Yengeç ve Boğa Burç Uyumu

Yengeç ve Boğa Burç Uyumu
10 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 355 kez okundu.

Yengeç burcu ve boğa burcu uyumu nasıldır ? Yengeç ve boğa uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yengeç Burcu ile Boğa Burcu Uyumu

Bir yanda su bir yanda toprak… Su grubunun en büyük temsilcisi olan duygusal yengeçler her zaman ilgi odağı olmak isteyen kişilerdir. Diğer yanda ise toprak grubunun baş temsilcilerinden bir tanesi olan boğalar ise her zaman mantıklı adımlar ve en önemlisi sağlam adımların peşinden koşan kişilerdir. Boğa burcuna sahip olan kişiler içerisinde yer alan romantik kişiliği dışarısı çıkarabilmek için 2 şeye ihtiyaç duyarlar. Bunlardan bir tanesi aşık olmak iken bir diğer güvenmek ve inanmak olmaktadır. Bunlardan güvenmek kısmını içeren ikinci madde boğalarda biraz daha ağır basmaktadır. Ancak bu şekilde bu adam ya da kadın size ilgili ve romantik olmayı başarmaktadır. Oysa ki yengeç burcuna sahip olan kişiler öyle değildir. Onlar sevdikleri zaman her koşulda romantik ve ilgili olmayı başarabilen ve bunu karşı tarafa aktarabilen kişilerdir. Peki su ve toprak arasında nasıl uyumlar vardır? Hadi hep beraber inceleyelim.

Yengeç ve Boğa Aşk Uyumu

Peki, yengeç boğa aşk uyumu nasıl ?

Yengeç burcuna sahip olan kişiler biraz kırılgan bir yapıya sahiptirler. Onunla beraber olan kişinin bu kişiye karşı oldukça hassas hareketler sergilemesi gerekmektedir. Fakat boğa burcuna sahip olan kişiler kapalı bir duvar gibidirler. O kadar sert bir yapıya sahiplerdir ki onları yıkmak oldukça zordur. İşte bu iki farklı özellikten dolayı bu ikili aşk hayatı esnasında yer yer tartışmalar yaşayacaklardır. Yengeçler çok düşünceli ve hassas bir özelliğe sahip olduğundan dolayı boğanın sert tavırlarına çok üzülecek ve anlam veremeyecektir. Aynı şekilde mantıkçı olan boğalar yengecin bu kadar kırılgan bir yapıya sahip olmasına içten içe sinir olacaktır. Hal böyle olunca ikili arasında gerginlik ve kavgalar meydana gelecektir.

Fakat kısaca bakıldığı zaman bu anlatmış olduğumuz sorun haricinde herhangi bir sorunun oluşma ihtimali pek fazla yoktur. Eğer ki bu ikili anlaşmanın yolunu bulur ise aralarında tarif edemeyeceğimiz eğlenceli bir ilişki meydana gelebilecektir. Çünkü bu iki burca kısaca bir göz attığımız bazı hayata bakış açılarının birbirlerine çok benzediğini rahatlık ile fark etmekteyiz. Hal böyle olunca birbirlerinin istek ve arzularını çok daha kolay bir şekilde kavrayabilecek ve yolunu daha net belirleye bileceklerdir. Boğa burcuna sahip olan kişiler yengeç burcuna sahip olan kişilere karşı bir güven duygusu besleyebilir ise onu bütün hassasiyeti ile sarıp sarmayı başarabilir. Böyle olunca yengeç burcuna sahip olan kişiyi el üstünde tutar ve ona ne gerekiyorsa he türden ilgiyi gösterir.

