Zorlu Center AVM – Beşiktaş / İstanbu

Zorlu Center AVM – Beşiktaş / İstanbu
4 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 394 kez okundu.

Sıradanlaşmış, ezberinizde olan tüm AVM’lerden binlerce adım ötede her köşesi kalite ve tasarım kokan bu mekan mutlaka ziyaret edilmeye değer. Bu kadar güzel bir şeyi İstanbul’un tam ortasına koymuşlar. O zaman size kalan tek şey bunu kaçırmamak ve burayı mutlaka ziyaret etmek. Neden mi? Biraz daha bahsedelim o zaman.

Yarı açık, yarı kapalı özelliğe sahip bu AVM’nin her yeri çiçeklerle dekor edilmiş. Pek de görülmüş bir şey değil değil mi? En güzel yeri ise şüphesiz ki terası. Bakakalacağınız bir güzellik. Yapay göllerle süslenmiş zemini, çiçeklendirilmesiyle, çok değişik atmosferli kafeleriyle her şey yerli yerinde. Sadece Türkiye’nin değil Avrupa’nın da gözdesi olan bu AVM’nin en önemli özelliği ilkleri ve standartın üstünde sergilediği özellikler. Aydınlatma teknolojisi ise kendine özel olan bu AVM’de ışık kapalı kısmında gün ışığının değişimlerine göre düzenleniyor.

Açık alanda butik gezme zevkini de buraya taşımışlar. Mağazaları ise birbirinden kıymetli. Çeşitlilikleri ve çoğu Türkiye’de ilk defa getirilen markaları ile alışverişin merkezi olmayı hak ediyor. Sinema salonlarının büyüklüğü ile kaliteli bir film izlemeye de burayı tercih edebilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından gelen her çeşit lezzeti müşterilerine sunuyor. Zorlu Center’ın bir diğer birimleri Performans Sanatları Merkezi, Raffles Otel, rezidanslar ve ofisleriyle birlikte sunmadığı hizmet yok da yok.

Zorlu Center Mağazalar

Apple Store, Arçelik, Fendi, Burberry, Nusr Et, Lacoste, Ramsey, Koton, Valentino, Yargıcı, Toms Kitchen, Twist, Sarar, Sony, Tory Burch, Saat&Saat, Darty,Dior, Lanvin, Louis Vuitton, Mango, Masa Restaurant, Miu Miu, Micheal Kors, Remzi Kitapevi, Rebul, Köfteci Ramiz, Kiğılı ve çok daha fazla marka bulunmaktadır.

Zorlu Center AVM Çalışma Saatleri

Haftanın her günü 10:00–22:00 arasıdır.

Zorlu Center AVM Nerede, Nasıl Gidilir ?

Adres: Levazim Mahallesi, Koru Sokak No 2, 34340 – Beşiktaş/İstanbul

Telefon : 0212 444 9496

Metrobüs ile Zincirlikuyu ve metro bağlantılarının tünelinden gidebilirsiniz. Otobüs tercih ederseniz Levazım ve Zincirlikuyu’ya giden tüm toplu taşıma araçları ile de ulaşabilirsiniz. Araç ile Avrupa yakasından geliyorsanız E5 üzerinden boğaza doğru devam edin ve boğaza girmeden önce Zincirlikuyu sapağından ilerleyin. Plaza otelinin önüne geldiğinizde oradaki kavşaktan Levent tarafına dönün.

Anadolu yakasından geliyorsanız da köprü çıkışına doğru Zincirlikuyu sapağından devam edin. Levent veya Levazım yönleri sizi AVM’nin önüne getirecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git