Yeni Çıkan Diş Ağrısına Ne İyi Gelir ?

Yeni Çıkan Diş Ağrısına Ne İyi Gelir ?
24 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 343 kez okundu.

Hemen hemen her bebek de olduğu gibi bizler de bazı dönemler de yeni çıkan diş ağrılarını çekeriz. Peki, yeni çıkan diş ağrısına ne iyi gelir ? İşte tam da bu sorunuzun cevabı için sizlere bu gün ki konumuzda yeni çıkan diş ağrıları hakkın da bilgi topladık. O zaman ne duruyorsunuz haydi bir an önce başlayalım da sizler de bir an önce yeni çıkan diş ağrıları hakkın da bilgi sahibi olunuz. Arkadaşlar yetişkinler de diş ağrısı genellikle yirmili yaş dişleri ortaya çıkarken oluşur.

yeni çıkan diş ağrısına ne iyi gelir

Bu ağrıyı en aza indirmek için iki farklı yol vardır. Bunlardan biri ağrı kesiciler iken bir diğeri ise doğal yöntemlerdir. Bunlardan biri de yemekler de koku gidermek amacı ile kullandığımız karanfildir. Karanfil, uyuşturucu etkisinden dolayı ağrıyan dişin üzerine çiğnendiği zaman o dişin uyuşmasına ve iyi olmasını sağlar.

Bir başka yöntemimiz ise tuzlu su yöntemidir. Tuzlu su ağız da oluşan bakterileri yok eder ve ağrıya yol açabilecek durumları ortadan kaldırır. Sizler de bir bardak suya bir yemek kaşığı tuzu ilave edin Elde etiğiniz bu karışımı ağzınız da gargara yapın ve bu işlemi ağrınız bitene kadar devam ettiriniz.

diş ağrısına ne iyi gelir

Sizler de yukarı da ki yöntemler ile yeni çıkan dişlerinizin ağrılarını giderebilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Bu şekil de dişiniz çıkana kadar kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

Yeni çıkan diş ağrısına ne iyi gelir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git