Başak ve Oğlak Burç Uyumu

Başak ve Oğlak Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 296 kez okundu.

Başak burcu ve oğlak burcu uyumu nasıldır ? Başak ve oğlak uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Başak Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

Başak burcu insanı zeki, sempatik, niyeti iyi olan ve detaycı bir yapıya sahiptir. Birini sevdiği zaman son derecede güvenilir olacak olan oğlak burcuna sadık kalmayı çok iyi başaracaktır. Oğlak burcu ve başak burcunun sakin bir yapıları olduğu ve kolay kolay sinirlenmedikleri söylense bile sinirlendiklerinde tozu dumana katan kişilerdir. Oğlak burcu kadını da erkeği de kendini anlatma konusunda çok başarılıdır. Yalın bir dile sahip olan bu burçtaki insanları dışarıdan genellikle sivri dilli, hazır cevap olarak da tanıtırlar. Oğlak burcu son derecede düşünceli biridir. Her ayrıntıyı gözden geçirmeye önem verir. Gerçekten aşık olduğu zaman yapmayacağı şey yoktur denen burçlar arasında yer alır.

Oğlak burcu zor seven, kolay bağlanmayan ve güvenme konusunda aşırı kaygılar yaşayan biridir. Oğlak burcu sevdiğinde karşı tarafa her anlamda destek olur. Sevdiği insana zarar gelmesinden çok korkan oğlak burçları sevdiklerinin üstüne titrer. Onları tehlikelere karşı korur. Başak burcu ile oğlak burcu arkadaş ilişkisinde ve sevgili olmak için de ideal burçlardandır. İki burç da birbirleriyle iyi anlaşır. Oğlak burcunun plan yapma özelliği ve düzenli olması başak burcu ile benzerlikler taşır. Oğlak burcunun sosyal olarak başak burcu kadar çok önde olmaması da iki burcun uyumu için önemlidir. Başak burcu ile oğlak burcunun anlaşmamaları için önlerinde hiçbir engel yoktur. İkisi de uyumlu ve düzenli bir profil çizdiği için gayet uyumlu bir ilişki ortaya çıkar.

Başak ve Oğlak Aşk Uyumu

Peki, başak oğlak aşk uyumu nasıl ?

Oğlak burcu ile başak burcu aşk konusunda da birbirlerine benzerler. Aşka mantık çerçevesinde bakmaları, iki burcun aşk ilişkisinin iyi sürmesine neden olur. Aşkın deli dolu yanından çok, akıllı tarafında olan ikili, bundan şikayetçi de olmaz. Kusursuz bir ilişki için bu ikiliden başka bir burç söylenemez. Oğlak burcu çalışmayı çok sever ve aşırı işkoliktir. Bu yüzden ilişkilerinde çok çalışmasından şikayet edilir. Fakat başak burcu da çalışmayı çok sever. Bu nedenle bu ilişkide bu konuda sorun yaşanmaz. Başak burcu her zaman çalışkan oğlak burcunu destekler. Bu iki burç da toprak elementinden olduğu için hayat tarzları ve yaşam anlayışları birbirleriyle uyuşur. Oğlak burcu başak burcu için harika bir sevgili olacaktır.

Başak burcu evrenin eleştiricisidir ve hiçbir detay gözünden kaçmaz. Başak burcu en çok kendini eleştirmeyi sever. Başak burcu oğlak burcu ile olan ilişkisinde işinin özel hayatından daha öne çıkmasına izin vermemedir. İkiniz de görev bilinci ile dolusunuz, bu arada aşırı çalışmaktan eğlenceyi unutabilirsiniz. Para konusunda ve birçok konuda aynı görüştesiniz. İkiniz de toplumda saygın bir yerde olmak ve itibar görmek istersiniz. Başarılı, ilginç insanlarla görüşmek, onlarla aynı ortamda bulunmak egonuzu tatmin eder. Bu özellikle oğlak burcunda daha baskındır, önemli insanlarla görüşerek onların çevresinde olmak ister. Bir oğlak burcu ve bir başak burcu asla kimseyi yarı yolda koymaz. İhaneti sevmez. Sorumsuz insanlar sizleri çıldırtır. Zaten meşgulsünüzdür, bir de sözünde durmayan insanlarla uğraşmak canınızı sıkar.

