Akrep ve Yengeç Burç Uyumu

Akrep ve Yengeç Burç Uyumu
11 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 547 kez okundu.

Akrep burcu ve yengeç burcu uyumu nasıldır ? Akrep ve yengeç uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Akrep Burcu ile Yengeç Burcu Uyumu

Her iki burç da su grubundandır. Akrep ve yengeç burcu ikilisinin aralarında uyumlu bir ilişki olabilir. Bu burçlar oldukça iyi anlaşan burç çiftleridir.

Akrep ve Yengeç Aşk Uyumu

Peki, akrep yengeç aşk uyumu nasıl ?

Akrep ve yengeç burcu ikilisinin ortak yönleri oldukça fazladır. Yengeç burcu duygusal, hassas ve romantiktir. Akrep burcu da duygusaldır. Aynı zamanda açık sözlü, tutkulu ve akıllıdır akrepler. Kendine oldukça güvenir. Etkileyici bir dış görünümü vardır. Bir akrep severse tutkulu bir aşık olacaktır. Diğer taraftan da sevgi dolu ve kıskançtırlar. Ancak yengeç burcunun duygusallığı daha ağır basar. Güçlü bir iradeye ve gelişkin rezervlere sahip olan akrep burcu, yengeç burcunun kaygılarını nasıl dindireceğini ve duygusal olarak onu nasıl tatmin edebileceğini çok iyi bilir. Her iki tarafın da sadakate verdiği önem karşılıklı kıskançlık krizlerinin doğmasını engeller. Duygusal anlamda her iki burç da birbiri için oldukça tatminkar ve doğal bir eş olur.

Bu iki burç birbirlerinin istek ve arzularına anlayış göstererek beklentilerine karşılıklı yanıt vermeye çalışacaklardır. Eğer yengeç burcu bazı noktalarda baskıcı bir tutum içinde olmazsa daha az sorun yaşanır. Aynı şekilde akrep burcunun da karşı tarafı emir verir gibi yönlendirmemesi gerekir. Duygularını içinde yaşasa da çok derin bir duygu dünyasına sahip olan akrep burcunu anlayabilecek burçlardan biri de yengeç burcudur. Yengeç burcunun da en az akrep burcu kadar derin bir duygu dünyası vardır. Bu burç ikilisi birlikte romantik bir ilişki yaşayabilirler. Akrep burcu neredeyse yengeç burcu için biçilmiş bir kaftandır. Hovarda burçlar yengeç için değildir. Akrep ise sevdiği kişiye koşulsuz bağlanır. Fakat akrep burcunun güvenini sağlamak için burada yengece çok fazla iş düşer. Akrep kıskançtır, ancak onun bu kıskançlığı yengeci mutlu eder.

Zodyak’ta doğal bir uyum içinde olan bu ikilinin en büyük dezavantajı, çift olarak da içe kapanma ve insanlardan kopuk bir hayat sürdürme ihtimalinin yoğun olmasıdır. Kalıcılığa ve güvene verdikleri önem yüzünden hayatlarında sadece birbirlerine yer vermek, diğer insanları dışarıda bırakmak isteyebilirler. Akrep ve yengeç ilişkisinde, çiftin kalıcı bir ilişki kuramaması ve bu ilişkiyi çok yoğun yaşamaması olanaksızdır. Akrep içinde gizlediği tutkusunu ve duygusallığını yengeç burcu ile su yüzeyine çıkaracaktır. Romantik bir burç olan yengeç burcu, tutkulu aşkı ile akrep burcunu etkilemeyi başaracaktır. Akrep burcunun da delici bakışları ve üzerindeki şeytan tüyü sayesinde, daha en başından yengeç burcunu etkilemeyi başaracaktır. Yengeç burcu sevdiğini kaybetmekten korkar. Bunun için de onun istediği gibi olmaya çalışır. Onun bu tür çabaları akrep burcunun da çok hoşuna gidecektir.

