiş bir anne adayı olur. Kuralcı, disiplinli ve sevecen. Oğlak erkeği ise sevgi dolu, merhametli, mülkiyetçi, gelecek planları yapan, garanti düşüncesi ile yaşayan, disiplinli, ağır başlı bireylerdir. Evlendikleri zaman eşlerine saygılı ve merhametli bir baba olurlar.

Akrep ile olan evliliklerinde de aynı durum geçerlidir. Çocukları ile arkadaş olan erkeklerdendir. Akrep kadını ile kıskançlık ve para harcama konularında tartışmalar yaşanır. Fakat bunlar uzun sürmez. Eğer oğlak kadını ile akrep erkeği evlenir ise , tamamen arzuların ayakta tuttuğu bir evlilik olur. Akrep sevmeden veya güvenmeden evlenmez.. Evlenmiş ise sizin dürüst yada farklı yaşamınız onu çekmiştir. Aralarındaki kavga nedenleri, akrebin rahat ve sorumsuz yaşam şekli olmaktadır. Oğlak kadını anlayışlı ve sevecendir.

Oğlak ve Akrep Cinsel Uyumu

Peki, oğlak akrep cinsel uyumu nasıl ?

Oğlak kadını ve akrep erkeğinin cinsel uyumu iyidir. Bunun da nedeni tamamen akreptir. Çünkü akrep erkeği, tutkularının esiridir daima. Kadınlara olan zaafiyetleri ile tanınırlar. Cinsellikte en iyi partnerler arasında yer alır. Ve akrep erkeği, oğlak kadını ile bunu yaşarsa, daha çok zevk alır. Oğlak kadını cinsellikte itaatkar olan taraftır. Aktif olan rolün daima erkek olmasını ister.

Eğer cinselliği, akrep kadını ile oğlak erkeği yaşayacak ise , yine ikisinin de uyumu mümkün. Diğer uyuma nazaran daha aktiftirler. Akrep kadını cinsellikte pasif kalmayıp, ilişkiyi başlatan, hatta devam ettiren taraf olur. Kur yapmayı, erkeğine tamamen sahip olmayı ve sahip olunmayı sever. Yer yer kendi güçlü, fakat tamamen ipler erkeğin elinde.

Oğlak burcu ve akrep burcu uyumu nasıldır ? Peki, oğlak akrep uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git