Zevk Suyu Kıyafetten Geçer Mi ?

Zevk Suyu Kıyafetten Geçer Mi ?
9 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 602 kez okundu.

Zevk suyu erkeklerde ve kadınlarda görülen gayet doğal bir durumdur. Zevk suyu boşalma ile birlikte yaşanabilse de boşalma olmadan da görülmesi mümkündür. Bu durum bir uyarılma hali ile gerçekleşebilir ve gün içinde ufak bir uyarılma sonucu da zevk suyu gelebilir. Vajinal akıntı gibi durumlar ile zevk suyunu karıştırmamak gerekmektedir. Bayanlara nazaran zevk suyu erkeklerde daha çok görülen bir durumdur. Bunun nedeni ise erkeklerin daha çabuk etkilenmesi ve uyarılması ile ilgili bir durumdur. Böyle bir durumu ilk kez fark eden bayan ya da erkeğin telaşlanmasını gerektiren bir durum yoktur bu durum anatomi açısında gayet uygundur. Zevk suyu ilişki öncesi ön sevişme, yakınlaşma aşamasında görülebilmekte aynı zamanda uzaktan birine karşı bir ilgi durumunda da zevk suyu gelebilmektedir.

Zevk Suyu Çamaşırdan Geçer mi ?

zevk-suyu-kiyafetten-gecer

Zevk suyu kıyafetten geçer mi? Zevk suyu çamaşırdan geçerek görülebilir ve vajina ya da penis bölgesinde bir nemlilik görülebilir. Ayrıca ön sevişmede sürtünme sırasında çamaşırdan geçmesi de muhtemel bir durumdur. Bazen sıvı az gelebilir bu durumda kıyafetten geçmesi çokta mümkün değildir. Fakat doktor kontrolü ile aklınızdaki soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz.

Zevk suyu kıyafetten geçer mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git