Yengeç ve Başak Burç Uyumu

Yengeç ve Başak Burç Uyumu
11 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 93 kez okundu.

Yengeç burcu ve başak burcu uyumu nasıldır ? Yengeç ve başak uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yengeç Burcu ile Başak Burcu Uyumu

Toprak burcu olan başak ve su burcu olan yengeç ikilisinin aşk hayatları çok uyumludur. Birlikte oldukça güzel bir aşk ilişkileri olan toprak ve su gruplarından başak ve yengeç burçları için söylenecek fazla bir şey yoktur. Bir başak burcu yengeç burcuna ilgi duyuyorsa kendisi için doğru kişiyi bulmuş olabilir. Çünkü yengeç burcu partnerini mutlu etmek için elinden geleni yapar. Başak burcu çalışkan ve azimlidir. Bu yüzden yengeç tarafında sürekli takdir edilir ve hatta yengeç burcu ona bu özelliğinden dolayı hayran olacaktır. Hem yengeç burcu hem de başak burcu ailesine ve eve rahatına oldukça düşkündür. Bu yüzden ikisinin aşk hayatındaki uyumu evliliğe de taşınabilir. Yengeç burcu romantik sözler söyleyerek ve davranışlarla sevgilisini etkileyerek onu evliliğe götürebilir.

Yengeç burcu partnerine etkilemeyi çok iyi bilir. İstediği zaman dilediğine yaptırabilir. Başak burcu yengeç burcunun romantik ve aşk dolu karşısında oldukça etkilenecek ve ona hayran kalacaktır. Bu yüzden başak ve yengeç burcunun hem aşk hem de evlilik ilişkisi oldukça uyumludur. Astroloji dünyasında başak ve yengeç burçları en uyumlu çiftlerden birisidir. Çünkü bu ilişkide bir taraf anlatmayı bir taraf da dinlemeyi çok sever. Her ikisi de aşkla bağlı insanlardır. Başak burcu çok çalışkandır ve birlikte olduğu yengeç partnerine her zaman destekler, arkasında durur. Yengeç burcu ise duygusal ve romantik tavırları ile başak burcunun kısa sürede etkileyecek bir ilişkinin en başında onu kendisine aşık edecektir. Bu ilişkide baskın o başak burcudur. Ancak ilişkide mutlu olmak istiyorlarsa her zaman başak burcunun dikkatli olması ve dilini biraz tutması gerekiyor.

Başak burcu eleştirmeyi çok sever ne zaman gereksiz eleştirileriyle karşısındaki partnerinin kalbini kırabilir. İnce düşünceli olan yengeç burcunun kalbini kazanmak sandığınızdan daha zor olabilmektedir. Bu yüzden başak burcunun oldukça dikkatli olması gerekiyor. Yengeç burcu kıskançtır. Başak burcu ise kısıtlanmaya hiç gelemez. Başak burcu kısıtlandığı zaman ilişkiden çabukça sıkılır. Bu yüzden yengeç burcunun duygularını kontrol altına alması ve başak burcuna güvenliği öğrenmesi gerekir. Yengeç burcu evine düşkün olduğu gibi annelerine de oldukça düşkündür. Hatta o kadar düşkündür ki bu durum başak burcunu ilerleyen dönemlerde oldukça kızdırabilir. Bu durumda her iki tarafın da birbirine karşı daha dikkatli davranması gerekiyor. Yengeç burcu duygusallığı bırakıp başak ile mantıklı ve romantik bir ilişki yaşamayı başarabilirse bu ikili bütün problemlerini kolayca aşacaktır.

Yengeç ve Başak Aşk Uyumu

Peki, yengeç başak aşk uyumu nasıl ?

