Yengeç ve Oğlak Burç Uyumu

Yengeç ve Oğlak Burç Uyumu
9 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 207 kez okundu.

Yengeç burcu ve oğlak burcu uyumu nasıldır ? Yengeç ve oğlak uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yengeç Burcu ile Oğlak Burcu Uyumu

Her iki burçta duygusaldır. Fakat oğlak burçları duygularını gizlerler. Tam olarak duygularını karşı tarafa aktaramayan burçlar arasında yer alır oğlak burçları, bu nedenle yengeç burçları oğlak burcuna göre daha duygusal görünür her zaman. Yengeç burcu; hassas, duygusal ve romantik bir kişilik yapıdadır. Hayatındaki her şeyi kalbiyle görüp, kalbinin sesiyle de duymak ister. Oğlak burcu ise duygusal, düşünceli, sabırlı bir yapıdadır ve sevdiği için yapamayacağı fedakârlık yoktur. Bu burçtaki insanlar her konuda sevdiğinin yanındadır sıkıntısı varsa onu dinler, teskin eder ve yardımcı olur. Kendini ifade etmekte zorluklar yaşayabilir çünkü çekingen bir yapısı vardır. Sahiplenme duygusu yüksek olduğundan kıskançlık kaçınılmazdır. Tam anlamıyla her yönüyle güvenilebilecek bir insandır.

Oğlak burcundaki bir insanı anlamak sizin için zaman zaman zor olabilir. Çünkü duygularını belli etmekten ve incitmekten çekinir. İkisi de birbirine sadık kalacaktır. Oğlak bir yengece oldukça uyumludur. Oğlak burcu için güven çok önemlidir. Yalnızca güvendikleri insanlara gerçek yüzlerini tam anlamıyla gösterirler. Bir yengeç burcu olarak ne kadar oğlak burcuna güven verirseniz o kadar çok oğlak burcunun duygularını anlayabilirsiniz. Yengeç burçları aşırı duygusaldır bu yüzden oğlak burcunun açık sözleri onu kırabilir. Oğlaklar net insanlardır. Dolaylı yoldan anlatmazlar söyleyeceklerini. Acı da olsa insanları kıracak şeyler bile olsa söyleyecekleri doğruyu söylemekten yanadırlar. Bu nedenle de bir yengecin kırılgan kalbi oğlağın açık sözlülüğü yüzünden kırılabilir.

Yengeçler duygusal bir yapıya sahip olduklarından sevdikleri kişilerin söylediği sözlerden alınabilirler. Hatta bir oğlak yengeç burcuna yanlış bir söz söylemese bile yengeçler söylenilen sözleri yanlış anlayabilirler. Yine bu alınganlık halinde iş oğlağa düşüyor. Yengecin kırılan kalbini tamir etmek için onun gönlünü alması, ona olan sevgisini göstermesi gerek. Oğlak ve yengeç burcu çok iyi arkadaş olabilirler. İki burç da sevmesini bilen sadık kişilerdir. Dostlukları bir ömür sürebilir. Aşk ilişkilerinde yengeç oğlağa göre daha duygusaldır. Yengeç burcu sevdiği insana ayak uydurmayı sever ama oğlak burçlarının içinde eğlenmeyi seven bir çocuk yatar. Bu nedenle yengecin duygusallığından sıkılıp macera aramak isteyebilirler. Oğlak burcu evliliğe ve aşka sıcak bakar. Yengeç burcu eğer bir oğlak ile birlikte olmak istiyorsa, ona her daim ayak uydurmasını bilmelidir. İlişkiyi yöneten oğlak burcu olacaktır.

Yengeç ve Oğlak Aşk Uyumu

Peki, yengeç oğlak aşk uyumu nasıl ?

