Yengeç ve İkizler Burç Uyumu

Yengeç ve İkizler Burç Uyumu
11 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 338 kez okundu.

Yengeç burcu ve ikizler burcu uyumu nasıldır ? Yengeç ve ikizler uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yengeç Burcu ile İkizler Burcu Uyumu

Yengeç burcu ile ikizler burcuna baktığımızda iki burcun birbirine karşı uç noktalarda olduğunu söylemek mümkün. Aslına bakıldığında doğum tarihleri bu denli yakın olan burçların uyumunun birbirine benzer taraflarının az oluşu oldukça ilginç bir olay. 22 Mayıs- 22 Haziran doğumlu ikizler burcu ile 23 Haziran- 22 Temmuz doğumlu yengeç burçları farklı karakterler sergilerler. Peş peşe dünyaya gelmiş olan bu burçlardan yengeç burcu içine kapanık bir tavır takınırken ikiler burcu dış dünya ile çok fazla haşır neşirdir. Bu noktada ilk olarak bir uyumsuzluk görebiliriz.

Yengeç ve İkizler Aşk Uyumu

Peki, yengeç ikizler aşk uyumu nasıl ?

İki burç için aşk noktasında bir birlikteliğin söz konusu olduğunu söyleyebilmek çok mümkün değildir. Tam olarak yengeç burçları aşka aşık iken, ikizler burçlarının bu taraklarda hiç ama hiç bezi yoktur. Bu yüzden aşk hayatı için olumsuz yorumlar yapmak çokta yanlış olmaz. Aşkın yaşandığı ilk dönemde bu uyuşmazlık çok fazla dikkat çeken bir detay olmayacaktır. Bu aşamada yengeç her zaman alttan alarak ikizlerin uçarı hallerini törpülese de zaman içinde bu denge bozularak ikizler burcuna yengeç burcu tahammül edemeyecektir. Bu durum karşısında ikizler burcu kendini değiştirmek yerine iyice hırçın tavırlar sergileyecek ve bunun sonucu olarak da arada ki aşk kısa zaman içinde bozulacaktır.

Bununla birlikte yengeç burçları evcimen yapıda insanlardır. Annelik ve babalık iç güdüleri yüksek olup dışa karşı duvar örerek duvarın içerisine çok az insan alır ve bu çevrede hayatını geçirmeyi tercih ederler. Hayatında ki kadının/ erkeğin de bu şekilde olması onların en büyük tercihidir. Ancak gel gelelim ikizler burcu bu istekten çok uzakta bir yapısı vardır. Çevrelerinin her zaman geniş olmasını tercih ederler, hayatlarında ki insanlardan kısa zaman içinde sıkılma huyları vardır. Bunun yanı sıra duvar örmeyi bırakın bahçelerinde çitleri dahi yoktur. Dışa dönük ve sosyal tavırları ilk dönem için yengeç burcunun ilgisini çekse de ikizlerin değişken ve vurdumduymaz tavrı karşısında ilişkiden adeta buz gibi soğurlar.

Yengeç ve İkizler Evlilik Uyumu

Peki, yengeç ikizler evlilik uyumu nasıl ?

İkiliye genel bir çerçeveden bakıldığında evlilikte çok fazla sorun görünmeyebilir. Ancak bu durum sadece yüzeysel olarak böyledir. Evliliğin ilerleyen dönemlerinde büyük kavgalar yengeç burcu ve ikizler burcunu beklemektedir. Evlilikte her zaman için alttan alan taraf yengeç burcudur. Ancak bu nokta da ikizler burcu erkeği / kadını fevri hareketleri ile bilinir. Evlilik içinde her isteğinin yapılmasını ister ve bencil davranır. Bu tavrı yengeç burçlarını rahatsız edecek ve evlilik içinde kısa zaman sonra sorunlar baş gösterecektir. Yengeç burçları evcimen bir yapıdadır. Annelik ve babalık iç güdüleri yüksektir ve aileye önem verirler. Bu noktada tam manası ile aile onlar için kutsaldır. Ev içinde olmayı severler, dışa kapalı bir tutumları vardır. Ancak ikizler burcu erkeği ve kadını için bunu söylemek çok mümkün değildir. Bağımsız ve ben merkezci tavırları vardır. Bu tavırları dönem dönem çok rahatsız edici boyutlara ulaşır. Ev içinde durmak ikizler burcu erkeğini, kadınını bir süre sonra bunaltır. Bu durum hassas yengeç burcunun kırılmasına ve kabuğuna çekilerek dış dünya ile bağlantısının kopmasına sebeptir. Bunun yanı sıra ikizlerin değişken birçok tavrı vardır. Bu tavır karşısında zaman zaman yengeç burçları ne yapmaları gerektiğini bilmez.

İkizlerin mutlu bir anını kısa zaman içinde bir balon gibi söner ve içine kapanıp oturur. Değişken tavırları aile içinde sorunlara yol açabilir ve yengeç burçları bu duruma anlam veremez. Bunun yanı sıra yengeç burçları tam manası ile nazlıdır. Nazlı yapılarının birileri tarafından fark edilmesi onların hoşuna gider. Yengeç burçları ruhlarının okşanmasını ve ilgi görmeye bayılırlar. Ancak ikizler burcu erkeği ve kadını bu noktada olayın farkında bile olmadığı için yengeçlerde bir soğuma ve uzaklaşma başlar. Büyük bir aşk duydukları insandan bekledikleri ilgiyi göremeyen yengeçler genel olarak kabuğuna çekilir ve ilişkiden uzaklaşmaya başlar. Bu durum da evlilik içinde sorunların baş göstermesine sebep olur. Eğer ikizler burcu aileye düşkün tavırlar içine girer, sorumluluklarının farkına varır ve yengeç burcuna gereken ilgiyi gösterir ise evlilik hayatları iyi gidebilir. Ancak genel olarak bu evliliğe pek olumlu bakmak mümkün değildir. Bir evlilik içinde iki burçta ayrı dünyaların insanlarıdır.

Yengeç ve İkizler Cinsel Uyumu

Peki, yengeç ikizler cinsel uyumu nasıl ?

İki burç arasında aşk ve evlilik uyumu olmasa da cinsellik konusunda büyük bir uyum mevcuttur. Her zaman ilgi gösteren ve ilgi görmeyi seven yengeç burçları ikizler burcunun ruhunu okşar ve bu saye de cinsellikten beklenenin üstünde bir onay alır. Bu noktada ikizler burcunun ihtiraslı ve durdurulamaz tavrı yengeç burcunun ruhunu okşayacaktır. Bunun yanı sıra yengeç burçlarının bitmek bilmez arzusu ve aşk isteği ikizler burcunun aklını başından alacak bir durumdur. Bu noktada büyük bir uyum olsa da muhakkak ki pürüzler mevcuttur. Şöyle ki ikizler burçları hisler dışında sadece arzuları ile de hareket edebilen bir yapıları vardır. Ancak duygu dünyasının en şirin burcu olan yengeçler hisler olmadan her şeyin bir hiç olduğu kanısındadırlar ve bu düşünceyi her alanda devreye sokarlar. O sebeple hisleri olmadan arzuları ile hareket etmek istemez, karşısında ki insanında sadece ihtirasları ile hareket etmesini doğru bulmazlar. Bu nedenle ikizler burcu hisleri dahilinde hareket ederse yengeç burcu ile ikizler burcu arasında ki cinsellik uyumu için %99 oranında bir uyumdan bahsetmek mümkün olur.

Yengeç burcu ve ikizler burcu uyumu nasıldır ? Peki, yengeç ikizler uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git