Yengeç ve Yay Burç Uyumu

Yengeç ve Yay Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 80 kez okundu.

Yengeç burcu ve yay burcu uyumu nasıldır ? Yengeç ve yay uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yengeç Burcu ile Yay Burcu Uyumu

Yengeç burcuna sahip olan arkadaşları her zaman gülüşleri ile tanırız. Bu kişiler son derece gülmeyi seven etrafına pozitif enerji saçan kişiler olmayı başaran kişilerdir. Fakat ne kadar güler yüzlü olursa olsun aynı zamanda oldukça kararsız bir yapıya sahiptirler. Yani size karşı bir şeyler anlatırken aynı zamanda içinden başka şeyler düşünüp karar vermekte oldukça zorluk çeker bir hali de aynı anda yaşamaktadırlar. Yay burcuna sahip olan kişi dobra yapıda kişilerdir.

Karşısında yer alan herkese karşı son derece dürüst olduklarından dolayı bazen toplum içerisinde yanlış anlaşılmalara sebep olabilirler. Fakat bir yandan da çok açıkgözlü bir özellikleri vardır. Onları kandırmak diye bir şey çevresinde bulunan kişilerin asla aklına gelmemelidir. Aynı zamanda tıpkı yengeç burçları gibi yay burçları da yeni bilgiler edinmeyi çok sevmektedir. Yaz burcuna sahip olan yengeç burcu ile sonbahar burçlarından bir tanesi olan yay arasında nasıl bir çekim gücü ya da sizin deyişinizle uyum vardır?

Yengeç ve Yay Aşk Uyumu

Peki, yengeç yay aşk uyumu nasıl ?

Yengeç burcuna sahip olan kişilerin özellikleri ve yay burcuna sahip olan kişilerin özelliklerine kısaca bir göz attığımız zaman her ikisinin de birbirinden çok farklı özelliklere sahip olduğunu görürüz. Bazı kişilerde zıt kutuplar birbirini çeker demek çok kolay olmaktadır ama yengeç ve yay söz konusu olduğunda bu cümleyi yanlarına bile yaklaştırmak çok büyük hata olacaktır. Bu ikili karşı karşıya geldiği vakit ilk olarak birbirini olabildiğince kendisinden uzağa itmek için çaba sarf edecektir. Yengeç burcuna sahip olan kişiler ister kadın isterse de erkek olsun son derece evine bağlı olan kişilerdir.

Aile kelimesi ve ev onlar için hayatın tamamını ifade etmektedir. Fakat yay burçları için sadece eve bağlı kalma saçmalıktan başka bir şey değildir. İşte yay burçları bu yüzden dolayı yengeç burçlarının evine bu kadar bağlı olmasına bir anlam veremeyecektir. Hatta bu durumdan çok rahatsız olduğu için aralarında oluşan bağa hemen son vermeyi tercih edecektir. Yay burçları sosyal alanlarda takılmaktan son derece hoşlandığı için her zaman geniş bir arkadaş ortamına sahip olacaktır. Fakat yengeçler sadece belirli zamanlarda sosyalleşmekten yana olduğu için hayatında her zaman belli başlı arkadaşları tutacaktır. Hal böyle olunca ikilinin bu düşüncelerinde büyük sorunlar meydana gelecektir ve birbirlerine anlam veremediklerinden dolayı sürekli bir kavga halinde olacaklardır.

Yay burcuna sahip olan kişiler ne kadar hareketli olursa olsun duygularını bastırmakta son derece güçlü bir yapıya sahiptirler. Yengeç burçları ise sürekli olarak karşı taraftan duygularını ifade eden sözcükler beklemektedir. Fakat yayların her geçen gün duygularını dile getirmemesi arada büyük yanlış anlaşılmalara ve yine tartışmalara sebebiyet verecektir. Bu durumda bütün zıtlıklara rağmen ikili beraber bir birlikteliğin peşinden gitmek isterlerse bir takım fedakarlıklarda bulunmaktan eksik kalmamalıdırlar. Özellikle de yay burcuna sahip olan kişiler bu sırada çok fazla fedakarlık göstermek zorundadır. Fakat her şey göz önüne alındığında bu ikili arasında bir aşk uyumunun oluşabilmesinin çok zor olduğunu söylemek mümkündür.

