Zevk Suyu ile Hamile Kalınır Mı ?

Zevk Suyu ile Hamile Kalınır Mı ?
10 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 574 kez okundu.

Zevk suyu hamile bırakır mı? Çoğu bayanın en çok merak ettiği konulardan biridir zevk suyu. Zevk suyunun hamile bırakıp bırakmadığı tartışma konusu yaratmakta ve ilişki sırasında bir gerginlik durumuna sebep olmaktadır. Konuya açıklık getirmek gerekir ise zevk suyunun hamile bırakması gibi bir durum söz konusu değildir. Ancak zevk suyuna sperm karışma durumunda bir hamilelik durumu söz konusudur ve eğer hamilelik için uygun bir dönem ise hamile kalınması oldukça yüksek bir ihtimal olabilir. Böyle ani durumlar yaşamak istemiyor ve plansız bir hamilelik süreci geçirmek istemiyor iseniz mutlaka ilişki sırasında korunmalı ve oldukça dikkatli olmalısınız. Kondom ve doğum kontrol hapları kullanmalı ve plansız bir hamilelik durumu yaşamamak için özen göstermelisiniz.

Zevk Suyu ile Gebe Kalınabilir Mi ?

zevk-suyu-ile-hamile-kalinir

İlişkinin ilk evresinde gelen ve ön sevişme sırasında görülen zevk suyu hamile bırakmasa da cinsel ilişki konusunda çok deneyimli değil iseniz zevk suyuna sperm karışmasını ayırt edemeyebilirsiniz. Bu gibi durumlar da hamilelik durumu oluşabilir ve zevk suyundan hamile olduğunuzu düşünebilirsiniz.

Zevk suyu hamile bırakır mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git