Boğa ve Akrep Burç Uyumu

Boğa ve Akrep Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 116 kez okundu.

Boğa burcu ve akrep burcu uyumu nasıldır ? Boğa ve akrep uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Boğa Burcu ile Akrep Burcu Uyumu

Zodyak’ın inatçılığı ile ünlü iki burcunun ilişkisi nasıl olurdu diye soruyorsanız doğru adrestesiniz sevgili okur. Birbirinin tam karşıtı olan ama tıpkı bir ayna gibi birbirini yansıtan bu iki insanın ilişkisi parmakla gösterilecek kadar görkemli olacaktır inanın bana. Boğa burcu insanı mükemmeli sever ve kendisine iyi hissettirecek olanı arar, akrep burcu ise hırslıdır ve eğer bir şeyi yapması gerekiyorsa o, en iyisini yapmalıdır. Bu açıdan bakıldığında bile birbirini nasıl tamamladıklarını görebilirsiniz. Haydi detaylara geçelim.

Boğa ve Akrep Aşk Uyumu

Peki, boğa akrep aşk uyumu nasıl ?

Ortada çok büyük bir tezat var dostum! Akrep burcu insanı kısıtlanmaktan nefret eder ama kısıtlamaya bayılır! Boğa burcu da özgürlüğüne son derece düşkün olan bir burçtur. Hal böyle olunca akrebin kıskançlık krizleri boğayı biraz öfkelendirebilir. Ama hemen korkmayın! Zira boğa burcu insanı o kadar sakin görünür ki son ona kadar size katlandığını düşünebilirsiniz. Ta ki o burnundan soluyarak etrafı dağıtana kadar. 🙂 Şaka bir yana boğa insanının sakin görünümü biraz aldatıcıdır aslında akrep için de aynı durum geçerlidir fakat aradaki fark şu; akrep duygularını net yaşar, eğer bir ilişkinin içinde ise öfkesini saklama gereği duymayacaktır. Boğa ise bu anlamda daha ketumdur ve öfkesini yansıtmamak için kendi sınırlarını zorlayacak en sonunda da dayanamayıp patlayacaktır. Bu öfke nöbetlerine karşılıklı sabır ve anlayış ile yaklaşabilirlerse ne mutlu akrep ve boğa çiftine!

Her iki burç da zor güvenen ve kendi içinde çok soru işaretleri taşıyan burçlardır. Yani sizin 5 yıl önce kiminle ne yapmış olabileceğinize kadar sorgular ve size güvenmesi çok zaman alır. Bu boğa için sorun değildir çünkü kendisinin hayat mottosu “olursa olur olmazsa can sağlığı”dır. Yani hiçbir işi aceleye getirmeyen bu burcun insanı ilişkinin yavaş ilerlemesini sorun etmeyecek bilakis bu hoşuna gidecektir. Tıpkı lezzetli bir yemeğin damağında tadını bırakmak istercesine yavaş yavaş adım atacak fakat kendisinden emin bir tavır sergileyecektir. Akrep burcu insanı ise her ne kadar mücadeleci bir yapıya sahip olsa da boğa kadar sabır sebat sahibi biri değildir. O bir şeyi istiyorsa mutlaka ona sahip olmalıdır. Onun hayat mottosu “ya hep ya hiç”tir. Dolayısıyla boğa burcunun o yavaş tavırları akrep burcunu ilgisiz olduğu yönünde bir yanılgıya düşürebilir. Ama ne olursa olsun boğanın sıcak ve samimi tavırları akrebin hoşuna gidecek ve zamanla bu durumu kabullenmesini sağlayacaktır.

Bu zor evre aşıldığında her iki burç da birbirlerine olan güveni sağlamış ve aralarında bulunan o görünmez duvarı indirmiş olur. Aradan kalkan sınırlarla birlikte samimiyetleri artar ve duygusal yoğunluk her iki burç için de oldukça yoğun olduğundan birbirinin kalp ritmini çok güzel bir şekilde yakalarlar. Her iki burç da küçük sürprizleri seven bir yapıya sahiptir ve rahatı severler. Maceracı ruhları onları hem serüvenlere koşturacak hem de nasıl rahat ederiz sorusunun cevabını arayacaklardır. Bu aşk ilişkisi hem duygusal hem de sosyal yönlerden akrep ve boğa burcu için çok kazançlı olacaktır.