Her iki burç da tutkulu burçlar olduğu için bu ilişki kesinlikle tam bir aşk ilişkisi olacaktır. Akrep burcu kimseye kolay kolay güvenmez. Bu nedenle sevdiği kişiyi çok fazla kıskanacak ve sürekli gözü üstünde olacaktır. Akrep burcunun bu özelliği bazı burçlar tarafından çekilmez görülse de, sevildiğini hissetmekten ve ilgi görmekten çok hoşlanan yengeç burcu bu durumdan fazlasıyla hoşlanacaktır. Yengeç burcuna mensup insanlar zaman zaman yanlış düşüncelere ve duygulara kapılabilirler. Bu da onların kırılgan bir yapıda olmalarından kaynaklanır. Yengeç burcunu tanımak için zaman zaman ekstra çaba sarf etmek gerekebilir. Çünkü yengeç burcunun düşündükleri ile söyledikleri zaman zaman çok farklı olabiliyor. Yengeç burcu genel olarak bakımlı ve güzeldir. Akrep burcu da karşısındaki kişinin kendine özen göstermesinden, bakmasından çok hoşlanır. İlerleyen süreçlerde her iki burç da birbirinden örnek alıp görünüşlerine daha da fazla özen gösterirler. Akrep burcunun tutkusu, yengeç burcunun büyümesini sağlayacağından bu ilişkide ipler her zaman akrep burcunun elinde olacaktır.

Yengeç kadını ile akrep erkeği özellikle kıskançlıkları bakımından birbirlerine çok benzerler. Bu iki burç da emir almaktan ve kısıtlanmaktan hiç hoşlanmaz. İlişkilerinde heyecanı ve tutkuyu oldukça çok severler. Durum da böyle olunca, bu ikilinin bir birliktelik yaşadıklarında mutlu olabilmeleri ve uyum yakalamaları oldukça kolaydır. Tamamen birbirini tamamlayan iki burç denilebilir. İlişkileri oldukça tutkulu ve uyumla dolu olacaktır.

Akrep burcu kadını ile yengeç burcu erkeği arkadaşlık ilişkisinde olduğu gibi aşk yaşamlarında da oldukça uyumlu olabilir, anlaşabilirler. Bu iki burcun birçok özelliği birbirine çok benzemektedir. Ancak tek problem ilişkiye başladıkları ilk zamanlar aralarında istedikleri o tutkuyu kimi zaman yakalayamazlar. Ancak unutulmamalıdır ki zaman geçtikçe oldukça tutkulu bir ilişkileri olacaktır. Akrep kadınının sahip olduğu soğukkanlı yapısıyla ilk başlarda yengeç burcu erkeğini biraz ürkütse de, daha sonra akrep burcu kadınının içinde nasıl biri olduğunu görür ve ona aşık olur.

Akrep ve Yengeç Evlilik Uyumu

Peki, akrep yengeç evlilik uyumu nasıl ?

Akrep burcu ile yengeç burcu evlilik kararı alırsa aralarındaki büyüyü ve uyumu asla kaybetmezler ve çok mutlu olurlar. Uzun süreli ilişkilerinde evlilikleri de sorunsuz bir şekilde devam edecektir. Akrep burcunun evliliğe bakış açısı, yengeç burcundan daha kesin bir nitelik taşır. Akrep insanının hem özgürlükçü bir yapıya sahip olmasından hem de evliliğin sorumluluk getirdiğini düşünmesinden dolayı kendisini evliliğe hazır etmediği sürece evliliğe sıcak bakmayacaktır. Yengeç insanı ise evilik için yaratılmış gibidir. Ebeveyn olma isteği ona doğuştan verilmiş gibidir ve bunun da farkındadır. Akrep ile bu konuda farklı olsalar da evlilikleri sadakat ve güven üzerine kurulu olacaktır. Çünkü akrep burcu çok kıskançtır ve güven duygusuna çok önem verir. Ancak akrebin kıskançlığı yengeci mutlu eder. Çünkü yengeç burcu sevildiğini hissetmekten ve ilgi görmekten çok hoşlanır. Bu sayede bir birlerini tamamlayacaklar ve aşkları hep canlı kalacak ve huzur dolu bir yuvaları olacaktır. Her iki burç da doğayı çok sevdiklerinden evlerini doğada bulunan renklerle döşeyecek kalabalıktan uzak sakin bir hayat kurmayı tercih edeceklerdir. Bu durum onları içine kapanma ve insanlardan kopuk bir hayat yaşamaya itmekte ve onlar için büyük bir dezavantaj teşkil etmektedir. Kalıcılığa ve güvene önem verdikleri için hayatlarında sadece birbirlerine yer vermek, diğer insanları dışarıda bırakmak isteyebilirler. Bundan dolayı dostları sayılı olan bu burçların, ortak arkadaşları da bulunmaktadır.

