Zevk Suyu İç Çamaşırından Hamile Bırakır Mı ?

Zevk Suyu İç Çamaşırından Hamile Bırakır Mı ?
10 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 687 kez okundu.

Çoğu ilişki sırasında bir tedirginlik yaşanmaktadır. Bu tedirginliğin en büyük nedeni ise hamilelik durumudur. Korunmasız ilişkiler hamilelik riskini de arttıran bir durumdur ve son derece dikkatli olunmalıdır. Eğer bebek planınız yok ise ve beklenmedik bu durum ile karşılaşmak istemiyor iseniz korunmasız ilişkiye girmek yerine kondom, doğum kontrol hapı kullanmakta fayda var.

zevk-suyu-camasirdan-hamile-birakir

Zevk suyu iç çamaşırından hamile bırakır mı? Bayanların en merak ettiği ve tedirgin olduğu konulardan biri de zevk suyunun hamile bırakıp bırakmadığıdır. Zevk suyu sperm barındırmaz ve hamile bırakma olasılığı yoktur. Bunun iç çamaşıra bulaşması halinde de hamilelik durumu oluşmaz. Ancak bu sıvının zevk suyu olup olmadığını anlamak kolay bir durum değildir. Özellikle cinsel ilişki konusunda deneyimli değil iseniz sıvıyı ayırt edemeyebilirsiniz. Ayrıca zevk suyuna aynı zamanda sperm karışma ihtimali yüksektir ve bu durum hamilelik durumunu oluşturabilir. Ancak sperm bulaşan zevk suyu dahi olsa iç çamaşırda bulaşan zevk suyunun hamile bırakma olasılığı oldukça düşüktür. Vajina içine yakın bir bölgede ise ancak o durumda hamilelik şüphesi doğabilir.

Zevk suyu iç çamaşırından hamile bırakır mı ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git