Yengeç ve Balık Burç Uyumu

Yengeç ve Balık Burç Uyumu
12 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 176 kez okundu.

Yengeç burcu ve balık burcu uyumu nasıldır ? Yengeç ve balık uyumu ile ilgili merak ettiklerinizi konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu konu ile ilgili düşüncelerinizi yorum bölümünden bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yengeç Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Balık burcu her zaman yengeç burcuna yakın bir burç olmuştur. Hem yengeçler hem de balıkla oldukça hassas ve narin bir kişilikte olan burçlardır. Yengeçler oldukça sessiz ve sakin görünümde olan bir burç olduğu için balık burcu her daim yengeç burcuna ilgi duymaktadır. Ancak yengeç burçları her ne kadar hassas bir görüntü de olsalar da iç dünyalarının onları tanıdıkça daha da baskın olduğunu göreceksiniz. Bir balık ve yengeç burcunun ilişkisinde genelde yengeçler daha baskın olur ve balık burcuna istediklerini yaptırma konusunda oldukça yetenekli bir burçtur. Aslında yengeç burcu size dilediğini hissettirmeden yaptıracaktır. Ancak bu özelliği ile size birçok konuda değişik arayışlar içerisine girmenizi sağlayacaktır. Hatta bu durum birbirinize daha bağlı hale gelmesine ve aranızdaki aşk ve romantizmin daha da artmasına sebep olacaktır.

İkizler ve yengeç burçları bu denli yoğun hisler içerisinde olabileceği gibi tam tersine içine kapanık burçlar da olabilir. Ancak bu ikilinin her zaman dengeleri iyi tutması gerekir. Hem yengeç hem de balık burcu için burçlar dünyasının en duygusal burçları olarak tanımlayabiliriz. Ancak yengeç burçları balık burcuna göre daha analitik düşüncede ve daha mantıksal diyebiliriz. Balık burçları normal hayatta da hayal dünyası içinde yaşayan burçlardır. Ancak maddi konulara hiçbir zaman önem vermezler. Balık burçları için en ufak bir söz bile onları kırmaya yetebilir. Bu yüzden yengeç burcu bazen onu anlamakta ve ona uyum sağlamakta zorlanabilir. Ancak yine de yengeç ve balık burcunun ilişkisi için diğer birçok birlikteliğe göre daha uyumlu bir ilişkidir diyebiliriz. Çünkü bu ikilinin hayata bakış açıları ve hayattan beklentileri neredeyse aynıdır. Bu noktada birbirlerini anlamaktan asla zorlanmayacaklardır.

Yengeç ve Balık Aşk Uyumu

Peki, yengeç balık aşk uyumu nasıl ?

Aşk hayatında yüzde yüze yakın bir oranda başarılı olacakları fikrindeyim. Balık burcu ve her zaman evine ve ailesine bağlı burçlardır. Bu yüzden bu ikili aile kurmakta zorlanmazlar. Bu ikili beraber mutlu ve eğlenceli zaman geçirebilirler. Ve hatta bu aşklarını evliliğe taşıyabilirler. İkili normal hayatta iyi bir arkadaş aşk hayatında ise iyi bir sevgili olabilirler. İki burçta su grubuna mensup olup romantizmi doruklarında yaşayacaklardır. Her iki burç da oldukça duygusal ve ince düşünceli ruhlu insanlardır. Zaman zaman ilişkilerindeki sorunlar gereksiz duygusallıklardan ve alınganlıklardan meydana gelmektedir. Ancak balık burcu yengeç burcuna göre daha alıngan olduğu için yengeç burcu ilişkide her zaman ne söylediğine dikkat etmelidir. Yani sözlerini ve tavırlarına oldukça dikkat etmelidir. Balık burcu çevresine ve sevdiklerine oldukça değer verir. Yani her zaman ağlayabilecek bir omuz olmaya gönüllüdür. Size her zaman dinler ve derslerinize her zaman ortak olur.

