Zevk Suyu Çamaşırdan Geçer Mi ?

Zevk Suyu Çamaşırdan Geçer Mi ?
9 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 534 kez okundu.

Zevk suyu hem bayanda hem der erkekte görülen bir durumdur ve gayet doğaldır. Bu su boşalma sırasında da gelebileceği gibi bir etkileşim ve uyarılma ile de gelebilir. Bu zevk suyu erkeklerde daha sık görülebilen bir durumdur. Genellikle ön sevişme sırasında gelse de bazen karşıda ki birinden etkileşim alma durumunda da görülür. Aynı zamanda sabah uyanıldığında da oldukça sık rastlanan bir durumdur. Ancak bayanlar bu akıntıyı kimi zaman vajinal akıntı ile karıştırabilmektedir. Zevk suyunun gelmesi gayet doğal anatomik bir olaydır. Bu zevk suyu halk arasında çok fazla bilinen bir durum değildir ve bu suyu boşalma ile karıştıran birçok insan vardır.

zevk-suyu-camasirdan-gecer

Zevk suyu çamaşırdan geçer mi? Zevk suyu ilişki sırasında ön sevişme anında gelmesi durumunda çamaşırdan geçmesi muhtemeldir. Eğer iç çamaşırı ve alt kıyafet kalın değil ise bu su gayet kolay biçimde dışarı çıkabilir. Ancak kalın kıyafetlerden zevk suyu genelde geçmez. Bu su çok fazla değildir ve biraz yoğun yapıdadır. O sebepten kıyafetlerden geçme durumu olsa da sadece bir nemlilik olarak da görülebilir.

Zevk suyu çamaşırdan geçer mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git