Hal böyle olunca yengeçler bu ilgi ve sevgi karşısında zevkten dört köşe olmayı başarır. Tabi ki bu durum karşısında yengeç burcuna sahip olan kişiler kayıtsız kalmazlar. Onlarda ellerinden ne geliyor ise hepsini boğalar için yapmaya hazır bir halde her şeyi yapmaya başlarlar. Özellikle yengeç ve boğa burcunun aşk hayatını bir puan üzerinden değerlendirecek olur isek, bu kesinlikle 100 üzerinden 80 puan olacaktır. Buda ikilinin gayet güzel bir aşk hayatı geçirebileceğini bizlere rahatlık ile göstermektedir. Kısacası bu ikilinin aşkları bir film yapılıp seyredilmek istenir ise ikisinin de filminin yıllar boyunca eskimeden ve hafızlardan hiçbir zaman silinmeyeceği söylenebilmektedir.

Yengeç ve Boğa Evlilik Uyumu

Peki, yengeç boğa evlilik uyumu nasıl ?

Az önce yukarıda yazmış olduklarımızdan yola çıkarak bu iki burcun evlilik hayatını değerlendirmek isterim. Bu ikili aslında aşk hayatında belli başlı birkaç konu dışında herhangi başka bir sorun yaşamamaktadır. Bu durum bakıldığı zaman evlilikleri esnasında da geçerlidir. Yani yengeç burcuna sahip olan bir birey ile boğa burcuna sahip olan bir bireyin oluşturmuş oldukları evlilik gayet güzel bir şekilde ilerleyecektir. Fakat ara sıra tıpkı her evlilikte meydana gelen tartışmalar bu evlilik esnasında da meydana gelecektir tabi ki. Fakat bunları iki olgun yapıya sahip olan bu bireyler başarı ile atlatacak ve güzel bir evliliğe hem kendileri hem de çevrede yer alan dost ve aileleri şahit olacaktır. Aynı zamanda bu ikili evine ve ailesine çok fazla düşkün olduğundan dolayı beraber bolca vakit geçirmekten yana olacak ve hayatı beraber yaşamayı tercih edecektir. Hatta ilerleyen zamanlarda bu durumu çocuklarına da yansıtarak mutlu aile tablosunu rahatlıkla ortaya çıkarabileceklerdir.

Tüm cümleleri genel anlamda toparlayacak olursak yengeç burcu ve boğa burcunun evlilikleri boyunca birbirlerine bolca güven vereceğini ve evliliklerini böyle güçlü sağlam bir temel ile birleştirip ilerleyeceklerini söyleyebiliriz. Böyle olunca yıllar boyunca eskimeyen bir evlilik bu ikiliyi bekleyecektir. En önemlisi ise bu ikilinin yıllar geçse bile eskimeyen güzel mutlulukları çocuklarına da yansıyacaktır. Herkesin övgü ile bakıp isteyebileceği mutlu bir evlilik sahibi olacaklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Yani iki olgun insanın bir araya gelip mutluluğu elde etmemesi zaten biraz garip olurdu dimi? Sizlerin de benim gibi düşündüğünüzü duyar gibiyim. O halde ne diyelim o zaman, bu ikilide hiç tereddütsüz bizim gibi düşünebilir…

Yengeç ve Boğa Cinsel Uyumu

Peki, yengeç boğa cinsel uyumu nasıl ?

Bu ikili cinsel hayatta her zaman kendilerini emin ellerde hissedeceklerdir. Yengeçler hassas yapılarını cinsel hayatları esnasında da ortaya çıkardıklarından dolayı beraberlikleri esnasında oldukça nazik ve yumuşak hareketler sergileyeceklerdir. İşte böyle olunca boğa burcuna sahip olan kişiler yengeçleri daha da hoş görmeye başlayacaklardır. Boğanın da yengeç burcuna sahip olan kişiye sunmuş olduğu güven ise onları çekici kılmaktadır. Bu sebepten dolayı birbirlerini karşılıklı çekici bulan bu ikili cinsel hayatta uyumu fazlası ile elde etmeyi başaracaklardır. Ya lafı çok uzatmamak gerek aslında siz her açıdan mutlu olabilecek şahane bir çiftsiniz canlarım. Mutluluk sizinle sonsuz olsun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git