Yengeç burcu başak burcunun asla terk etmeyecek bir burçtur. Bu yüzden yengeç burcu başak güvenmekte asla sorun yaşamaz. Başak burcu ısrarcı bir karaktere sahip olmayan ve bu yönüyle yengeç burcunu çok etkileyen bir tiptir. Yengeç burcunun lüks hayatıyla başak burcunun dengeli tabuları bir araya geldiğinde çok mutlu bir aşk hayatları olacaktır. Ancak bu ikili bir sorun yaşadıklarında birbirlerini ayak uydurmaya çalışmalı ve sorunlara çözüm aramalıdır. Bu noktada anlaşabilirler bu ikili uzun bir birliktelik yaşar ve ilişkilerini sonunda evliliğe taşıyabilirler. Başak burcu her zaman sadık ve güvenilirdir. Yani yengeç burcunun aradı sadakat ve aşkı başak burcu ona verecektir. Daha rahat ve kaliteli bir yaşam yaşamak için sürekli çalışan yengeç burcu iş hayatında hiçbir zaman yorulmaz. Başak burcu da bu düşüncede olduğunda gerçek mutluluğu başak burcunda bulacaktır.

Başak burcu ile yengeç burcu birbirleriyle oldukça uyumlu olan burçlardır. Başak burcu aşka ve duyguya olan açlığını yengeç burcunda giderebilir. Her ne kadar birbirlerine zıt karakterleri olan iki burç olsa da problemlerini kolayca aşağı inerse daha uzun bir birliktelik yaşayabilirler. Başak burcu bu ilişkide sadece aşkta değil arkadaşlarına da oldukça önem verir. Hatta onun bu özelliği ilişkide zaman zaman krizler çıkaracaktır. Ancak bu özelliği sayesinde partnerine karşı hem iyi bir eş hem de çok iyi bir arkadaş olabilir. Bu iki burç aralarındaki bazı sorunları aşmayı başarabilirler ise çok mutlu ve uyumlu bir çift olacaklardır. Çünkü yengeç burcu başak burcunun aradığı ve her zaman görmek istediği aşkın ve sıcaklığın tam merkezidir. İkili en zor zamanlarında bile birbirlerini nasıl destek olacağını bilir ve asla birbirlerini zor durumda bırakmazlar. Hayatın zor günlerine karşı asla pes etmezler. Özellikle sevdiklerine karşı her şeyi yapmayı göze alabilirler. Bu sayede birbirlerine olan aşkları pekişecek ve birbirlerine daha da aşık olacaklardır.

Yengeç ve Başak Evlilik Uyumu

Peki, yengeç başak evlilik uyumu nasıl ?

Evlilik hayatında oldukça uyumlu olacak bu çift için başak burcu duygusal açıdan yengeç burcunun biraz zor tahmin edebilir. Başak burcu fazla konuşur ve dinlemeyi çok da sevmez. Bu yüzden sizin istediklerinizi ve sorunlarınızın farkına varmayı beceremez. Aynı zamanda yengeç ev ortamını sevdiği için başak burcu gibi yalnız kalmaya dayanamaz. Yarın yengeç ve başak sürekli birbirlerine ihtiyaçları olur. Başak evlilik hayatında mantıklıdır yengeç ise biraz duygusal. Başak yengeç burcunun duygularına önem verir. Ancak yengeç burcu başağın onun mantığı ile hareket etmesine ses çıkarmaz ise, yani ona göre hareket ederse evlilik uzun zaman sürdürülebilir.

Yengeç ve Başak Cinsel Uyumu

Peki, yengeç başak cinsel uyumu nasıl ?

Cinsel yaşamda başak duygularını pek belli etmemeye çalışır. Ancak yengeç burcu bunun farkındadır. Yatak odasında başak burcu yengeç burcuna göre daha az duygularını belli eder. Yengeç ise ona oranla daha hassastır. Aralarında sıcak bir sevgi oluşur. İkili cinsel yaşamda oldukça utangaçtır. Ancak buna rağmen bu ikilinin cinsel uyumları mükemmeldir. Birbirlerini sessizce tahrik eder, çılgınca seks yapabilirler. Bu ikili birbirlerine seks anlamında olduğu gibi fiziksel olarak da oldukça uyum sağlarlar. Bu açıdan tam birbirlerine göre yaratılmıştır diyebiliriz.

Yengeç burcu ve başak burcu uyumu nasıldır ? Peki, yengeç başak uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git