Yengeç burcu her saniye aşkını haykırmak isteyen bir burçtur. Sevgisini bütün dünyaya haykırmak ister. Tam bir romantizm ustasıdır. Onun olduğu yerde her şey susar aşk konuşur ama oğlak burcu duygularını belli etmekte yengeç kadar başarılı değildir. Bu aşkta en çok sevgisini hissettiren yengeç burcu olacaktır. Fakat oğlak burcunun da aşık olunca dünyası sevdiği insan olur onun için her türlü fedakarlığı yapar bu nedenle bu iki burç arasındaki aşkın bağı kuvvetli olacaktır. Bu aşk evlilikle sonuçlanabilir. Fakat bir yengeç sevdiği insan ile vakit geçirmek ister hep ama oğlaklar yengeçler kadar evcimen değildir. Eğlenmek ister ve yengeç burcunu bazen yalnız bırakabilir. Bu durum aşklarını olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle bir oğlağın narin yengece hislerini iyi anlatması gerekir. İlgi görmeyen bir yengeç üzüntüden kahrolur. Bir yengecin aşkı hapishane gibidir.

Sevdiği insanı aşk zindanına hapseder. Hep yanında olmasını ister. Bu durum oğlağı sıkabilir. Böyle bir durum yaşanmaması için iki burcunda birbirlerini anlamaları gerekmektedir. Bu ikili sevmeyi çok iyi bilen burçlar oldukları için aşkları her zaman güzel olur. Sadece alttan almasını bilmeli bir oğlak yengecin alıngan tavırlarını anlayabilmeli. Bu ikili çok iyi sevgili, çok iyi karı koca, çok iyi yol arkadaşı olurlar. Kalbi pamuk kadar yumuşak bir yengecin yanında oğlak kendini güvende hisseder. Oğlak burcu için aşktan daha önemli olan şey güvendir. Güvenmediği birine aşık olsa bile bu aşk uzun sürmez. O yüzden yengeç burcu oğlaklar için güven verecek nadir burçlardan bir tanesidir. Huzuru, mutluluğu bir yengecin kollarında yaşamak kadar güzeli olamaz. Çünkü yengeç burcu duygularını dolu dolu yaşayan bir burçtur. Oğlak burcu da ilişkilerde samimiyeti arayan bir burçtur. Bu nedenle bu ikiliden çok iyi sevgili olur. Eğer aşkı bulmuşlarsa sakın bırakmamalıdırlar. Aşk onlar için özel bir duygudur. Her zaman karşılarına çıkmaz.

Yengeç ve Oğlak Evlilik Uyumu

Peki, yengeç oğlak evlilik uyumu nasıl ?

Evlilik için oğlak burcu kadar evliliğe sıcak bakan bir burç daha bulamayız. Yengeç burcu için aksi bir şey söyleyemesek de oğlak kadar evliliğe uygun olduğunu da söylenemez. Oğlak burcunu çok fazla mantıklı bulan yengeçler, duygunun çok daha ön planda olduğu ilişkiler istemektedir. Mantık evliliği konusuna sıcak bakan oğlak burçlarına göre yengeç burçları aşk evliliğini tercih ederler. Fakat evliliğin önemini bilen oğlaklar evlendiklerini insanı rahat koşullarda yaşatmak ister bu nedenle evlilik onlar için planlı programlı olmalıdır. Fakat yengeçler sevince samanlık seyran olur.

Onlar için evlilik demek aşk demektir. Oğlaklar gibi plan yapmazlar sevdiklerinde evliliği düşünürler ama daha çok mutlu olmak isterler. Bir oğlak ve bir yengecin evliliği aslında çok uzun yıllar sürebilir. Çünkü bu burçlar güven veren burçlar olduğu için birbirlerine güvendiğinde her şey güzel olur. Sevmek her şeyin başıdır bu iki burç için birbirlerini gerçekten severlerse mutlu olurlar.

Yengeç ve Oğlak Cinsel Uyumu

Peki, yengeç oğlak cinsel uyumu nasıl ?

Bu iki burç birbirini çeker. Cinsel anlamda mutluluğu yaşamak için bu iki burç birbirlerini tamamlar. Bazen fikir uyuşmazlığı yüzünden aralarında tartışmalar çıksa da bu problemleri aşabilirler. Sevgi insanı bir burç olan yengeç sevildiğini hissederse o kişiye en özel anları yaşatır. Oğlak burcu da sevildiğini hissedince kendini sevdiği insana adar.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git