İkizler ve Balık Burç Uyumu

İkizler ve Balık Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 443 kez okundu.

İkizler burcu ve balık burcu uyumu nasıldır ? İkizler ve balık uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

İkizler Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Balık burcu su elementidir, ikizler burcu ise hava. İkizler ve balık burcu arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. İkizler konuşkan, dışa dönük ve zekidir. Balık ise duygusal, romantik ve hayalperesttir. Dünyanın en duygusal, en saf ve en uysal insanları olan balık burçları hovarda ve çapkın olan ikizler burçları ile ne kadar anlaşabilir? Balık burcunun sevecenliği, şefkati bile bir ikizler burcunun tam anlamıyla değişiklik gereksinimini, özgürlüğünü feda etmesine yetmez. Derin bir duygusal yaşama sahip olan balık burcu insanının oyun oynamaktan hoşlanan, yaşamının her alanında eğlenecek bir şeyler bulmak isteyen ikizler burcu tarafından anlaşılması çok güçtür.

İkizler burcu konuşkan yapıda olmasına rağmen balık burcu bu konuda çok fazla başarılı değildir. İkizler burcunun ilgisini çekebilecek konular hakkında konuşmayı çok fazla beceremez. İkizler ele avuca sığmayan hareketli bir yapıya sahiptir. Balık burcu ise daha sakindir. O kadar fazla duygusaldır ki, duygusallığı onun hayal aleminde yaşayan bin insan olmasına sebep olur. Gerçekleri göz ardı ederek yaşamayı tercih eder ve ayakları kolay kolay yere basmaz. Balık burcunun hayata karşı pek cesareti yoktur. Bu sebeple bu iki burcun olumlu bir ilişki içinde olmaları imkansızdır.

İkizler ve Balık Aşk Uyumu

Peki, ikizler balık aşk uyumu nasıl ?

İkizler, dışarıdan bakıldığı zaman balık burcu için oldukça heyecan verici görünebilir. Ancak aslında balık burcunu en çok yoran burçtur ikizler. Balık burcu çok değişken ve hassas bir yapıya sahiptir. İkizler burcu ise balık burcuna göre çok daha değişken bir yapıya sahiptir. İkizler zeka keskinliği ile balık burcuna ilk aşamada çok fazla çekici gelse de, uzun süreçte bir birlikteliğin yaşanabilmesi için, her iki tarafın da çok fazla fedakarlık yapması gerekir. Bu nedenle bu çiftler pek fazla aralarındaki bağı oturtamazlar. Çünkü sürekli olarak değişken bir düşünce yapıları vardır. Balık burcu her ne kadar kendini dizginleyip fedakarlık yapsa da ikizler burcu için bu pek mümkün değildir.

Bu sebeple duygusal açıdan ve genel yaşamı açısından değişken yapısına yenik düşen ikizler burcu, bir süre sonra balık burcunu yarı yolda dahi bırakabilir. Zaten balık burcunun ikizler burcundan en fazla etkilendiği yanı eğlenceli, muzip tarafıdır. Ancak bu eğlenceli yön ilişkinin devam etmesinde pek fazla işe yaramaz. Bu sebeple balık burcu fedakarlıklarına devam ederek belki var olan ilişkiyi ayakta tutabilir. Ancak bu ilişkide en çok yorulan taraf muhtemelen balık burcu olacaktır. İkizlerin oldukça hareketli bir yapısı vardır ve onun bu yapısı balık burcunun yorulmasına sebep olacaktır. Çünkü balık burcu kendine ve ailesine zaman ayırmaktan çok hoşlanırken ikizler burcu için arkadaşları ile zaman geçirmek ve eğlenmek daha önemli olabilir.

İkizler burcunun harekete, değişikliğe ve canlı sohbetlere ihtiyacı vardır. Evde oturmayı sevmediğinden arkadaşları ile tiyatroya, sinemaya, internet kafelere ya da yeni sergilere gitmekten çok hoşlanırlar. Evde bulunduğu zamanlarda ise binlerce kitap veya dergilerden birini okuyorlar demektir. Balık burcu olarak ikizler burcunun bu hareketliliği ve kalabalık olan arkadaş grubu sizi yorar. İkizle burcu hafta sonu evde oturma nedeninizi anlıyorsa (mesela yeni kitabınız, senaryonuz, resminiz, seramikleriniz üzerinde çalışmak istiyorsunuz) sizin onu yalnız bırakmanıza bozulmayacak ve hatta her şey yolunda gidecektir. Bir problem olduğu zaman, ikizler burcu onu analiz ederek, balık burcu ise sezgilerini kullanarak çözmeye çalışır.

İkizler burcuna görüntünün altında yatan gerçekleri ispatlamaya kalkışmayın zamanla kendisi zaten buna şahit olacaktır. Her şey göründüğü kadar basit değildir. Balık burcu mensubu bunu çok iyi bilir. İkizler burcu pek ilişkilerin burcu değildir. Bu nedenle de bu tavrı balık burcunu üzmesine neden olabilir. Balık ve ikizler burcu beraberliği çok da uyumlu bir beraberlik olmayacaktır. Ancak istisnalar da yok değildir. Her iki taraf da birbirlerine verdikleri değeri birtakım fedakarlıklar yaparak gösterebilirse bu ilişki için de umut var demektir. Değişken burçlardan olan bu çift Zodyak’ ta birbiri ile zorlayıcı bir ilişki içindedir. İki burcun da aslında birbirlerinden öğreneceği çok fazla şey vardır.

Bu iki burcun ilişkisi canlı bir karışım yaratacaktır. Ancak öncelikle aşklarını bitirmeyecek bazı konuları halletmeleri gerekiyor. Kolayca uyum sağlayabilme kabiliyetleri ilişkilerinde de uyum ve ahenk yaratabilmelerinde büyük etkendir. İkizler burcu balık burcuna hiçbir zaman görmediği bir dünyayı getirecektir. Her iki burç da oldukça değişken burçlar oldukları için değişikliklere kolayca adapte olabilir bu çift.

İkizler ve Balık Evlilik Uyumu

Peki, ikizler balık evlilik uyumu nasıl ?

Aslında bakılırsa bu ikili arkadaşlıkta daha iyi olacak denilebilir. İkizler burcunun bu denli eğlenceli ve hareketli olması balık burcunun da hoşuna gider ve ona uyum sağlamaya başlar balık. Aşk hayatına bakıldığında ise yine sizi şaşırtan taraf balık olacaktır. İkizler burcunun nasıl bu kadar hareketli olduğuna şaşırabilir. Eğer balık burcu da ikizlere uyum sağlayabilirse zamanla bu beraberlik ciddi bir beraberlik yoluna girecek demektir.

İkizler ve Balık Cinsel Uyumu

Peki, ikizler balık cinsel uyumu nasıl ?

Cinsellik ikizler ve balık burcu ilişkisinde çok önemli bir role sahip değildir. Seksüel yönden balık burcunun aşırı duygusallığı ön plana çıkar. Pasif balık burcu özellikleri, ikizler burcunun ipleri ele almasında büyük etkendir. Bu iki burç arasında uyumlu bir ilişki görmek olanaksızdır. Ancak bu çiftin fantezi dünyası çok gelişkindir. Balık burcunun zengin hayal dünyası, ikizler burcunun yeniliğe açıklığı ile hayata geçirilir. Yatakta ikizler burcu balık burcundan konuşkan olmasını isteyecektir. Balık ise ikizler burcunun derin duygularını ortaya çıkarmasına yardımcı olur ve ona her şeyin sadece yüzeyde görünenden ibaret olmadığını öğretir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git