Boğa ve Oğlak Burç Uyumu

Boğa ve Oğlak Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 299 kez okundu.

Boğa burcu ve oğlak burcu uyumu nasıldır ? Boğa ve oğlak uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Boğa Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

Boğa burcu ile oğlak burcunun uyumu, burçlar alemi içinde en mükemmel uyum gösteren iki burç olarak bilinir. Boğa burcu ile oğlak burcunun mükemmel uyum göstermesinin çok geçerli nedenleri vardır. Hem aynı burç grubunda olmaları hem de ilişkilerden ve hayattan beklentilerinin benzer yönlerde olması bu mükemmel uyumu sağlamaktadır. Boğa burcunu ve oğlak burcunu uyumuna sırasıyla aşk, cinsellik, evlilik, iş ortamındaki ilişkileri yönünden bakalım.

Boğa ve Oğlak Aşk Uyumu

Peki, boğa oğlak aşk uyumu nasıl ?

Boğa burcu toprak grubundan bir burçtur ve 21 Nisan ile 21 Mayıs tarihleri arasında doğanların burcudur. Boğa burcu kadını ile boğa burcu erkeği benzer özellikler gösterse de genellikle boğa kadınları, boğa erkeklerine göre daha baskın karakterlerdedirler. Oğlak burcu da toprak grubundan bir burçtur ve 22 Aralık ile 21 Ocak tarihleri arasında doğanların burcudur. Oğlak burcu kadını ile oğlak burcu erkeği benzer özellikler gösterirler ve oğlak kadınları ile oğlak erkekleri karakter olarak eş baskınlıktadırlar. Boğa burçlarının en bilindik özellikleri bir toplumda kaç kişi olursa olsun en çok dikkati çekmeleridir.

Bunun nedeni boğa burçlu insanların hem maddi hem de manevi estetiğe sahip olmalarıdır. Yani boğa burçları dış görünüşe özen gösterirler ve bunun yanı sıra da sıcakkanlı, güler yüzlü, anlayışlı kişilerdir. Boğa erkeği de boğa kadını da kendisine benzer özellikteki kişilere aşık olurlar ve böyle kişileri hayatlarına alırlar. Boğaların hem maddi hem de manevi estetik anlayışlarına en çok oğlak burcundaki kişiler uyum gösterirler. Çünkü oğlak burcundaki insanların en bilindik özellikleri fiziksel bakımdan çok çekici olmalarıdır. Hem yüz güzelliği olarak, hem vücut yapısı olarak oğlak burcundaki insanlar kendilerini her zaman belli ederler. Zaten tüm burçlar içinde spor yapmaya en düşkün olan burçtakiler oğlaklardır.

Fiziksel olarak birbirlerine son derece çekici gelen bu iki burç insanının, birbirlerini fark etmemesi neredeyse olanaksızdır. Birbirlerini fark ettikten sonra, bu ikilinin arasında bir aşkın başlaması aslında biraz da boğa burcuna bağlıdır. Çünkü kendini belli etme konusunda hiçbir çekingenliği olmayan oğlak burçlarının, aşk konusunda büyük çekinceleri vardır. Karşı tarafa kendilerini açmaları bazen oldukça uzun sürmektedir. Ancak boğa burçları bu konuda biraz daha sabırsız ve girişken oldukları için, genelde boğa burçları ilk adım atan taraf olmaktadır. Ancak bir de iki tarafın da inatçı karakterde oldukları düşünülürse ve boğa burçları adım atmama konusunda inatlaşırsa bu ilişkinin başlaması da epey uzun sürebilir. Bu ilişki başladıktan sonra da mükemmel bir aşkın kapıları da açılmış olur.

Boğa ve Oğlak Cinsel Uyumu

Peki, boğa oğlak aşk uyumu nasıl ?

Cinsellikte boğa burçları çok fazla değişiklikten hoşlanmazlar ancak oğlak burçları ise her an farklılığa hazırdırlar. Durum böyle olunca da oğlak burcundaki kişinin, öncelikle boğa burcundaki kişiyi etkilemesi gerekir. Aşık olduğu kişiden etkilenmesi uzun sürmeyecek olan boğa burcu ile oğlak burcu arasında da hem fiziksel olarak hem de duygusal olarak birbirleri için son derece tatminkar edici bir beraberlik olacaktır. Bu burcun insanları birbirlerine alıştıktan sonra, birbirlerinden kolay kolay vazgeçemeyeceklerdir.

