Koç ve Boğa Burç Uyumu

Koç ve Boğa Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 101 kez okundu.

Koç burcu ve boğa burcu uyumu nasıldır ? Koç ve boğa uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Koç Burcu ile Boğa Burcu Uyumu

En sabırsız kişi olarak tanıdığımız koçlar aynı zamanda oldukça hızı hareket eden bir özelliğe sahiptir. Koç burçları aynı zamanda oldukça dobra yapıya sahip olduklarından dolayı aklına gelen ilk şeyi direk olarak dile getirmektedir. Hal böyle olunca bazen başına yanlış anlaşılıp belada almaktadır tabi ki. Aynı zamanda bu burca sahip olan kişilerde saman alevi dediğimiz bir özellik vardır. O da bu kişilerin kısa süre içersin de hemen sinirlenebilirdim bizlere göstermektedir. Fakat bu duruma alışık olmayan kişiler her ne kadar bu durumdan ürkse de bir süre sonra sinirlerinin çabuk geçtiğini fark edip rahatlamayı başarmaktadır. Boğa burcu ise tanımış olduğumuz en inatçı burçlar arasında yer alan bir diğer burçtur. Bu kişilerin hayatlarında çoğu zaman belli başlı hedefler vardır. Son derece azimli olduklarından dolayı da her zaman hedeflerinin peşinden koşarlar. Boğa burçları hedeflerine ulaşmak için ne gerekiyorsa hepsini yapmaya razıdır. Hal böyle olunca onların bazen bu hırslı halleri gözleri korkutmaktadır. Şimdi lafı çok uzatmadan iki tane inatçı burç olan koç ve boğanın arasında nasıl bir uyum olabilir onlardan bahsedelim.

Koç ve Boğa Aşk Uyumu

Peki, koç boğa aşk uyumu nasıl ?

Koç burcu ve boğa burcu bakıldığı zaman pek fazla iyi bir aşk yaşar gibi gözükmezler. Çünkü bu iki kişi çok farklı yapılara sahiptir. Bazı kişiler de farklılıklar birbirlerini çekmelerini sağlasa da bazı kişilerde bu durum tam aksi bir şekilde birbirlerini itmektedir. İşte koç ve boğa arasında bu itiş meydana gelmektedir çoğu zaman. Boğa burcuna sahip olan kişiler hayatlarında belli başlı olan şeyleri yaşayarak ilerlemeyi tercih eden kişilerdir. Bu kişiler özellikle yenilik kelimesinden pek fazla hoşlanmamaktadır. Standart olan hayatlarında değişiklik ne yazık ki boğaları korkutmaktadır.

Koç burcu da oldukça hareketli yapısından da anlaşılacağı gibi sürekli bir hareket halindedir. Özellikle de bu hareketleri esnasında yenilik olan yönleri bulmak temel amaçlarıdır. İşte bu ince noktada koç ve boğa burcuna sahip olan ikili arasında anlaşmazlıklar meydana gelmektedir. Boğa burcuna sahip olan kişiler daha çok durgun bir yaşam tarzından hoşlandıkları için ilişkilerinde de durgun ve yavaş olarak ilerlemeyi tercih etmektedirler. Bu durumda ne yazık ki canlı bir ilişkiden uzak olunmasını sağlamaktadır. Koç burçları ise kendisini cansız bir aşk hayatının içerisinde görmekten asla memnun kalmayacaktır. Böyle bir durum sonucunda ise git gide boğa burcuna karşı soğuma hissi oluşacaktır. Ondan sonrada ilişkinin kurtulması pek mümkün değildir.