İkiniz de sözüne güvenilir, sorumluluk sahibi, sağlam, pratik ve sağduyulu insanlarsınız Oğlak burcu Satürn tarafından yönetilir ve dıştan bakıldığı zaman ciddi bir görünüme sahip duygudan yoksun gibi durabilir. Siz Merkür tarafından yönetildiğiniz için onun kabuğunun içini görebilir ve duygularını anlayabilirsiniz. Başak insanının keskin gözleri, insanların gurur, utangaçlık ya da güvensizlik gibi özelliklerini aşarak gerçek duygularını okuma kabiliyetine sahiptir. Oğlak burcu sizin anlayış ve sevecenliğinizle çok mutlu olacaktır. Bu ilişki herkes tarafından imrenilen, zengin ve olgun bir ilişki olacaktır. Karşılıklı sevgiye, ilgiye dayanan güzel anlar yaşayacaksınız. İkinizin de gelecek beklentileriniz birbirine yakındır.

Başak ve Oğlak Evlilik Uyumu

Peki, başak oğlak evlilik uyumu nasıl ?

Oğlak burcu ile başak burcu iyi anlaştıkları için güzel bir beraberliğe imza atar. Başak burcunun gelenekçi yanı ile benzeşen oğlaklar, evliliklerinde çok uyumlu bir çift olur. Kıskanç olması ile de bilinen bir burç olan başak, bu konuda en az zulmettiği burç olarak oğlak burcunu seçer. Buna neden olan sebep oğlak burcunun sadakat özelliğinin yüksek olmasıdır. Her zaman disiplin ve kuralcılıktan yana olan oğlak burcu , evliliği de oldukça önem verir. Oğlak burcu evlilik için yaratılmış nadir burçlar arasındadır. Onun için her şey düzenli ve kuralına uygun olmalıdır. Rahat ve huzurlu bir evlilik yaşamak için başak burçları oğlak burcunu seçerek en iyi seçimi yapmış olacaktır. Evlilik için sevgi ve saygı çok önemlidir. Başak burcu ve oğlak burcu her zaman sevgisini ve saygısını eksik etmeyen burçlar arasındadır. Bu ikilinin evliliği çok güzel olacaktır. Çünkü her zaman birbirlerinin anlayan ve birbirlerine destek olan kişiler oldukları için bir ömür boyu bu evliliği sürdürebilirler.

Başak ve Oğlak Cinsel Uyumu

Peki, başak oğlak cinsel uyumu nasıl ?

İki toprak elementi olarak birbirinizin içindeki gizli hazineleri ortaya çıkaracaksınız. Heyecan duyduğunuz amaç ve hedeflere sahip olduğunuzdan tüm ciddiyetinize rağmen ilişkiniz sıkıcı olmayacaktır. Başak burcu, oğlak burcuna güvendiği için yatakta duygularınızı rahatlıkla oğlak burcuna yansıtır. Oğlak burcu ile başak burcu cinsel hayatlarında da çok iyi anlaşır, uyum sağlar. Başak burcu oğlak burcu ile beraberken kimsenin yanında olmadığı kadar rahattır. Çünkü oğlak burcunun samimiyeti ve sadakati başak burcunu çok etkiler.

İkiniz de birbirinizi yeterince tanımadan fiziksel ilişkiye girmezsiniz. Özenle ve yavaş gelişen yakınlık ile aranızda kuvvetli bir bağ sağlanır. Toprak elementleri iyice aşık olduktan sonra erotik yönlerini gösteren özelliğe sahiptir. Acele etmemeli olayları akışına bırakmalısınız. Bir kere bağlandıktan sonra artık eski hayatınıza dönmek istemeyeceksiniz. Gözünüz kimseyi görmeyecektir. Toprak elementlerinin bağlılıkları hayat boyu sürer, çok sadıktırlar, kolay kolay eşlerinden vazgeçmezler.

Başak burcu ve oğlak burcu uyumu nasıldır ? Peki, başak oğlak uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git