Akrep burcu insanları, her durumda eşini başarısı için destekleyen bir eş olur. Pek çok durumda sevgi dolu, ilgili olup birlikte oldukları kişiyle fiziksel, duygusal ve mali açıdan bir ahenk yaratma çabasındadır. Bu burcun insanları hayatındaki kişilere koşulsuz bağlanıp, evliliklerini korumak için ellerinden geleni yapar. Hovarda tiplerden hoşlanmayan yengeç burcu için akrep burçları biçilmiş kaftan olma özelliği taşımaktadır. Akrep’e göre stres evlilikte kafa karışıklığını arttırır. Bu yüzden stresi azaltarak rahat bir yaşamları olmasını isterler. Bu konuda yengeç burcuna mensup eşlerini nasıl sakinleştireceklerini ve duygusal olarak onları nasıl tatmin edeceklerini iyi bilir ve evliliklerine hareket katmak ve eşine hislerini göstermek için romantik sürprizler düzenlemektedirler. Bu sayede duygusal yaşamda iki tarafta oldukça tatminkar ve birbirlerini tamamlayıcı bir eş olur. Bütün bunlar onların , çok yoğun duygularla kalıcı bir ilişki yaşamalarını sağlar. Çocuklarına duydukları da çok uç noktalarda kendini göstermekle birlikte iki burçta farklılık göstermektedir. Akrep burcu insanı şefkatli fakat disiplinli bir yapıda bir ebeveyn olacaktır. Çocuklarının küçük yaşta doğruyu yanlışı ayırt etmesini istemektedirler. Yengeç burcu insanı ise, çocuklarını şımartan yapıya sahip bir ebeveyn olacaktır. Bu konu da görüş farklılıkları olsa da akrep insanı özgür bir yapıya sahip olduğundan onlara uyum sağlaması zor olmayacaktır. Her şekilde evliliğine sahip çıkan huzurlu bir ortam sağlamaya çalışan bir eş veya ebeveyn olacaktır. Onun için önemli olan onlarla keyifli vakit geçirmesi ve huzurlarının bozulmamasıdır.

Akrep ve Yengeç Cinsel Uyumu

Peki, akrep yengeç cinsel uyumu nasıl ?

Seksüel açıdan her iki burç da arzulu ve tutkuludur. Özellikle de akrep burcunun karşı konulamaz bir seksüel cazibesi vardır. Akrep burcu yaşamında cinselliğe yoğun bir şekilde gereksinim duyar. Ancak cinsellik akrep için duygusallığın ve romantizmin farklı bir boyutudur. Bu nedenle bu ikilinin seks yaşamı oldukça duygusal ve şefkatli, ayrıca da doyurucudur. Bu yüzden uyumlu bir ilişki yaşamaları kaçınılmazdır. Bu ikilinin günlük hayattaki uyumları yataklarına da yansıyacaktır. Aralarında güçlü bir bağ olan yengeç burcu ve akrep burcu ikilisi yatakta oldukça uyumludur. Her iki burç da yeni fantezilere açıktır ve özellikle de evliliklerinin ilk dönemlerinde onları sürekli olarak evde görebilirsiniz.

Akrep burcu ve yengeç burcu uyumu nasıldır ? Peki, akrep yengeç uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git