Koç burcuna sahip olan kişilerde sürekli olan değişimi gözetmektedir. Hal böyle olunca boğa burcuna sahip olan kişi bu durumdan son derece rahatsız olacaktır. Yani bu ikili birbirini anlamakta çok fazla zorluk çekecektir. Aslında bakıldığı zaman zıt yönlerinin olduğu gibi benzer birçok ortam noktalarının da olduğunu söylemek fazlası ile mümkündür. Fakat ne olursa olsun bu ikilinin aşk hayatında zıt noktalar daha ağır basacaktır ve ortak noktaların önüne geçecektir. Hal böyle olunca bu ikili arasında her geçen gün yanlış anlaşılmalar ve soğumalar dahada artacaktır. Kısacası son olarak koç burcunun ve boğa burcunun uyumlu bir aşk hayatı olacağını söylemek sanıldığı kadar kolay olmayacaktır.

Koç ve Boğa Evlilik Uyumu

Peki, koç boğa evlilik uyumu nasıl ?

Çok renkli bir yapıya sahip olan koç burçları sürekli olarak değişim içerisinde hareket etmektedir. Onunla evlenen kişilerde bu yüzden dolayı sürekli değişmeye hazır olmalıdır. Fakat boğa burçları değişimden hoşlanmamaktadır ve düzenli bir hayatının olması için elinden ne geliyorsa yapmaktadır. İşte bu yüzden dolayı bu ikili evlilikleri sırasında birbirlerinin hayata bakış açılarını anlamakta çok büyük güçlük çekecektir. Bu da sürekli olarak tartışmalara yol açacaktır. Tartışma esnasında ise koç hakimiyeti elde tutmak istediği gibi boğada bu durumdan eksik kalmak istemeyerek hakimiyeti eline geçirmek isteyecektir. İşte bu esnada üstü çıkma çabası içerisine giren iki tarafta büyük zorluklar yaşayacaklardır.

Kısa sürmesi beklenen kavgalar gün boyu süren bir hal alacaktır. Koç burcuna sahip olan kişi eşine karşı ne kadar fazla saygıya sahip olursa olsun sürekli olarak hareketlerinde iniş ve çıkışın oluşmasına engel olamayacaktır. Boğalar eşinin de kendisi gibi sabırlı olmasını istediği için bu hareket karşısında kendisini adeta çaresiz hissedecektir. İşte her şeyi kısaca toparlamak gerekirse koç ve boğa arasında pek uyumlu bir evliliğin oluşacağını söylemek oldukça zordur. Bu yüzden dolayı bu kişilerin nikah masasına oturmadan önce iyice düşünmeleri gerekmektedir.

Koç ve Boğa Cinsel Uyumu

Peki, koç boğa cinsel uyumu nasıl ?

Koç burcu ve boğa burcu her ne kadar hem aşk hayatında hem de evlilik hayatında pek bir uyum sağlayamasa da cinsel hayatta son derece güzel bir uyumu elde etmeyi başarmaktadırlar. Boğa burçları yukarıda anlattıklarımızdan yola çıkacak olursak son derece durgun bir yapıya sahip olan kişilerdir. Fakat çok enteresandır ki cinsel hayatlarda boğa burçlarına bakıldığı zaman normaldeki gibi durgun olmadığı görülür. Tüm görülen aksine bu evrede boğalar oldukça tutku dolu bir yapıya sahip olurlar. Hal böyle olunca koç burçlarının bu durum çok hoşuna gider. Çünkü koç burçları en tutku dolu olan burçlar arasında üst seviyelerde yer almaktadırlar. Cinsel hayatta da bunun karşılığını karşı taraftan bekleyen koçlar boğanın şehvetli kollarını fark ettiğini kendisini daha da mutlu hissetmeyi başarırlar. İşte aralarında oluşabilecek en üst seviyedeki uyum bu esnada meydana çıkar. Her ne kadar beraber konuşarak anlaşamazlar ise fiziksel olarak tam aksi şekilde anlaşmayı sağlamaktadırlar. Bu duruma kısa süre içerisinde kendileri de şaşırmaktadır.

Koç burcu ve boğa burcu uyumu nasıldır ? Peki, koç boğa uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git