Boğa ve Akrep Evlilik Uyumu

Peki, boğa akrep evlilik uyumu nasıl ?

Akrep burcu insanı daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi hemen evliliğe adım atabilecek biri değildir. Bu onun şıpsevdi oluşunda ziyade evliliğe sorumluluk bazında yaklaşmasından kaynaklanır ve güvenmediği biriyle imza atmak istemez. Pek tabii olarak aşık da olması lazım! Şimdi hal böyle olunca boğa burcu insanı ile akrep evlilik konusunda sorun yaşamayacaktır. Neden derseniz eğer; boğa burcu insanının ilişkilerde aceleden kaçındığını belirtmiştim. Yavaş ilerleyen bir ilişkide evlilik hemen söz konusu olmayacağı için akrep gönül rahatlığı ile flört edecek ve boğayı tanıyıp ona ısındıkça evliliğe de hazır bir hale gelecektir. Boğa açısından baktığımızda ise şunu görebiliriz: Boğa insanı albenilidir ve karşısındaki insanın enerjisinden etkilenmek ister.

Akrepte bu oldukça mevcuttur. Boğanın istediği gibi mantıklı, güvenilir ve sadık olmasının yanında son derece seksidir ve boğa için bu özelliklerin bir arada olması baş döndürücüdür. Boğa eğer maddi anlamda kendisi rahatsa ve karşısındaki insanın yanında -akrebin türlü kıskançlıklarına rağmen- rahat hissediyorsa bu ilişkiyi zamanla evliliğe taşımak isteyecektir. Evlerini rahat ve toprak renkleriyle döşeyecek olan bu iki burç için evlilik sıcak bir yuva demektir ve ikisi bu yuvada huzur içinde ve sevgi dolu yaşamanın yollarını bulacaktır. Çocuk konusunda ise akrep burcu boğa burcuna göre daha ketumdur ve bu dünyaya çocuk getirmenin doğruluğunu kendi içinde sürekli sorguladığı için ebeveyn olmak istemeyebilir. Boğa için bu sorun değildir. Çünkü o her şeyi yavaş yavaş yaşamaktan memnundur ve ebeveyn olursa çok sahiplenici bir anne/baba olacaktır. Her ikisi de ne istediğini bilen burç olduklarından çocuklarına güvenli ve rahat bir aile ortamı sunmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Boğa ve Akrep Cinsel Uyumu

Peki, boğa akrep cinsel uyumu nasıl ?

Akrep su, boğa toprak grubu bir burç olduğundan mı bilmem cinsel yaşamları da son derece uyumludur. Her ne kadar sabit fikirli ve kendi doğruları ile yaşayan burç olarak bilinseler de sadakat kavramının dışına çıkmamak kaydıyla yeni şeyler denemekten keyif alacaklardır ve sadece tek bir ortama bağlı kalmadan son derece hareketli bir cinsel yaşamları olacaktır. Her iki burç da partner konusunda oldukça seçicidir ve görsellik onlar için önemlidir. Hal böyle olunca birbirlerine hoş gözükmek için çeşitli kostümleri deneyebilecekleri gibi aynı zamanda birbirlerine masaj yaparak şımarmanın ve keyifli vakit geçirmenin yollarını arayacaklardır. Her iki burç da kokulara son derece duyarlı olduğundan yatak odasında kokulu mumlar bulundurabilir, loş ışığı kullanarak egzotik bir ortam yaratabilir. Birbirlerinin isteklerine oldukça duyarlı olan bu burçlar fantezi dolu bir cinsel yaşama sahip olacaktır.

Boğa burcu ve akrep burcu uyumu nasıldır ? Peki, boğa akrep uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git