Boğa ve Oğlak Evlilik Uyumu

Peki, boğa oğlak evlilik uyumu nasıl ?

Hem boğa burcu için hem de oğlak burcu için bir ilişkide en önemli duygu güvendir. Sadakatin ve uyumun bir arada olduğu bu ilişkide uzun yıllar mutlu bir evlilik sürdürülür. Her iki burç da toprak grubunun burcu olduğu için, bu burçtaki kişiler evlerinin rahatlığını ve dekorunu çok fazla önemserler. Her iki burcun insanı da ev dekoru gibi konularda son derece zevklidirler ve evleri için para harcamaktan asla çekinmezler. Bu nedenle de bu çiftin bireyleri evleri için ortak para harcamaktan keyif alacaklardır. Bu durum ise evliliklerinin sağlamlaşmasında önemli bir faktör olacaktır. Bu çiftin evlilik yıl dönümü gibi özel günlerde birbirlerine alacakları hediyeler ise şöyledir: Boğa burcu insanları hayatın her alanında hep en iyiyi isterler. Örneğin en güzel tatili yapmak isterler, en güzel kıyafeti giymek isterler, en güzel kokuları koklamak isterler ve en nihayetinde de en güzel yemekleri yemek isterler.

Nereye giderlerse gitsinler her zaman ilk önce en iyi ne yiyebilirim, ne içebilirim diye düşünürler. Durum böyle olunca da boğa burçlu bir insanı etkilemenin ilk yolu ona güzel yemek yapmaktan veya en iyi restoranlara götürmekten geçer. Evlilik yıl dönümü gibi özel günlerde, boğa burcundaki kişiyi etkilemenin yolu budur.
Yemek yemeyi bu denli sevdikleri için de genelde kilo almaya müsait bir yapıları olan boğa burçlarının, oğlak burcundaki partneri ise genelde spor yapmayı seven ve fit olmaya yönelik faaliyetlerde bulunan kişilerdir.
Hem aktif olmayı seven hem de marka düşkünlüğü olan oğlak burcundaki bir kişiyi etkilemek için de ona pahalı saatler, tanınmış ve bilinmiş markalardaki şapka ve ayakkabılar veya iyi bir spor salonundan üyelik gibi hediyeler alınabilir.

Boğa ve Oğlak İş Uyumu

Peki, boğa oğlak iş uyumu nasıl ?

Oğlak burcu ile bütünleşmiş bir kelime olan “hırs” oğlakların hayatlarında son derece önemlidir. Her zaman en yüksekte kendileri olmak isterler, rakip olarak gördükleri bir kimseden aşağıda olmayı asla kabul etmezler. Bir başarıyı elde etmek için büyük bir disiplin ve düzenlilik ile çalışırlar. İstediklerini elde ettikten sonra da onu kaybetmemek için çabalarlar. Bu özellikleri en fazla iş konusunda belirgindir. Ayrıca oğlakların en iyi özelliklerinden biri olayların kötüye gitmesini önlerler. Yani iş ortamında olumsuz bir durumu önceden sezerler ve bu kötü durumun daha kötüye gitmemesi için de önlemler alırlar.

Boğa burçları da iş ortamında mutlaka istediklerini alılar. Oğlak burcu kadar hırslarını belli etmeyen boğa burcundaki kişiler, sürekli planlar yaparak istedikleri başarıyı yakalarlar. Müsriflikten hiç hoşlanmayan boğa burcu insanların bir üründen maksimum verim sağlamaları da onların en iyi özelliklerinden biridir. Yani oğlak burcu ile boğa burcunun beraber yapacakları iş veya ortaklık mutlaka başarı ile sonuçlanacaktır. Boğa burçlu ve oğlak burçlu insanlar birbirlerini tanıdıklarında fakir olsalar bile bu ortaklık soncunda mutlaka zengin olacaklardır. Çünkü hem boğa burçlu insanlar hem de oğlak burçlu insanlar hayatlarını mali olarak çok iyi dengelerler. Tasarruf yaparken hayatın güzelliklerinden geri kalmazlar.

Boğa burcu ve oğlak burcu uyumu nasıldır ? Peki, boğa oğlak uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git