Yengeç ve Yay Evlilik Uyumu

Peki, yengeç yay evlilik uyumu nasıl ?

Yengeç burçları ve yay burçları tıpkı aşk hayatında bir uyum yakalayamadığı gibi evlilik hayatları boyuncada ne yazık ki bir uyum yakalamayacaktı. Güzel bir şekilde incelemek gerekirse bu ikili bir evlilik kurduğunda özellikle yengeç burcuna sahip olan kişilerin evlilikleri esnasında yalnız kalacakları görülmektedir. Çünkü yay burcu erkekleri tıpkı normal yaşantısında sosyal hayatından eksik kalmaktan geri kalmadığı gibi evliliği sırasında da asla bu durumdan eksik kalmayacaktır. İşte yengeç burçları bu duruma ayak uydurmakta zorluk çektiği için genelde evde oturup bu kişiyi bekleyecektir. Bir nevi yalnız başına bir evlilik geçirecektir. (aşk hayatları esnasında yengeçler evlilik esnasında yayların değişip onların istediği gibi olacağını düşünür ise çok büyük bir hataya kapılırlar) Bu yüzden dolayı evlilik ile oluşan sorumluluk daha çok yengeçlerin omuzlarında yer alacaktır.

Yaylar sanki evli değilmiş gibi rahat ve umursamaz hayatından asla geri kalmayacaktır. Bu durum düzelmez ve böyle devam eder ise ikili arasında sürekli olarak tartışmalar meydana gelecektir. Tartışma sonunda yay burçları dışarıya çıkıp kafasını çok güzel bir şekilde dağıtmayı başarabilirken, yengeç burçları duygusal olan kalbindeki yıkımları göz yaşları ile dışarı atabileceklerdir. Ne yazık ki bu ikili arasında güzel bir evlilik söz konusu değildir. Bu evlilik tartışmalar sonucunda ya bitecektir yada yorgun bir evlilik olarak devam edecektir. (bu yüzden dolayı iki tarafta ciddi bir adım atmadan önce iyice her şeyi göz önüne alıp değerlendirmeli ve iyice düşündükten sonra bir karar vermelidir)

Yengeç ve Yay Cinsel Uyumu

Peki, yengeç yay cinsel uyumu nasıl ?

Hareketli bir yapıya sahip olan yay burçları cinsel yaşantılarında da oldukça hareketlidirler. Duygusal olan yengeç burçları ise bakıldığı zaman en tutku dolu burçlardan biri olarak görülmektedir. Tıpkı yay burçları gibi yengeçlerde cinsel hayat esnasında oldukça hareketli bir hal göstermektedirler. Yay burçları normal yaşantıda olduğu gibi yatakta da kısıtlanmaktan hiç hoşlanmamaktadırlar. Aynı zamanda liderlik onlarda olsun istediğinden dolayı baskın bir karakteri bu esnada yanlarında istemeyeceklerdir.

Yengeç burçları da tutkusunu yatakta rahatça gösterebilen ve aynı zamanda kendisini bu esnada emin kollara teslim etmek isteyen kişilerdir. Böyle bir durumda bakıldığı zaman yengeç burcu ve yay burcu tam olarak birbirini tamamlamaktadır. Yengeçler kendisini güçlü kollara sahip olan yaylara bırakırken, yaylarda kendisini tutku dolu yengece bırakmaktan son derece memnun olacaktır Böyle bir durumda aralarında çok güzel bir uyum meydana gelecektir.

Yengeç burcu ve yay burcu uyumu nasıldır ? Peki, yengeç yay uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git