Yüzdeki Tırnak İzi Nasıl Geçer ?

Yüzdeki Tırnak İzi Nasıl Geçer ?
24 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.408 kez okundu.

Yüzdeki tırnak izleri her insanı oldukça çok rahatsız etmekle beraber çok araştırılan bir konudur. Tırnak izleri çoğunlukla yüz ve boyun kısmında fazlasıyla sinir bozucu bir görüntüye sahip olduklarından dolayı onları yok etme çabasına gireriz. Hayvan besleyenler ve severler yada uzun tırnak darbelerine maruz kalanları için sorun olduğundan dolayı araştırma gereği duyarlar. Görümünü gerçekten hiç de hoş olmayan bu izler aynı zamanda da estetik olarak bile oldukça rahatsız edicidir.

yüzümdeki tırnak izi nasil geçer

Genellikle kedi köpek severken yüzde tırnak darbelerine maruz kalabilirsiniz veya kendiniz istemsiz olarak yüzünüzde tırnaklarınızla izler yaratmış olabilirsiniz yada bir başkası yapmış olabilir. Eğer ki yüzünüzde aldığınız darbeler şiddetli ve derin darbeler değil ise elbette korkmanıza gerek yok. Fakat yüze alınan tırnak darbeler yüzeysel değil de derin ise hemen bir uzmana görünmeniz sağlığınız açısından iyi olacaktır. Derin tırnak izlerini uzmana gitmeden tedavi etmeye çalışırsanız sizde bir takım enfeksiyonlara yol açacaktır ki bu sağlığınız açısından iyi değil.

Yüzeysel olarak alınan yüzdeki tırnak darbeleri ise bunun tam aksine oldukça kolay bir şekilde yok edilebilir cinstendir ve korkulacak bir durum teşkil etmez. Yüzeyse olduğundan dolayı da kalıcılığı da yoktur. Yüzdeki tırnak izleri için sizlere tavsiyemiz yine boyundaki tırnak izlerinde önerdiğimiz kantaron yağıdır. Kantaron yağının özelliklerini ve cilt bakımındaki etkisi oldukça eskiye dayanır ve eskilerden günümüze kadar yüzde oluşan tırnak izlerini kaybetmek için kantaron yağını uygulamalısınız. Bu uygulama doğal bir uygulama olmasının yanı sıra da çoğu kişi tarafından kullanılıp memnuniyet kazanmış bir üründür. Kantaron yağını temin edebileceğiniz yerler ise eczaneler ve aktarlardır. Şayet ki doğal yöntemden yana değil iseniz o zaman eczacınızla ve bir hekimle sorununuzu paylaşmalısınız ve size uygun merhem veya krem için karar verilmelidir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git