Balık burcu birçok kişinin en yakın dostudur. Karşı taraftaki arkadaşı veya sevgilisi onu sırlarını anlatırken, onların derdini kendine dert edinir. Herkese karşı açık, sempatik ve hassas olabilmeleri yüzünden birçok arkadaşları vardır. Aşk ilişkisinde yengeç ve balık birlikte hoş vakit geçirmeyi başarabilirse, aşk hayatlarında tutku ve romantik dolu bir hayat onları bekliyor olacaktır. Yengeç burcu ve balık burcu ilişkisinde her ikisi de su grubuna mensup burçlar olduğundan dolayı karakter yapıları oldukça benzerdir. Bu yüzden bu ilişkiye tam bir aşk ilişkisi olacağını söyleyebiliriz. İlişkinin temel problemi her ikisinin de fazla alınganlık yapmasıdır. Bu yüzden iki taraftan birisi mutlaka fazla fedakarlık yaparak problemlerin çözümlenmesine yardım etmelidir. Yengeç ve balık burcu benzer yönleri sayesinde aralarındaki mutluluğu ve uyumu yakalamaları oldukça kısa bir zaman alacaktır.

Bu iki burç oldukça duygusal ve hassastır. Bundan dolayı birbirlerini daha dikkatli ve yumuşak davranmalılar. Bu önemli noktaya dikkat ederlerse ikili aralarındaki uyumu çok güzel bir şekilde yakalayabilirler. Uyum yakaladıkları vakit asla bu ilişkide üçüncü kişilerin etkisi olmaz. Bu ikili bir ilişkiye başlama kararı aldıklarında ilişkide gerçekten çok mutlu ve uyumlu olabilirler. Düşünce yapısı ve hayata bakış açısı olarak birbirlerini tamamlayan bu iki burç, karşılaştıkları herhangi bir sorunu anlayışla karşılayacak ve birlikte aşabileceklerdir. Bu ikilinin ilişkilerinin kısa süreli olmasın ve ayrılmaları çok düşük bir ihtimaldir. Ancak göz önünde bulundurulmalıdır. İlişkileri kısa süreli olsa bile oldukça güzel anlara şahit olacaklardır.

Yengeç ve Balık Evlilik Uyumu

Peki, yengeç balık evlilik uyumu nasıl ?

Aşk hayatlarında çok mutlu olacağını söylediğiniz yengeç burcu ve balık burcu ikilisi evlilikte çok fazla iyi değillerdir. İkisi de evli oldukları için zaman zaman birbirlerini sıkabilirler. Her ne kadar sıkıcı olsalar da evlilik hayatları gayet güzel olur. Her ikisi de evine ve ailesine bağlı, sadık ve güvenilir kişilerdir. Ancak balık burcu daha fazla hassas ve duygusaldır. Balık burcuna göre yengeç burcu daha mantıklı olabilmektedir. Bu ilişkiyi yürüten aslında iki tarafında duygularıdır. Bu yüzden fazla duygusallık yaşamaları sebebiyle zaman zaman birbirlerini kırabilirler. Bu nokta onların kilit noktası olup biraz dikkat etmeleri gerekiyor. Yengeç ve balık burcu birlikteliğin her koşula olumlu bir birliktelik olacaktır. Evlilik kararı aldıklarını da birbirlerini tamamlayan iki kişi olacaklardır ve evlilik hayatında da oldukça mutlu olacaklardır. Bu iki burç evlenme kararı aldığında ailelerini oldukça düşkün ve aralarındaki aşkı hiçbir zaman kaybetmeye iki kişi olacaktır. Yengeç burcunun önderliğinde tam olarak uyumlu yürüyecek bir ilişkidir. İkisi de oldukça hassas ve duygusaldır.

Yengeç ve Balık Cinsel Uyumu

Peki, yengeç balık cinsel uyumu nasıl ?

Romantik ve duygusal bir çift olan yengeç ve balık burcu yatakta da en az günlük hayatta olduğu gibi uyumludur. Zaten duygusal olan bu ikili aşklarını sonuna kadar yaşayacak ve cinsellikte de iyi bir uyum yakalayabilecektir. İkili cinsel hayatlarında mükemmeldir. Fantezilerini tahmin edip son derece seksüel davranışlarla birbirlerini etkileyip uyumlu olabilirler.

Yengeç burcu ve balık burcu uyumu nasıldır ? Peki, yengeç balık uyumu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git